Įkraunama...
Įkraunama...

80-oji rugpjūtinukių buveinė

QUOTE(Alekto @ 2014 05 15, 08:05)
Tai taip, sugedę biggrin.gif Gi sveikų netaisom biggrin.gif
Pas ją iš vis baisus tas vadinamas "buteliuko kariesas" doh.gif nors buteliuko akyse nemačius. Bet priekinių dantukų vidinė pusė ruda ruda. Ir skylučių nemažų krūminiuose yra. Bėda dar ta, kad ji neleidžia man dantų valyt doh.gif Pati kiek pasimozoja ir viskas, o man net artintis neleidžia doh.gif
Tad dabar galvos skausmas su mažium, ar maitint jį naktim. Bijau, jog ir pas jį taip nebūtų. Nors neva MP nekenkia dantukams, bet kaip visada skirtingos nuomonės.

Nu matyt nuo gydytojų priklauso,nes pas mus,jei nedidelė skylutė,tai netaiso dar,nors dantys tai nuolatiniai. Dėl to ir klausiu,ar jau ant tiek,kad net reikia taisyt tongue.gif
tikrai ne nuo mp bus...o nuo nevalymo smile.gif turiu pavyzdžių aplinkoj,genų irgi neprikiši,kai nevaloma


Buvo užėję nenoras valytis,tai pribūriau,o dar ir atrakcija viską stebėt veidrodėlyje,mojuot dantukų gyventojams,su visais pasisveikint šepetėliu,po to skalaut fontanu burną biggrin.gif šitos dalies labiausiai laukia man atrodo biggrin.gif
Su plaukų šukavimu/pinimu irgi buvo nenoras,tai pradėjau žaist grožio saloną. Paruošiu kėdę,arbatėlės, šepečius,gumytes ir ateina ponia pasėdėt,knygutę pavartyt,kol gražinasi lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maxis: 16 gegužės 2014 - 07:14
Skirtingi vaikai ir jų charakteriai tongue.gif Mano užsispyrus ir jei nenori, gali stačias ant galvos apsiš..., nepriversi jos daryti doh.gif Nei gražiuoju, nei piktuoju doh.gif Išbandyta visko su ja. Labai retais atvejais duodasi išvalyt. Na nieko, sugalvosim ką nors.


Bardana, man atrodo, čia tik mums suaugusiems kažkokia skausmo baimė tas dantų skausmas. Kai žinai ko tikėtis, tai atrodo gręžiant dar labiau skauda. Mano vyresnėlėms tvarko be nuskausminamųjų. Ir gręžia, ir krapšto, na ir nieko g.gif Gal pieniniai ne tokie skausmingi, net nežinau. Šiaip ir nuo odontologės dar nemažai priklauso manau. Labai mums pasisekė su saviške. Nors ir jaunutė labai, bet nerealiai randa kalbą su vaikais thumbup.gif Priburia ten joms biggrin.gif Geriausia atrakcija su kėde "važinėti" biggrin.gif
Aplamai mano mergiotės tuo klausimu keistuolės biggrin.gif Ir kraują iš venos joms patinka duoti biggrin.gif Nuo birželio pradėsim skiepus, žiūrėsim kiek tada kantrybės ir nebaimės bus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2014 05 16, 08:52)
Skirtingi vaikai ir jų charakteriai tongue.gif Mano užsispyrus ir jei nenori, gali stačias ant galvos apsiš..., nepriversi jos daryti doh.gif Nei gražiuoju, nei piktuoju doh.gif Išbandyta visko su ja. Labai retais atvejais duodasi išvalyt. Na nieko, sugalvosim ką nors.
Bardana, man atrodo, čia tik mums suaugusiems kažkokia skausmo baimė tas dantų skausmas. Kai žinai ko tikėtis, tai atrodo gręžiant dar labiau skauda. Mano vyresnėlėms tvarko be nuskausminamųjų. Ir gręžia, ir krapšto, na ir nieko g.gif Gal pieniniai ne tokie skausmingi, net nežinau. Šiaip ir nuo odontologės dar nemažai priklauso manau. Labai mums pasisekė su saviške. Nors ir jaunutė labai, bet nerealiai randa kalbą su vaikais thumbup.gif Priburia ten joms biggrin.gif Geriausia atrakcija su kėde "važinėti" biggrin.gif
Aplamai mano mergiotės tuo klausimu keistuolės biggrin.gif Ir kraują iš venos joms patinka duoti biggrin.gif Nuo birželio pradėsim skiepus, žiūrėsim kiek tada kantrybės ir nebaimės bus cool.gif

Bet tai jei leidžiasi,kad dantistė apžiūrėtų ir t.t ,tai jau bėda tada ne dantų valyme,o kad būtent tau tik nesiduoda? Tada gali tada atlikt higieninį burnos valymą,tik tiek,kad kainuos toks malonumas dažnas ir dar laiko atims smile.gif kas čia per šiuolaikiniai 2-mečiai rembo,kad mamos nesugeba sutvarkyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(spengla @ 2014 05 14, 22:06)
Tik kad šiomis dienomis serga, pavasariškas virusas koks tai pačiupo.

Sveika,
kokie simptomai pas jus? biggrin.gif

QUOTE(Alekto @ 2014 05 15, 07:05)
Pas ją iš vis baisus tas vadinamas "buteliuko kariesas" doh.gif nors buteliuko akyse nemačius.

QUOTE(Liulka @ 2014 05 15, 12:54)
kadangi buteliuku nemacius tai pas jumis NE buteliuku kariesas vienareiksmiskai biggrin.gif

Alekto, Liulka, "buteliuko kariesas" yra viso labo tik terminas apibūdinantis dantų pažeidimą nuo naktinio maitinimo. Ar tai MP ar butelis nėra skirtumo. Turėjau ilgą diskusiją su savo odontologu. Nes irgi ginčijausi kad MP nekenkia. Tai jis manęs klausia "kaip gali nekenkti kai ten viena gliukozė?" žodžiu, viena pirežastis valgymas naktimis ir po to ryte neišvalyti dantys tinkamai, kita yra genai. Mano brolis pirmą dantį taisė būdamas 30, aš būdama 30 persigydžiau pusę "burnos". Alekto, jei Augstė prisileidžia dantistę ir leidžia lysti burnon, tai tegu dantistė ir "praplauna" smegenis, kad dantukai susirgo, kodėl susirgo, kad MAMA turi valyti dantukus, arba pamokyti ją KAIP valyti, kokį šepetėlį naują dovanoti per gydytoją. Dėl skausmo yra tiek vaikiškų nuskausminimų, aš ir pati prašydavau "patepk su tom braškėm" biggrin.gif dantenos nutirpsta o paskui net ir įdurti adatą galima jei jau labai blogai. Gal silantuotų po gydymo, aišku tai kainuotų dabar dar.
Papildyta:
QUOTE(spengla @ 2014 05 14, 22:06)
Tik kad šiomis dienomis serga, pavasariškas virusas koks tai pačiupo.

Sveika,
kokie simptomai pas jus? biggrin.gif

QUOTE(Alekto @ 2014 05 15, 07:05)
Pas ją iš vis baisus tas vadinamas "buteliuko kariesas" doh.gif nors buteliuko akyse nemačius.

QUOTE(Liulka @ 2014 05 15, 12:54)
kadangi buteliuku nemacius tai pas jumis NE buteliuku kariesas vienareiksmiskai biggrin.gif

Alekto, Liulka, "buteliuko kariesas" yra viso labo tik terminas apibūdinantis dantų pažeidimą nuo naktinio maitinimo. Ar tai MP ar butelis nėra skirtumo. Turėjau ilgą diskusiją su savo odontologu. Nes irgi ginčijausi kad MP nekenkia. Tai jis manęs klausia "kaip gali nekenkti kai ten viena gliukozė?" žodžiu, viena pirežastis valgymas naktimis ir po to ryte neišvalyti dantys tinkamai, kita yra genai. Mano brolis pirmą dantį taisė būdamas 30, aš būdama 30 persigydžiau pusę "burnos". Alekto, jei Augstė prisileidžia dantistę ir leidžia lysti burnon, tai tegu dantistė ir "praplauna" smegenis, kad dantukai susirgo, kodėl susirgo, kad MAMA turi valyti dantukus, arba pamokyti ją KAIP valyti, kokį šepetėlį naują dovanoti per gydytoją. Dėl skausmo yra tiek vaikiškų nuskausminimų, aš ir pati prašydavau "patepk su tom braškėm" biggrin.gif dantenos nutirpsta o paskui net ir įdurti adatą galima jei jau labai blogai. Gal silantuotų po gydymo, aišku tai kainuotų dabar dar.
Atsakyti
Ar yra čia dar tokių jautruolių, kurie per filmukus verkia? Penktadienio vakaras ir atrodo kaip tik turėtume atsipūsti, nes didžiają į "kiną" išleistume, bet ne doh.gif Pradeda rodyt Ledynmečio tą durnę voverę ir vaikas iškart apsipila ašaromis. Guodžiam, aiškinam, kad viskas jai gerai, kad filmuko pabaigoje jai tikrai pasiseks, niekas neveikia. Sėdi, žiūri ir graudžiai verkia cray.gif Ką daryti?
Atsakyti
QUOTE(Luno @ 2014 05 16, 13:11)
Ar yra čia dar tokių jautruolių, kurie per filmukus verkia? Penktadienio vakaras ir atrodo kaip tik turėtume atsipūsti, nes didžiają į "kiną" išleistume, bet ne  doh.gif Pradeda rodyt Ledynmečio tą durnę voverę ir vaikas iškart apsipila ašaromis. Guodžiam, aiškinam, kad viskas jai gerai, kad filmuko pabaigoje jai tikrai pasiseks, niekas neveikia. Sėdi, žiūri ir graudžiai verkia  cray.gif Ką daryti?

Nerodyt smile.gif paprastesnio sprendimo negali būt net biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2014 05 16, 07:52)
Skirtingi vaikai ir jų charakteriai tongue.gif Mano užsispyrus ir jei nenori, gali stačias ant galvos apsiš..., nepriversi jos daryti doh.gif Nei gražiuoju, nei piktuoju doh.gif Išbandyta visko su ja. Labai retais atvejais duodasi išvalyt. Na nieko, sugalvosim ką nors.

Uzsispyrimu mes ir pasidalinti galetume, bet butent nevalymas priveda prie gedimu, todel si procedura is serijos reikia ir viskas smile.gif Pas mus paprasta taisykle, kol dantys neisvalyti - jokiu filmuku pries miega. Brolis ziuri - ji uz duru. Budavo apsisuka ir eina zaisti, bet tada ir pasakos pries miega nesiklauso, nes ritualo dalis praleista smile.gif

QUOTE(Alekto @ 2014 05 16, 07:52)
Mano vyresnėlėms tvarko be nuskausminamųjų. Ir gręžia, ir krapšto, na ir nieko g.gif Gal pieniniai ne tokie skausmingi, net nežinau. Šiaip ir nuo odontologės dar nemažai priklauso manau. Labai mums pasisekė su saviške. Nors ir jaunutė labai, bet nerealiai randa kalbą su vaikais thumbup.gif Priburia ten joms biggrin.gif Geriausia atrakcija su kėde "važinėti" biggrin.gif

Butent, cia del to, kad pieniniai wink.gif

Arwena, tai anot tos gydytojos gliukoze drasiai gali buti mamos pieno pakaitalas smile.gif)) bet sioje vietoje cia ne zmogaus atradimas - gamta pasirupino wink.gif ...radau, ka vakar patingejau paieskot smile.gif

"Taip, ir netgi labai – moterys savo krūtyse gamina patį saldžiausią (daugiausia pieno cukraus – laktozės turintį) pieną iš visų Žemėje gyvenančių žinduolių rūšių. Beveik toks pat saldus yra mūsų artimiausių „giminaičių“ – žmogbeždžionių pienas. Tačiau nei gamtoje laisvai gyvenančių šimpanzių, nei gorilų, jaunikliams pieninių dantų kariesas nebūdingas, nors jie žindomi po kelis metus ir miega kartu su motina. Ir jau žinome – dantų ėduonies požymių beveik nerado ir antropologai, tyrinėję priešistorėje gyvenusių žmonių kaukoles.

Taip yra todėl, jog moters pieno laktozė nėra toks pat patogus ėduonį sukeliančių bakterijų maistas, kaip pramoninis cukrus sacharozė. Viena, diduma laktozės molekulių į gliukozę ir galaktozę suskaldomos ne burnoje, o tik žarnyne. Antra, motinos pieno imunoglobulinai A ir G stabdo bakterijų augimą, o laktoferinas veikia Streptococcus mutans baktericidiškai – jas naikina. Be to, mokslininkų jau įrodyta, jog pienas gali net remineralizuoti (atstatyti) jau aptirpusį dantų emalį, teikdamas jam kalcį ir fosforą. Tuo tarpu daugelis komercinių mišinių dantų emalį tirpdo, nes mažina burnos pH (rūgština), o tai ne tik greitina emalio demineralizaciją, bet ir skatina Str. mutans klestėjimą."
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liulka: 16 gegužės 2014 - 14:58
Alekto, nu kad tikrai skaaaudejo.. gal tikrai pieniniai neskauda..

na mano irgi prie uzsispirusiu, kur galiu nusnekinu, o kur nesigauna, tai panaudoju jega, kol galiu, o paskui ziurek ir apsipranta..Cia kai reikejo lasint i nosi, gi nesirgo slogom iki tol, ir cia 2,6 men prireike lasint..Ikalbet tai jau niekaip nei uz saldaini, nei uz ka..teko lasint per jega,tai aisku reke taip, kad galvojau man vaiku teises kaimynai iskvies..o po dienos, jau ejo prisnekint ..nu tiesiog ateina supratimas, kad kitaip nebus ir tiek.

Arwena pas mus irgi pavasarinis virusas, sergam visi, net ir mociutes apkretem..Simptomai vaikui: pirma diena temp. 38,8, bet pati linksma buvo, iskart kosulis ir sloga.. bet kraujas buvo neblogas. o man tas pats tik visiskai be temp. 4u.gif


kas gadina dantukus, tai jauciu sirgimai ir vaistai. Nes kai gere antibiotikus, tai baisu kokios apnasos per diena pasidarydavo, net buvo mintis su savo pasta pavalyt..nes su vaikiska, net atrode, kad nenusivalo jos.
Atsakyti
QUOTE(Liulka @ 2014 05 16, 14:52)
Arwena, tai anot tos gydytojos gliukoze drasiai gali buti mamos pieno pakaitalas smile.gif))

Tačiau nei gamtoje laisvai gyvenančių šimpanzių, nei gorilų, jaunikliams pieninių dantų kariesas nebūdingas, nors jie žindomi po kelis metus ir miega kartu su motina.

Taip yra todėl, jog moters pieno laktozė nėra toks pat patogus ėduonį sukeliančių bakterijų maistas, kaip pramoninis cukrus sacharozė.

*Taip neteigė. Tačiau cukrintas vanduo ar ta pati gliukozė kalnuose yra itin vertinamas energijos šaltinis.
**Klystu gal, bet ar ne šimpanzės darosi "dantų šepetukus" iš pagaliukų ir valosi?
***O koks argumentas jei vaikas maitinamas TIK MP, dantys idealia valomi 2 kart dienoje o vistiek kariesas? Genai tada?

Bardana, pas mus kažkas tokio. 3 šeimos nariai serga, bet paeiliui ir skirtingais simptomais. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bardana @ 2014 05 16, 16:34)
Alekto, nu kad tikrai skaaaudejo.. gal tikrai pieniniai neskauda..

na mano irgi prie uzsispirusiu, kur galiu nusnekinu, o kur nesigauna, tai panaudoju jega, kol galiu, o paskui ziurek ir apsipranta..Cia kai reikejo lasint i nosi, gi nesirgo slogom iki tol, ir cia 2,6 men prireike lasint..Ikalbet tai jau niekaip nei uz saldaini, nei uz ka..teko lasint per jega,tai aisku reke taip, kad galvojau man vaiku teises kaimynai iskvies..o po dienos, jau ejo prisnekint ..nu tiesiog ateina supratimas, kad kitaip nebus ir tiek.

Arwena pas mus irgi pavasarinis virusas, sergam visi, net ir mociutes apkretem..Simptomai vaikui: pirma diena temp. 38,8, bet pati linksma buvo, iskart kosulis ir sloga.. bet kraujas buvo neblogas. o man tas pats tik visiskai be temp. 4u.gif
kas gadina dantukus, tai jauciu sirgimai ir vaistai. Nes kai gere antibiotikus, tai baisu kokios apnasos per diena pasidarydavo, net buvo mintis su savo pasta pavalyt..nes su vaikiska, net atrode, kad nenusivalo jos.

Nu tai suraskit mamą,kuri pasakys,kad jos vaikas neužsispyręs. Kiekviena saviškį mato kaip patį pačiausią pačiame biggrin.gif jau tiek prisiklausau,kad kai pamatai vaiką,galvoju ir kodėl tave mama tokiu blogu laiko lotuliukas.gif

Tais pačiais simptomais ir mes trys mergos susirgę. Tik man aukščiausia tempa iš visų buvo. O susirgom vienos dienos skirtumu kiekviena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maxis @ 2014 05 18, 06:58)
Tais pačiais simptomais ir mes trys mergos susirgę. Tik man aukščiausia tempa iš visų buvo. O susirgom vienos dienos skirtumu kiekviena  smile.gif

o maniškiai 4-6 dienų intervalu. doh.gif
Atsakyti
Alekto - normalu,kad žiojasi jaunėlė gydytojam,o tau nesižioja..vaikai kitaip elgiasi su svetimais ir savais smile.gif mes tai vienos draugės patarimų ieškom kirminukų. ir kaip bebūtų netikėta-kas kartą randam jų burnoj ir einam valytis dantų biggrin.gif Beje kirminukų ne tik pas Meškutę ieškom..būtina ir mamai bei tėčiui patikrint ir pas mus aišku irgi jų yra,tad visi vonioj tvakingai ir malomės. Man rodos tau dar padėtų vyresniukės..kurios irgi padėjuotų kiek kirminukų ir kaip juos reik valyt smile.gif
Atsakyti