Įkraunama...
Įkraunama...

80-oji rugpjūtinukių buveinė

Arwena o sunus eme soske kada? Maniske visai nepripazista jokiu soskiu..tai va ir mastau ar irgi bus bedu su pirstu...
Atsakyti
Ėmė, nenoriai. Pirmą kartą mano mama įkišo nes jis valgyt norėjo, tai vietoj to kad paskambintų man kad JAU, ji pasiūlė, aš aišku buvau ją palikusi ČP atvejui. Na jis nebuvo sužavėtas tuo, nebuvo ta soskė mylimas reikalas - tik iš bėdos kai alkanas kol pareisim su sese iš lauko namo. Ir jei tik nereikėdavo imdavau ją lauk kuo greičiau. Niekada jos nenaudojau užmigdymui. Tačiau va ėmė ragauti pirštus vieną po kito kol rado skaniausius. Kai nebegalėjau žiūrėti į čiuplimą, pakišau soskę seną, tada akys jo sužibėjo, dabar va smagiai netyčia palikau pas tėvus ją kažkur. Tai įsigudrino užmigdamas čiulpt, naktį prabusdavau nuo čepsėjimo-daėdė man biggrin.gif tai lakuoju dabar. Tikiuosi iki rudens atpras. Draugės mergytei dėl vieno piršto pastovaus čiulpimo dantys nuaugo stipriai kreivi sad.gif Dukra neimdavo soskės net alkana kaip šuo būdama. Ji ėmė patikti tik atėmus iš brolio, slapta čiulpdavo po stalu. Ir savo pirštus pačiulpė gal tik apie savaitę būdama 2-3mėn. Žodžiu, skirtinga praktika.
Atsakyti
QUOTE(Luno @ 2014 06 01, 16:03)

Kaip neramukui sekasi į darželį eiti?

Butu gal ir neblogai, jei ne ligos sad.gif Paeina kelias dienas ir namie vel sedi. Isbuna iki pietu. Paliekamas paverkia, bet paskui sako greitai nurimsta
Atsakyti
QUOTE(Arwena @ 2014 06 02, 11:57)
Tačiau va ėmė ragauti pirštus vieną po kito kol rado skaniausius. Kai nebegalėjau žiūrėti į čiuplimą, pakišau soskę seną, tada akys jo sužibėjo, dabar va smagiai netyčia palikau pas tėvus ją kažkur. Tai įsigudrino užmigdamas čiulpt, naktį prabusdavau nuo čepsėjimo-daėdė man biggrin.gif tai lakuoju dabar. Tikiuosi iki rudens atpras. Draugės mergytei dėl vieno piršto pastovaus čiulpimo dantys nuaugo stipriai kreivi sad.gif



o kas per lakas? padeda?
Pas mus si problema dar yra..jei susinervina, pavargsta ir jei niekas nemato is svetimu, tai pirstukas burnoj doh.gif Nakti irgi buna..
Soskes irgi nebuvo labai fane, nzn gal tik iki kokiu 6 men lauke naudojom..bet va tas pirstas..ir is tikro pati kazkaip pro pirstus ziurejau, na atrode gal, kad su laiku savaime praeis. Paskui perskaiciau zurnale, kad iki metu reikia butinai atpratint..nes paskui bus sunku..nu ir tikrai. Dantukai nekreivi isaugo, nu bet vistiek doh.gif


as yra dar kas naktim su pampersu? na kaip ji man lengvai nuo sauskelniu dienom atprato, tai va dabar visa savaite, beveik kasdien nakti pavaro..kas cia pasidare..mazesne buvo nedare, paskui susirgo ir kaip uzdejau taip uzdejau..ir kas svarbiausia, kad miegot netrukdo, kad slapia guli..neprasibunda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Luno @ 2014 05 28, 19:39)
Pasidžiaugiam, mažei metukai: 8,8 kg ir 74 cm, 4 dantukai. Nevaikšto. Nėra išmiegojusi nė vienos nakties, ilgiausiai 4 valandas  biggrin.gif Moka ploti, pūsti, moti "Ate", rodyti "Į dangų". Su puoduku jokių reikalų neturi.

smile.gif

Kaip greitai atėjo pirmas gimtadienis... sveikinu ir aš.
Tikrai nedidukė mergaitė,maniškė tokio dydžio 8 mėn buvo biggrin.gif tik svoris truputį didesnis, 74cm ir 9700g biggrin.gif beeeet ji labai stipri,aktyvi,ne šiaip dručkė,kaip kad sesė buvo biggrin.gif o ta jau ir netoli 11kg beto buvo...
Atsakyti
QUOTE(Bardana @ 2014 06 02, 15:07)
o kas per lakas? padeda?

as yra dar kas naktim su pampersu? na kaip ji man lengvai nuo sauskelniu dienom atprato, tai va dabar visa savaite, beveik kasdien nakti pavaro..kas cia pasidare..mazesne buvo nedare, paskui susirgo ir kaip uzdejau taip uzdejau..ir kas svarbiausia, kad miegot netrukdo, kad slapia guli..neprasibunda doh.gif

*Daum-exol, vaistininkė tik sakė 2 kart per savaiitę bet mes po rankų plovimo pakartojam. Vakare prieš miegą užtepiau, tai tiek pyko kad neskanu, kad ėmė griežti dantim. Sako su šiuo laku kasdien naudojant jei per 6mėn nepraeina, vesti pas psichologą.
**dėl pampių tai jau tegu sysina tom naktim, tikrai nebedėk pampio, jei neprasibunda nėra šalta tegu guli, mūsiškę taip kelis kartus nežinau kada prisidariusią radom, jau pradžiuvus, su žadintuvu nesikeldavau tikrint. o va jau ketvirtas mėnuo prasidėjo be pampio naktim. Dar vis avarijų būna. Bandyk žadint naktį siusiot.
Atsakyti
QUOTE(Arwena @ 2014 06 02, 09:28)
Baisiai smagu, kad abu vaikai išmiega per naktį...

Dėl to labiausiai pavydu, bet aš turbūt nemokėčiau taip gyventi, jei visą naktį vaikai miegotų biggrin.gif

QUOTE(nerutez @ 2014 06 02, 14:41)
Butu gal ir neblogai, jei ne ligos sad.gif Paeina kelias dienas ir namie vel sedi. Isbuna iki pietu. Paliekamas paverkia, bet paskui sako greitai nurimsta

Kada planuojat jau visai dienai palikti?

QUOTE(maxis @ 2014 06 02, 19:35)
Kaip greitai atėjo pirmas gimtadienis... sveikinu ir aš.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Luno @ 2014 06 04, 21:35)
Dėl to labiausiai pavydu, bet aš turbūt nemokėčiau taip gyventi, jei visą naktį vaikai miegotų  biggrin.gif

Dukra ėmė visą naktį bė kėlimųsi išmiegoti nuo pusantrų metų. Tai buvo likęs mėnuo iki sūnaus gimimo, atsimenu vyrui skakiau "jau galėtume gyvent, bet tuoj kitas gims". Tai su sūnum tai tik naktinį MP atėmėm ir susitaikė kad jo nebegaus, ėmė miegot. Jam pasitvirtino posakis "kad kei nėra dėl KO keltis, nebesikelia" o va dukrai tas negaliojo. Ji vis nubusdavo pusę metų bent kartą ir tekdavo nuraminus, guldyt atgal.
Atsakyti
QUOTE(Arwena @ 2014 06 05, 09:18)
Dukra ėmė visą naktį bė kėlimųsi išmiegoti nuo pusantrų metų. Tai buvo likęs mėnuo iki sūnaus gimimo, atsimenu vyrui skakiau "jau galėtume gyvent, bet tuoj kitas gims". Tai su sūnum tai tik naktinį MP atėmėm ir susitaikė kad jo nebegaus, ėmė miegot. Jam pasitvirtino posakis "kad kei nėra dėl KO keltis, nebesikelia" o va dukrai tas negaliojo. Ji vis nubusdavo pusę metų bent kartą ir tekdavo nuraminus, guldyt atgal.

Mūsų neramuolė pirmą naktį be atsibudimų ir verkimų išmiegojo būdama 2,5 metukų, t.y. visai neseniai biggrin.gif Ir tai miegodama kartu su tėčiu. Per visą mano nėštumą ji kėlėsi 10 kartų per naktį ir klykdavo. Išaugo. Bet jai negaliojo "Nustosi maitinti - išmiegos visą naktį". Uogai spėju būtų daug paprasčiau, bet problema manyje, matyt vis dar turiu kantrybės ir maitinu naktimis. Nors šiaip tai žiauriai tyngiu raminti verkiantį vaiką, noriu gi miego biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Luno @ 2014 06 04, 22:35)
Kada planuojat jau visai dienai palikti?
4u.gif

Planavau kai jau kokias dvi savaites be pertrauku isvaikscios, bet cia matyt misija neimanoma...
Atsakyti
QUOTE(Luno @ 2014 05 30, 23:20)
Ačiū  4u.gif Kaip gyvenat? Draugauja Varliukas su pačio gražiausio vardo sese?
Neklausk geriau irnesakyk.gif Visai nedraugauja... sad.gif Tiksliau tai, išgyvenam žiaurią pavydo bangą – ką visą dieną veikiam, tai praktiškai tik ir kariaujam, bandydami sesę apsaugoti nuo viso, ko įmanoma. Toks užburtas ratas gaunasi... Buvo čia, nuo lovos sesę specialiai numetė man į tuliką nuėjus, pastoviai visokius daiktus taikosi į ją mesti, su mašinyte ant jos užvažiuoti, šiaip kaip tik sugalvoja, skriaudžia... Niekas kol kas nepadeda, visokių knygų griebtis pradėjau, nes jau nebežinau, kaip tą pavydą suvaldyti... blush2.gif

QUOTE(Bardana @ 2014 06 02, 16:07)
as yra dar kas naktim su pampersu?
Maniškis blush2.gif Buvo jau atpratęs, bet kai susirgo kada ten, tai per ligas vėl į sauskelnes grįžom, o dabar dar nerandu ryžto kilnotis naktimis ne tik prie sesės, bet tarpuose dar ir prie jo, kad patalynę keisčiau ir perrenginėčiau. Palauksim geresnių laikų irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(mamisėda @ 2014 06 06, 13:13)
Neklausk geriau irnesakyk.gif Visai nedraugauja... sad.gif

dar nerandu ryžto kilnotis naktimis ne tik prie sesės, bet tarpuose dar ir prie jo

*ar yra kas dar sugeba tyčia juos priešinti? mano mama vis sakydavo "va aš jam atiduosiu jei tu netvarkysi ir pan" ko pasekoj dukra tiesiog iš pykčio puldavo. Dabar gi supykus kad brolis ėjo pro šalį pagriebia už ausų, bijau kulverstukas tuoj bus, būna tyliai atitraukiu rankas, būna tik sūnų guodžiu, būna balsą pakeliu, būna nebeužstoju kai brolis apsigina, ir ar veikia tai tai bangom tokiom. būna atsiprašo kad užgavo, bet vėl savo daro. esam atėmę mėgstamus filmukus už tokį elgesį, labai pyko, bet tokia buvo bausmė. o pas jus taip jau stipriai gaunasi jei taip tyčia kenkia.manoji dabar jau suprato kad su broliu gali ir pažaisti tai imasi mamos rolės kaip kada. man tai norėdavosi izoliuot už tokį elgesį, bet... būna kad duodu jai veiklos virtuvėj su savo darbeliais tik tada brolį sunku nulaikyt, nes bėga žiūrėti ką ji veikia. 4u.gif
**buvau ir aš tokioj nevilty, bet gėda buvo prieš save jei nusileisiu iki pampių lygio. Draugės mergaitė niekaip nesėdo ant puodo, 2-ojo gimtadienio proga atėmė pampius visai parai su visam, stebuklas - miega sausa, sėda ant puodo.
Atsakyti