Įkraunama...
Įkraunama...

80-oji rugpjūtinukių buveinė

QUOTE(Arwena @ 2014 06 06, 15:11)
**buvau ir aš tokioj nevilty, bet gėda buvo prieš save jei nusileisiu iki pampių lygio.
Aj, kažkaip nutarus esu, kad iki rudens dar nesuksiu galvos, o tuo metu gal jau ir mažoji mažiau naktim budinės, tai kaip nors suderinsim... irnesakyk.gif Nes dabar kol kas dar prioritetas man - išsimiegoti... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamisėda @ 2014 06 06, 13:13)
Neklausk geriau irnesakyk.gif Visai nedraugauja... sad.gif Tiksliau tai, išgyvenam žiaurią pavydo bangą – ką visą dieną veikiam, tai praktiškai tik ir kariaujam, bandydami sesę apsaugoti nuo viso, ko įmanoma. Toks užburtas ratas gaunasi... Buvo čia, nuo lovos sesę specialiai numetė man į tuliką nuėjus, pastoviai visokius daiktus taikosi į ją mesti, su mašinyte ant jos užvažiuoti, šiaip kaip tik sugalvoja, skriaudžia... Niekas kol kas nepadeda, visokių knygų griebtis pradėjau, nes jau nebežinau, kaip tą pavydą suvaldyti...  blush2.gif

o iki siol kaip reagavot i jo skriaudimus?
As is savo patirties galiu pasidalinti, kad geriausiai padejo ignoravimas, nors ir kaip priesiskai pradzioje ziurejau i si metoda. Nors pas mus nebuvo taip ziauriai kaip aprasai, bet vienu momentu buvo pradejes daryti nesamones, i kurias kuo labiau kreipem demesi, tuo ju daugejo. Tai visgi pabandziau ir kai bande elgtis su sese taip kaip man atrode nepriimtina - paimdavau ja ant ranku ir VISISKAI ignoruodama broli kalbedavausi su ja, nuramindavau jei reikejo, bet tuo metu apie broli blogai nieko nekalbejau ir jokiais budais nebandziau jo sugedinti, kartais iseidavom i kita kambari. Po 2-ju savaiciu mano nuostabai situacija tikrai pradejo gereti. Na ir visa laika iki siol akcentuoju, jus draugai, juk komanda smile.gif Ir ka galiu pasakyti - tikrai dazniausiai draugai ir tikrai komanda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamisėda @ 2014 06 06, 14:13)
Neklausk geriau irnesakyk.gif Visai nedraugauja... sad.gif Tiksliau tai, išgyvenam žiaurią pavydo bangą – ką visą dieną veikiam, tai praktiškai tik ir kariaujam, bandydami sesę apsaugoti nuo viso, ko įmanoma. Toks užburtas ratas gaunasi... Buvo čia, nuo lovos sesę specialiai numetė man į tuliką nuėjus, pastoviai visokius daiktus taikosi į ją mesti, su mašinyte ant jos užvažiuoti, šiaip kaip tik sugalvoja, skriaudžia... Niekas kol kas nepadeda, visokių knygų griebtis pradėjau, nes jau nebežinau, kaip tą pavydą suvaldyti...  blush2.gif

Maniškis blush2.gif  Buvo jau atpratęs, bet kai susirgo kada ten, tai per ligas vėl į sauskelnes grįžom, o dabar dar nerandu ryžto kilnotis naktimis ne tik prie sesės, bet tarpuose dar ir prie jo, kad patalynę keisčiau ir perrenginėčiau. Palauksim geresnių laikų irnesakyk.gif

Eik tu sau kaip žiauriai unsure.gif o jis į darželį neina?
Atsakyti
QUOTE(mamisėda @ 2014 06 06, 13:13)
Neklausk geriau irnesakyk.gif Visai nedraugauja... sad.gif Tiksliau tai, išgyvenam žiaurią pavydo bangą – ką visą dieną veikiam, tai praktiškai tik ir kariaujam, bandydami sesę apsaugoti nuo viso, ko įmanoma. Toks užburtas ratas gaunasi... Buvo čia, nuo lovos sesę specialiai numetė man į tuliką nuėjus, pastoviai visokius daiktus taikosi į ją mesti, su mašinyte ant jos užvažiuoti, šiaip kaip tik sugalvoja, skriaudžia... Niekas kol kas nepadeda, visokių knygų griebtis pradėjau, nes jau nebežinau, kaip tą pavydą suvaldyti...  blush2.gif

O siaubeli blink.gif blink.gif blink.gif verysad.gif O kokių priemonių iki šiol ėmėtės? Ką protingos knygos rašo?
Atsakyti
Luno, pas mus čia neseniai prasidėjo šitie bajeriai. Gal savaitė kokia, ar dvi... cool.gif Tai dar ir pati nelabai susigaudau, kaip čia reaguot. Bandau ir gražiuoju tartis (absoliučiai nepadeda, kaip tik priešingai daro, jei ko paprašau nedaryt), ir mėgstamą veiklą ribot (padeda labai trumpam, tik tam kartui), ir į kampą statyt (irgi tik tam kartui suveikia)... Nežinau, kiba čia jam kokia trijų metų krizė, ar kas... Nes nu absoliučiai viską neigia (nesvarbu, ar su sese kas susiję, ar su bet kokiu kitu reikalu) ir siaubingai neklausyt ėmė, viską atvirkščiai daryt, nei reikėtų... blush2.gif

Liulka, kaip tik knygoj „Mano vaikai nesipyksta“ skaičiau apie tą ignoravimą, bet dar nespėjau kažkaip pritaikyti... mastau.gif Dažniausiai tiesiog spontaniškai sureaguoju kažkaip, o ne protu vadovaudamasi... blush2.gif

QUOTE(maxis @ 2014 06 06, 19:00)
Eik tu sau kaip žiauriai  unsure.gif o jis į darželį neina?
Nea, mėnuo kaip nebeina, nes namie beveik nebūnam, vis į sodybą varom. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(mamisėda @ 2014 06 07, 00:40)
Luno, pas mus čia neseniai prasidėjo šitie bajeriai. Gal savaitė kokia, ar dvi...  cool.gif Tai dar ir pati nelabai susigaudau, kaip čia reaguot. Bandau ir gražiuoju tartis (absoliučiai nepadeda, kaip tik priešingai daro, jei ko paprašau nedaryt), ir mėgstamą veiklą ribot (padeda labai trumpam, tik tam kartui), ir į kampą statyt (irgi tik tam kartui suveikia)... Nežinau, kiba čia jam kokia trijų metų krizė, ar kas... Nes nu absoliučiai viską neigia (nesvarbu, ar su sese kas susiję, ar su bet kokiu kitu reikalu) ir siaubingai neklausyt ėmė, viską atvirkščiai daryt, nei reikėtų... blush2.gif

Liulka, kaip tik knygoj „Mano vaikai nesipyksta“ skaičiau apie tą ignoravimą, bet dar nespėjau kažkaip pritaikyti... mastau.gif Dažniausiai tiesiog spontaniškai sureaguoju kažkaip, o ne protu vadovaudamasi...  blush2.gif

Nea, mėnuo kaip nebeina, nes namie beveik nebūnam, vis į sodybą varom. cool.gif

Dėl to neklausymo,tai pilnai suprantu. Maniškė dar ir akiplėša pasidarius dabar biggrin.gif nieko,išaugs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamisėda @ 2014 06 06, 23:40)
Nes nu absoliučiai viską neigia (nesvarbu, ar su sese kas susiję, ar su bet kokiu kitu reikalu) ir siaubingai neklausyt ėmė, viską atvirkščiai daryt, nei reikėtų... blush2.gif

Nea, mėnuo kaip nebeina, nes namie beveik nebūnam, vis į sodybą varom. cool.gif

*manoji irgi pasidarė "NE" vaikas, nenoriu, nedarysiu, nevalgysiu, nesišukuosiuir pan. vos keli koziriai suveikia.
**na o sodyboje mažai veiklos jam kad nedasibaigia? Va pas senelius buvom, tai lauke vienas kitam mažai užkliuvo net technika: 4 transporto priemonėm pasidalino. Ir,panos, kaip skiriasi vaikai ir jų raida. Dukrai pirko scuttlebug, su ja net nesupratom KAM jis, nei metukų, nei pusantrų būnant, o va sūnų užsodinau, pyst pyst ir pasispirdamas nuvažiavo. Jis medinuką skylėtą siuva su šniūreliu, krapštaliojasi ir toks labiau koncentruotas, išbaigtai žaidžia, o va dukra tokia po truputį to ano ir nieko iki galo smile.gif

Mamisėda, man igvžnoravimas nepadėjo, nors aš kaip ir tu emociškai, spontaniškai užstodama sūnų imdavau ją barti.
Atsakyti
QUOTE(Arwena @ 2014 06 09, 08:15)
Mamisėda, man igvžnoravimas nepadėjo, nors aš kaip ir tu emociškai, spontaniškai užstodama sūnų imdavau ją barti.

cia turi omeny, kad nepavyko jo isbandyti ar bandei ir nepasiteisino?
Atsakyti
QUOTE(Liulka @ 2014 06 09, 13:32)
cia turi omeny, kad nepavyko jo isbandyti ar bandei ir nepasiteisino?

bandydavau per keletą kartų po keletą dienų, galų gale tas kepšojimas stiprėdavo, tada stodavau ginti sūnaus
Atsakyti
QUOTE(Arwena @ 2014 06 09, 09:15)
**na o sodyboje mažai veiklos jam kad nedasibaigia?
Sodyboje tai viskas tvarkoj, užsiima savais reikalais, mažiausiai jam tada sesutė rūpi irnesakyk.gif Bet vos tik kokią dieną namie būnam, tai tada atsigriebia su kaupu... biggrin.gif

Na bet, kad jau rašot, kad ne pas mus vienus ožiai ir neigimai visokie, tai palengvėjo... karsta.gif Bo aš jau beveik į neviltį buvau puolus, kad kažką auklėjime praleidau ir kad bais bloga mama esu, kad dėmesio abiems padalint nesugebu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamisėda @ 2014 06 09, 22:15)
bais bloga mama esu, kad dėmesio abiems padalint nesugebu...  blush2.gif

mamisėda, nu kad ir kaip nori nepersiplėši, dukrai su laiku to dėmesio irgi daugiau reiks, taip kad jiems reikia pratintis 4u.gif mes dukrą kartais pasiimdavom vieną kur nors, na vienas iš mūsų. Kad ir iki parduotuvės vienos nueinam, tada dvigubai laiminga būna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernoja: 14 birželio 2014 - 19:34
O, geras, aš net pati nepastebėjau... biggrin.gif

Bandom ignoravimą pajungt. Panašu, kad kol kas veikia geriau nei kiti tramdymo būdai thumbup.gif
Atsakyti