Įkraunama...
Įkraunama...

80-oji rugpjūtinukių buveinė

Mamiseda saunu thumbup.gif
Atsakyti
Labas.
Maniškiui nenoriu,nedarysiu,neisiu,nesirengsiu tokiom fazėm užeina.Dabar va gerumo fazė. 4u.gif Kalba,pasakoja,aiškinasi viską.Pvz. šiandien manęs klausia- ar kai aš užaugsiu ir būsiu stipri stipri pasidarysiu mūčiutė ir važiuosi būti į geltoną(mano mamos) sodą.O jis užaugęs ar bus tėtis ir pataikis į kašę? smile.gif Bet kai užeina neigimas,tai ir ramių žaidimų nebūna, atrodo, kažkas prisuko jį ir išjungt pamiršo.Mane iki isterikos priveda jo neklausimas,o dar dažniausiai dičkiui durnumas užeina prie to paties... Tik tiek smagu,kad abu žaist pradėjo.Bendros veiklos susimąsto.Vis dažniau pagalvoju,kad draugai bus paaugę. Šiom dienom nerealiai tiko kreidelės piešt ant plytelių lauke ir smėlio dėžę pagaliau atrado.
Atsakyti
QUOTE(Ramunis @ 2014 06 13, 11:30)
Šiom dienom nerealiai tiko kreidelės piešt ant plytelių lauke ir smėlio dėžę pagaliau atrado.
O, gerai, kad priminei, reikės išbandyti, gal jau irgi susidomės... Nes iki šiol tai neįdomios šitos veiklos buvo... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamisėda @ 2014 06 12, 22:21)
Bandom ignoravimą pajungt. Panašu, kad kol kas veikia geriau nei kiti tramdymo būdai  thumbup.gif

Super! smile.gif
Atsakyti
Abiem vaikam rotas. Aš dar kaktą prasiskėliau o atostogos artėja.... doh.gif
Atsakyti
Arwena nu ne kas doh.gif bet gal spėsit iki atostogų išsisveikt...mums tai linksmiau..atostogų metu po ligonines važinėjam doh.gif bet jau dabar viskas praeity..thu thu
Atsakyti
Kas jums?
Atsakyti
QUOTE(Arwena @ 2014 06 15, 22:37)
Abiem vaikam rotas. Aš dar kaktą prasiskėliau o atostogos artėja....  doh.gif

Eina sau,kaip nesmagu.Gal jau geriau jaučiatės?Kur atostogas planuojat?
Atsakyti
QUOTE(Arwena @ 2014 06 17, 15:09)

Mazutei staiga stipriai ausis eme puliuoti. Greitoji liepe vest i ligonine Klaipedoj,o ten guldyt norejo,nes per maza ir jiems viskas baisu.
Na bet susitvarke jau viskas..bandom toliau atostogaut smile.gif ir kitom atostogom planus deliojam. Gal ten be ligu ishsisuksim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunis @ 2014 06 17, 17:26)
Eina sau,kaip nesmagu.Gal jau geriau jaučiatės?Kur atostogas planuojat?

kažkiek geriau, dukra dar viduriuoja, sūnus trumpai vėmė, bet su viduriavimu kai duoda tai kiaurom iš karto nes be abejo iki puodo nespėja, tik va jam tempa iki 39 kyla ir tik šiandien ji žemesnė. O bėda ta kad po tos tridienės kai pasiekėm priimamąjį nebepakelia tempos 38,2 ir vakar visas vėl pamėlo, atšalo ohmy.gif tai nakui mano savijauta. o norisi kad tas organizmas kovotų karštai su virusu. Bet dabat mudu su vyru lengvai viduriuojam biggrin.gif Atostogas planavom savaitę pas senelius - reabilitacija. Savaitę Ventspilyje - bet gi orai kaip ir baisūs tai nenoriu pinigų mest ir po balas vaikščiot su tokiais vaikais. Tai ir sėdim "ant parako statinės" nes niekas neaišku. Turim pigesnį butą Juodkrantėj bet ir ten su dviračiais prie +8 nesiduosi. ŽInau, žinau nebūna blogo oro, bet pernai jau tokį turėjom, nekaifas su rudeniniais rūbais prie jūros.

Blunte, sveikatos.

Mamos, su kuo žaidžia rugpjūtinukai. Dičkė užvakar klausia "mama, ku mano zaisai?" doh.gif daug kas nebeįdomu, arba tik trumpam. Na ir be abejo NE stadija doh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, seniai matytos ir girdėtos smile.gif 4u.gif
QUOTE(Ramunis @ 2014 05 06, 21:44)
Nežinau ar turi jau gerai viską tarti. g.gif  Juk garantuotai yra tokio amžiaus vaikų,kurie nekalba dar normaliais žodžiais. Maniškiui daktarė logopedą pasiūlė, bet daržiuke tik nuo kitų metų juos tikrins.Įdomu šiaip pasidarė,ar mano vienos švabariukas dar.

tikrai vaikai dar neturi gerai tarti visų raidžių, mano draugės vaikas iki trijų metų apskritai tik savo kalba kalbėjo ir jo nėjo suprasti, bet po to išėjo į darželį ir iškart pradėjo sakiniais šnekėti. I r daktarai sakė nieko čia tokio, vaikai juk gali ilgai dar švepluoti ir neištarti kažkokios raidės, o mūsų mažiams dar tik trys metukai smile.gif.
QUOTE(Arwena @ 2014 05 08, 09:11)
Tarp kitko, ar kurios dar vaikas ėmė į tėvus vardu kreiptis?

O šį etapą mes jau pragyvenom, pora kartų, iš pradžių tėtis buvo vardu šaukiamas, čia nuo pat pradžių kai tik pradėjo kažką ištarti, bet išaugo šį amžių, o po to mama pasidarė vardu šaukiama, bet mes jam vis paaiškindavom, kas kaip, taik urį laiką šaukdavo šaukdavo vardu, o po to praėjo savaime.

O dėl ožiukų.... tai Dieve padėk, mes gyvenam netoli miško, tai jie taip dažnai pas mus atbėga... kad jau kartais nė nežinau ko imtis, bet geriausiai mums veikia lengvas ignoravimas tokių ožių, tada praeina. Ir dar buvo toks laikas, kad labai mušdavosi, žiauriai visus kapodavo... šiaip mūsų su vyru tai nelabai kerta, pamato mano žvilgsnį ir užtenka (bent šitoj vietoj), o jei kada užgauna, tai aš aceit pradedu verkti, tai jis labai sunerimsta, iš karto atsiprašinėja, duoda bučkį ir sako daugiau nedarysiu ir pan., nors aišku apsisukęs tą patį daro biggrin.gif.

Ir dar vienas dalykas.. Buvom išvarę su vyru į kelionę, tai vaiką palikom močiutei, ji vedė į daržą kasdien ir viskas kaip po senovei buvo, bet kai mažius klausdavo kur mama ar tėtis, jam sakydavo, kad į darbą išvažiavo ir viskas buvo ok. o kai mes grįžom, nenori išleisti mūsų į darbus, nenori eiti į darželį, bijo likti darže... galvoja vaikas, matyt, kad paliksim, gaila, kad tokią klaidą padarėm auklėjime, bet tikimės išaugsim... pasitaisysim, jau ir močiutei sakiau, kad jeigu kada pas jus lieka, niekada nesakykit, kad mes darbe, geriau šiaip kur išvažiavom ,bet tik ne į darbą. Kaip db vaikui paaiškinti, kad mums reikia į darbus, kad mes grįšim ir daugiau nepaliksim, nors tai darau kasdien ir po kelis kartus - aiškinu), bet jis bijo, kad bus paliktas...
Tai tiek žinių iš mūsų bokštelio smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Arwena @ 2014 06 18, 08:17)
kažkiek geriau, dukra dar viduriuoja, sūnus trumpai vėmė, bet su viduriavimu kai duoda tai kiaurom iš karto nes be abejo iki puodo nespėja, tik va jam tempa iki 39 kyla ir tik šiandien ji žemesnė. O bėda ta kad po tos tridienės kai pasiekėm priimamąjį nebepakelia tempos 38,2 ir vakar visas vėl pamėlo, atšalo ohmy.gif tai nakui mano savijauta. o norisi kad tas organizmas kovotų karštai su virusu. Bet dabat mudu su vyru lengvai viduriuojam biggrin.gif Atostogas planavom savaitę pas senelius - reabilitacija. Savaitę Ventspilyje - bet gi orai kaip ir baisūs tai nenoriu pinigų mest ir po balas vaikščiot su tokiais vaikais. Tai ir sėdim "ant parako statinės" nes niekas neaišku. Turim pigesnį butą Juodkrantėj bet ir ten su dviračiais prie +8 nesiduosi. ŽInau, žinau nebūna blogo oro, bet pernai jau tokį turėjom, nekaifas su rudeniniais rūbais prie jūros.

Sunus baigia kazkokiu ziauriu virusu sirgt, ziauriu, del aukstos temperaturos, tai kai tik kyla arciau 39 ir auksciau is karto galunes salo, lupos melynavo, tai labai gerai padejo tiesiog vesinimas, arba nuvarymas to karcio nuo ikaitusiu vietu link atsalusiu galuniu. Nes i panadoli reakcija labai leta buvo...

Sveikit!

Is zaidimu, pries kazkiek laiko atradimas buvo is smart games serijos. Deliones periodiskai. Domino smile.gif Dobble dar bando su mumis zaisti smile.gif
Atsakyti