Įkraunama...
Įkraunama...

80-oji rugpjūtinukių buveinė

QUOTE(nerutez @ 2014 05 09, 13:46)
Nuo nuotaikos priklauso. Viena karta sako, kad nori pas vaikucius, kita jau nieko nenori smile.gif

Visgi vasarą mažiau ligų būna, tai gal kaip nors wink.gif Gal geriau miega? Myli mažiuką broliuką?
Atsakyti
QUOTE(Luno @ 2014 05 09, 20:35)
Visgi vasarą mažiau ligų būna, tai gal kaip nors wink.gif Gal geriau miega? Myli mažiuką broliuką?

Su miegu kazkiek pagerejus situacija. Lengviau is vakaro uzmiega, bet naktim dar oi kaip visko buna. Aisku buna, kad ir ramiai ismiega, bet buna ir sedasi, stojasi, lipa, verkia...ir pan. Su teciu dabar miega, tokioj dvieju daliu lovoj, tai taip ir migruoja, tai savo pamiega, tai zemyn nulipa, vel atgal. Anksciau vis verkdamas pas mane atbegdavo, dabar jau vis reciau. Su broliu nelabai turi reikalu sad.gif Nei pakalbina, nei paglosto, tik kai uzmigdau, tai butinai su kokia masinyte atlekes pervaziuoja ir prikelia smile.gif
Atsakyti
Maniškė švepluoja- r nesako, pietù užmiega tik savaitgalį- įsismarkavo pavasarimė alergija- dar būna su aukle- tai su ja neužmiega darbo dienom doh.gif tai vakare nervù kamuolys- pervargus
Dėl vardù- tik išmoko, ir brolį tik vardu vadina, manęs ar vyro- vardus žino, bet nekviečia g.gif
Ir labai mėgsta kartot kokius sunkesnius žodžius ar išsireiškimus- tokia sena galva pasidarė biggrin.gif
Papildyta:

Maniškė švepluoja- r nesako, pietù užmiega tik savaitgalį- įsismarkavo pavasarimė alergija- dar būna su aukle- tai su ja neužmiega darbo dienom doh.gif tai vakare nervù kamuolys- pervargus
Dėl vardù- tik išmoko, ir brolį tik vardu vadina, manęs ar vyro- vardus žino, bet nekviečia g.gif
Ir labai mėgsta kartot kokius sunkesnius žodžius ar išsireiškimus- tokia sena galva pasidarė smile.gif

Nežinau kas čia su SM atsitiko- kažkaip pasikeitė man - ne viskà rodo, funkcijos ir t.t. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vardaite @ 2014 05 11, 22:56)
Nežinau kas čia su SM atsitiko- kažkaip pasikeitė man - ne viskà rodo, funkcijos ir t.t. g.gif

Gal su Mozilla draugauji? biggrin.gif
Atsakyti
Ar taisot kas nors vaikams dantukus? Pradėjau merginoms tvarkyt dantukus. Augustė labai drąsiai sėdasi į kėdę, leidžia krapštyt/valyt ir pan. Svarstom su gyd ar bandyt taisyti jai skylutes? Įdomu ar pradėjus gręžt ir suskadus neišsigąs ji g.gif Pakolkas padengė berods fluoru, kad labiau negestu.
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2014 05 12, 08:00)
Ar taisot kas nors vaikams dantukus? Pradėjau merginoms tvarkyt dantukus. Augustė labai drąsiai sėdasi į kėdę, leidžia krapštyt/valyt ir pan. Svarstom su gyd ar bandyt taisyti jai skylutes? Įdomu ar pradėjus gręžt ir suskadus neišsigąs ji g.gif Pakolkas padengė berods fluoru, kad labiau negestu.

O ką jau sugedę pas ją,kad taisyt reik? g.gif kaip anksti
Atsakyti
Labas.

Mes dantu dar netaisom, bet itariu, kad ir nepavyktu. doh.gif

Darzelyje paskutines praleistos dienos kosmaiskos. Aukletojos skundzia rupuziuka. Neklauso juodai, scenas kelia.. doh.gif Kokia geda negaliu, dickis geras, draugiskas buvo, o sitas razbainikas blush2.gif Ir atrodo vienodai auklejam, abiem vienodai vertybes bandom iskiepytim, issaiskinti kas gerai, kas ne.. g.gif

Siandien svente darziuke, ziuresim, kaip pilietis pasirodys. smile.gif
Atsakyti
Labas,

šimtas metų.
Mažoji mano paūgėjo, dabar jau 12kg. Yra gudri, daug kalba, filosofuoja, visokius naujadarus galvoja, jei ko nežino ypač ("Katytės tepimas"- vertimas- sesės Hello kitty kremas rankoms, "nuo to daj ®želio visai išsiprotinti galima. Skauda galvą net" biggrin.gif) Neseniai įgyjom balansinį dviratuką, tokį pat kaip sesės, tik mažesnį, nes tokio būtent prašė/ apie jį svajojo, tai dabar itin laiminga smile.gif.
Tik kad šiomis dienomis serga, pavasariškas virusas koks tai pačiupo.
Pietų miego miega (apie 2 val.), pati pasako, kad labai nori miego ir prašo paguldoma.
Vyrsenė sesė neimiega, nebent retais atvejais, savaitgalį, jei labai pavargus būna.
*
Dantukų dar neprisiėjo abiems taisyti, bet aš tai galvoju, jei reiktš, kad nerizikuočiau ir negąsdinčiau, nes pajutus diskomfortą ar skausmą, kitą sykį net neišsižiotų unsure.gif. Pasitikėjimą lengva sugriauti.
Alekto, kaip atip tu laikaisi, kaip visa šeimyna?

Visiems linkėjimai!

Atsakyti
QUOTE(maxis @ 2014 05 12, 12:45)
O ką jau sugedę pas ją,kad taisyt reik?  g.gif  kaip anksti


Tai taip, sugedę biggrin.gif Gi sveikų netaisom biggrin.gif
Pas ją iš vis baisus tas vadinamas "buteliuko kariesas" doh.gif nors buteliuko akyse nemačius. Bet priekinių dantukų vidinė pusė ruda ruda. Ir skylučių nemažų krūminiuose yra. Bėda dar ta, kad ji neleidžia man dantų valyt doh.gif Pati kiek pasimozoja ir viskas, o man net artintis neleidžia doh.gif
Tad dabar galvos skausmas su mažium, ar maitint jį naktim. Bijau, jog ir pas jį taip nebūtų. Nors neva MP nekenkia dantukams, bet kaip visada skirtingos nuomonės.
Atsakyti
Maniske irgi dantukus nori tik pati valytis, bet as nepasiduodu ir stengiuosi po to dar pati pavalyti.Pykstames, gasdinam, isterikuojam ir dar daug visko buna, bet dantu valymas privalomas smile.gif O ir siaip manau, kad dantu sveikumas ir stiprumas priklauso ir nuo genu, o ne tik nuo to, ar valgai, ar dantu nesivalai.
Pas mus kai kuriu dantuku vidus irgi patamsejes, bet niekas nesugede. O tai reiketu susirupinti ir kazkaip kitaip juos priziureti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2014 05 15, 07:05)
Pas ją iš vis baisus tas vadinamas "buteliuko kariesas" doh.gif nors buteliuko akyse nemačius. Bet priekinių dantukų vidinė pusė ruda ruda. Ir skylučių nemažų krūminiuose yra. Bėda dar ta, kad ji neleidžia man dantų valyt doh.gif Pati kiek pasimozoja ir viskas, o man net artintis neleidžia doh.gif
Tad dabar galvos skausmas su mažium, ar maitint jį naktim. Bijau, jog ir pas jį taip nebūtų. Nors neva MP nekenkia dantukams, bet kaip visada skirtingos nuomonės.

Sunku vienareiksmiskai pasakyti, nu bet kadangi buteliuku nemacius tai pas jumis NE buteliuku kariesas vienareiksmiskai biggrin.gif
Sunu iki 1.5 maitinau (bent 5 menesius maitinosi isskirtinai naktimis), dantisto prireike tik dabar, 2 skilutes sutaise. Dukra dar ilgiau maitinta (ir irgi tam tikra perioda isskirtinai naktimis) ir thu thu thu kol kas grazu. Manau, butent mamos pienas zalos nedaro, nes yra jame kazko kas kazka ten neutralizuoja biggrin.gif
Kazkaip nemanau, kad labai saldainius taviskai valgo, tai labiau genams nurasyciau, ir valyti kazkaip reikia priversti. As su saviske kuri laika irgi kovojau, su asarom, bet man tai kaip auto kedutej vezioti, reikia ir viskas...sutarem dabar, kad pradzioje ji pati, paskui as darbuojuos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liulka: 15 gegužės 2014 - 13:01
QUOTE(Ramunis @ 2014 05 12, 13:33)


Darzelyje paskutines praleistos  dienos kosmaiskos. Aukletojos skundzia rupuziuka. Neklauso juodai, scenas kelia.. doh.gif Kokia geda negaliu, dickis geras, draugiskas buvo, o sitas razbainikas  blush2.gif Ir atrodo vienodai auklejam, abiem vienodai vertybes bandom iskiepytim, issaiskinti kas gerai, kas ne..  g.gif

Siandien svente darziuke, ziuresim, kaip pilietis pasirodys.  smile.gif


tai kad buna pas visus tokie pabangavimai gal g.gif maniske vienu metu tokia is proto varanti pasidarius..ka bepasakysi viskas ne/atvirksciai/neklauso. Na bet kazkaip praejo.. g.gif tiesiog gal bando ribas laikas nuo laiko. 4u.gif


Pietu miego praeita savaite visa nemiegojo unsure.gif bet sia jau viskas ok, vel miega..

O del dantu manau, kad daugiausia genai lemia, aisku valyti butina...Mano taigi buteliuko vaikas ir tikrai nakciai miegot su misiniu ko gero iki kokiu 1,5m tai tikrai ejo..nu ir nieko tfu tfu. bet visada valiau,irgi nori pati, tai pradzioj pati, o paskui jau as dar kazkiek..
o del taisymo tai ar tik ne cia temoj kalbejo, kad taiso su narkoze vaikams, jeigu reikia butinai taisyti ir nesigauna..bet, jei mergaite ramiai sedi, vistiek gal verta pabandyt be...tik nelabai supratau, ar visai be nuskausminimo nori taisyt..tai ka zinau unsure.gif man buvo bajeris, kad nesuveike nuskasminimas pilnai ir pradejo grezt tai oj oj oj..nenoreciau daugiau patirt doh.gif visada dabar iskart prasau dviguba porcija, kad leistu. blush2.gif
Atsakyti