Įkraunama...
Įkraunama...

80-oji rugpjūtinukių buveinė

QUOTE(Arwena @ 2014 05 17, 14:35)
*Taip neteigė. Tačiau cukrintas vanduo ar ta pati gliukozė kalnuose yra itin vertinamas energijos šaltinis.

Sutinku, bet as norejau atkreipti demesi, kad MP yra dar daug visokio papildomo gerio, net neutralizuojancio smile.gif

QUOTE(Arwena @ 2014 05 17, 14:35)
**Klystu gal, bet ar ne šimpanzės darosi "dantų šepetukus" iš pagaliukų ir valosi?

Taip, kiti kramto saknys, treti grauzia kaulus smile.gif Cia laukiniai, o naminiai gyvunai kariesiuka turi, kaip ir siuolaikiniai zmones smile.gif Cia vel citata iterpsiu "Dantų ėduonis kaip žmonijos bėda radosi laikais, kai sėslios gentys išrado žemdirbystę ir pradėjo malti, virti, saldinti…"

QUOTE(Arwena @ 2014 05 17, 14:35)
***O koks argumentas jei vaikas maitinamas TIK MP, dantys idealia valomi 2 kart dienoje o vistiek kariesas? Genai tada?

Na, pvz vaika galima apkresti bakterijomis sukelianciomis kariesa smile.gif naudojant ta pati dantu sepetuka, saukstuka, "valant" ciulptuka ir t.t.
BET man sioje salygoje ne iki galo viskas aisku. Dazniausiai pirmi dakntukai atsiranda apie 6 men., tuo pat metu kai ivedmos pirmos koses - ta lipni mase kuria gerai apsinesa dantukai smile.gif Todel ar tikrai VIEN MP vaikas maitinamas? Ir tas idealus valymas irgi...man vis atrode kad idealiai valau, o kai nuvedziau pas dantiste iskrapste apnasas parodyti, kad reiktu dar kruopsciau valyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liulka @ 2014 05 18, 22:49)
Ir tas idealus valymas irgi...man vis atrode kad idealiai valau, o

tai tas mano draugas dantis valosi tik kartą dienoje arba kai dantys "pasidengia kailiuku" bet dantys gražutėliai ir sveiki, pasak jo "kai žnai danties anatomiją, tai ir valai kitaip ir kitur. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Arwena @ 2014 05 19, 11:10)
tai tas mano draugas dantis valosi tik kartą dienoje arba kai dantys "pasidengia kailiuku" bet dantys gražutėliai ir sveiki, pasak jo "kai žnai danties anatomiją, tai ir valai kitaip ir kitur. smile.gif

smile.gif gerai jam vyrui kalbeti smile.gif) as kai dantistei pasiskundziau, kad po nestumu ir maitinimu, nors ir 2 kart dienoje dantis valau, viena is kuriu dar ir su siulu, o jausmas lyg pas odontologa be pertraukos lankausi, ji "paguode", kad ne as viena tokia biggrin.gif kad apart kalcio stygiaus gali itakoti pasikeites po tu paciu nestumu bakteriju balansas ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(Liulka @ 2014 05 19, 11:38)
smile.gif gerai jam vyrui kalbeti smile.gif) as kai dantistei pasiskundziau

kai pirmo nėštumo metu pasirodžiau jam, sako "tai ką, vienas vaikas-vienas dantis?" biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, turiu klausimą tokį durną ax.gif turiu draugus kurie sodyboje savaitgaliai užbaliavoja, su progom, bet baliai būna stiprūs, visi atvažiuoja be vaikų pridavę juos savo močiutėm, tik savininkai sodybos venčia su savo vaikais. Jie irgi subaliavoja stipriai, rūko visi. Kaip jums tai? Sutinku kad kitų gyvenimas yra kitų, tačiau klausimas ar jums pačioms priimtinas toks atsipalaidavimo prie vaikų būdas ar verčiau "atsijungti" be jų? g.gif
Atsakyti
Sveikos.

Mes labai retai "atsipalaiduojam" taip. Viskas aplink vaikus sukasi. Prie ju alkoholio max sampano ar vyno taure isgeriu. Kazkaip randam mes ir kitokiu atsipalaidavimo budu. Pries menesi buvom dviese Drusininkuose ir va sestadieni I giminaiciu vestuves vaziuosim. Savaitgalinis atsipalaidavimas su seimyna ant dviraciu ar sode buna.

Buvom siandien pas kardiologus, musu skylutes neberanda thumbup.gif Uzsitrauke - daktaru terminais kalbant. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Arwena @ 2014 05 20, 08:18)
Sveikos, turiu klausimą tokį durną  ax.gif turiu draugus kurie sodyboje savaitgaliai užbaliavoja, su progom, bet baliai būna stiprūs, visi atvažiuoja be vaikų pridavę juos savo močiutėm, tik savininkai sodybos venčia su savo vaikais. Jie irgi subaliavoja stipriai, rūko visi. Kaip jums tai? Sutinku kad kitų gyvenimas yra kitų, tačiau klausimas ar jums pačioms priimtinas toks atsipalaidavimo prie vaikų būdas ar verčiau "atsijungti" be jų? g.gif


na as palieku mociutem, jei noriu atsipalaiduoti, nes is tikro neisivaizduoju kaip ten galima taip jau atsipalaiduoti, kai yra vaikas ir jo reikia rupintis..nes net jei buna kitu vaiku, tai daznai buna konfliktai del zaislo kokio..o jei kitu vaiku ner, tai paprasciausia pasidaro nuobodu ir reik uzimt..Todel i kavines, jei nera vaiku zonos ar gyvos muzikos neimu, nes tai bus kankine ieskant ko uzimt..o i sodybas visokias, tai ziurint kokia proga, nes norisi, kad grynam ore pabutu ir sazine neleidzia neimt, bet pati tada jau max taure galiu gert..kitas dalykas, na mus kazkaip ner smarkiai girtaujanciu ir rukanciu..jei butu rukanciu, besikeikianciu, gerianciu iki nukritimo, tai aisku neimciau visai.
Atsakyti
QUOTE(Ramunis @ 2014 05 20, 14:52)
Prie ju alkoholio max sampano ar vyno taure isgeriu.

QUOTE(Bardana @ 2014 05 20, 15:50)
bet pati tada jau max taure galiu gert..

nu tai ir mudu taip. arba vos vos, arba kažkiek daugiau vienas iš mūsų. Galvojau gal aš čia tokia "cielkutė". Atrodo pažiūriu nuotraukas smagiai šėlsta, bet matyt nebegaliu kol bagažiukas "prilipęs".
Atsakyti
O as tai net nenoriu jau tokiu tusu... blush2.gif Kazkaip iki vaiku prisibaliavojom, issilakstem, dabar kitaip viska svest norisi. 4u.gif
Atsakyti
Laba,
Apie dantukus kalbat- esu 100% įsitikinus,kad nuo gyd, priklauso. Mano dičkiui su bendra nejautra doh.gif tvarkėm, nes neprisileido gydytojos...o po to pas kità gyd.kai nuėjom- visus kirminus " braškiù uogienės " ir specialaus motoriuko pagalba išvarė- klausiaus kaip "dantį jam užkalba" - tai vienareikšmiškai- nuo gydytojo bendravimo su vaiku savubiù priklauso kiek leisis vaikas...
Aš nors maniškiai nelabai mėgsta, bet dičkis tai jau žino,kad neišsisuks no dantù valymo- pats eina, o mažoji dar pasimuisto, bet jau gan gerai leidziasi "kirminus gaudyt " smile.gif

Ožiù karalystė dabar - labai aštri 3 metù ir 7 metù krizės doh.gif ramybės namie nė sekundės...

O būrelius kokius be darželio jau leidžiat? Aš prisipažinsiu, nebespėju i yamaha...gaila, bet nebelankom...
Atsakyti
QUOTE(Vardaite @ 2014 05 21, 23:51)
O būrelius kokius be darželio jau leidžiat? Aš prisipažinsiu, nebespėju i yamaha...gaila, bet nebelankom...

dar ne, rudenį gal bus kas pačiame darželyje arba šalia namų.Nesinori vežioti po visą miestą, norėčiau į baseiną, bet gal čia bandysim savaitgaliais.
Atsakyti
QUOTE(Ramunis @ 2014 05 21, 13:51)
O as tai  net nenoriu jau tokiu tusu...  blush2.gif Kazkaip iki vaiku prisibaliavojom, issilakstem, dabar  kitaip viska svest norisi.  4u.gif

Manes irgi stiprus "atsipalaidavimas" nebetraukia smile.gif uztenka tiesiog kartais kur be vaiku pabut ir tiek...o kompanijoje musu galima drasiai ir su vaikais but, rukanciu yra, bet kas liecia gerimus - labai light versija ) pasenom matyt smile.gif
Atsakyti