Įkraunama...
Įkraunama...

80-oji rugpjūtinukių buveinė

QUOTE(ITMA @ 2014 08 15, 11:09)
sveikutes smile.gif

Paklydele sugrizta namo smile.gif gal kas mane dar ir prisimenat kai laikiausi savo rugpjutinukes tada urejau kita nika buvau irute1984 ax.gif

Mano panele siemet gavo darzelyje vieta, tai pradesim nauja etapa jos gyvenime smile.gif Po poros savaiciukiu jau ir mes pusim savo 3 zvakutes wink.gif Tortuka kepsiu pati tai dar nesugalvojau koks jis bus... kadangi mano panele neturi vieno kazkokio miegstamo personazo tai truputuka man pasunkina apsisprendima... wink.gif


Oj, tai daryk kokįus ponįus ar pilį princesės rolleyes.gif
Atsakyti
Laba,
Su Gimtadieniais rugpjūtinukus ir rugpjūtinukes!
Greit prabėgo vasara, rimtai ruošia ės ir pirmai klasei, ir darželio lankymui ( nes mažė tik šventėse ir keletą kartų lopše pabuvus...tikiuos , tiek ligų nebebus...nors jūroj pasimaudžius dabar vėl kažkiek karščiuoja )
Gimtadieniui- mėgstamiausias personažas- Bruolis smile.gif tai toks ir bus tortas. Švęsim greičiausia kokiam vaikų kambaryje, nes orai nenuspėjami jau gali būt kieme atrakcijom
Dėl dovanų- eisim dar šį savaitgalį į pora imt- sakiau, apsižiūrėsiu...nes jei rimtai- viskas greit praeina...brolis gavo batutą- tai praėjus savaitei jau nebereikia...nors kai kitur nuvažiuojam- labai šokinėja. Žaislai visi dėžėse gal 8 sudėti - NIEKO nei vienam neprireikė doh.gif tai galvoju,gal ir mažinsim...nes ką tądien turi- su tuom žaidžia, mėgsta piešti ( aikšku- ipad ar iphone- be konkurencijos, tai slepiam....)
Ožiai- pati nebevalgo, ant puodo nesisėda ( dar vos ne prievarta nešt), Ir ką paprašom nedaro. Viską atvirkščiai. ph34r.gif
Žiūriu kiek dar mano kantrybė temps
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

QUOTE(Tyliai_SV @ 2014 08 18, 15:05)
Oj, tai daryk kokįus ponįus ar pilį princesės  rolleyes.gif


Pilis buvo 1 gimtadieniui gaminta, 2 neturejau laiko nes sese buvo visai leliukas maziukas taip irkom, o siemet jau vel gaminsiu, na lyg ir apisisperndziau jau kokio noriu, jei domins po gimtadienio parodysiu koks gavosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vardaite @ 2014 08 20, 12:05)
Ožiai- pati nebevalgo, ant puodo nesisėda ( dar vos ne prievarta nešt), Ir ką paprašom nedaro. Viską atvirkščiai. ph34r.gif
Žiūriu kiek dar mano kantrybė temps

Tai čia gal 3 metų krizė? Ar šiaip ožiukai? blink.gif
Papildyta:
QUOTE(ITMA @ 2014 08 20, 15:47)
Sveikutes smile.gif

Būtinai pasirodyk wink.gif O kaip sesėms sekasi bendrauti?
Atsakyti
QUOTE(Vardaite @ 2014 08 20, 13:05)
brolis gavo batutą- tai praėjus savaitei jau nebereikia...nors kai kitur nuvažiuojam- labai šokinėja.
O, geras, mes irgi batutą dovanosim. smile.gif Norisi tikėti, kad bus ilgiau nei savaitei. cool.gif
Atsakyti
Labas smile.gif

QUOTE(Luno @ 2014 08 21, 21:59)
Būtinai pasirodyk wink.gif O kaip sesėms sekasi bendrauti?


Ok, parodysiu wink.gif

Oj to seses biggrin.gif buna visko ir musasi ir taikosi, bet dazniausiai nebegali viena be kitos, tiek prisirisusios. Mazoji dazniausiai verkia kai dicke iskeliauja kur nors be jos, kol apispranta zaisti viena. Bus jai sunku kaip dicke prades lankyti darzelio, kol apsipras dienas leisti viena, o ti vakarus ir savaitgalius su sese kaip buvo pratusi wink.gif
Atsakyti
labukas smile.gif

Na va ir atsventem savo 3 -aji gimtadieni wink.gif o cia viena akimirka is baliuko wink.gif paspaudus ant foto galima padidinti ja
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ITMA: 29 rugpjūčio 2014 - 08:46
Bijau apsimeluot,bet ne Nenkos ir Vindi vieni iš paskutinių temoje švenčiančių? smile.gif su 3-iuoju bet kokiu atveju! Mes atšventėm jau irgi! Laukiu nesulaukiu jau ketvirtojo šventės planavimo lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Ir aš prisiminiau SM blush2.gif Kai pagalvoju ankščiau kiek čia laiko praleista. O dabar sunkiai tema stumiasi į priekį.
Maniškė pradėjo lankyti darželį. Neblogai sekasi, vakar apsirgo, tai verkė, kad negalima į darželį.

Nerutez, kaip jūs gyvenat, susitikome taip netikėtai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Vardaite @ 2014 08 20, 12:05)
Ir ką paprašom nedaro. Viską atvirkščiai. ph34r.gif
Žiūriu kiek dar mano kantrybė temps


Pas mus lygiai tas pats. Tik aš pradedu galvoti, kad pati kažką ne taip darau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alkaponė: 18 rugsėjo 2014 - 14:48
Alkapone, mano jau ir jaunėlis į lopšelį iškulniavo smile.gif Aš į darbą. Kaip gera.
Atsakyti
QUOTE(Arwena @ 2014 09 26, 12:21)
Alkapone, mano jau ir jaunėlis į lopšelį iškulniavo smile.gif Aš į darbą. Kaip gera.

Eina sau kaip greit laikas eina! O darbas tikrai - gėris kai norisi nuo mamos darbp atitrūkti.Nors mažis jau tiek nebesiožiuoja, tai su juo vienas malonumas būt.
Atsakyti
Sveikos, pasidalinkit nebereikalingų auklių kontaktais smile.gif Iš tiesų tai mąstau ieškoti tokios budinčios auklės, kurios prireiktų esant ligos atvejams na o nesergant tektų vistiek kažkokio dydžio "abonentą" susimokėt. Jei kuri turite tokių kontaktų ir jau nebereikia, pasidalinkite. Jei kur arčiau Naujamiesčio būtų ji-tai visai idealu. Na ir ieškau informacijos apie tokias aukles t.y. ar jos nori taip dirbti, įkainiai ir pan. ax.gif Ar gal kuri turit "anytą" norinčią ne tik anūkais užsiimt, bet tuo pačiu dar sugebančią suduoti vaikams vaistus pvz.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arwena: 03 spalio 2014 - 22:13