Įkraunama...
Įkraunama...

80-oji rugpjūtinukių buveinė

Visus rugpjūtinukus su 3-iaisiais gimtadieniais birthday.gif

Kaip švenčiat? Ką dovanojat?

Mes dovanojom žalią traktoriuką, nes pati užsiprašė biggrin.gif Žavi mus tokie mergaitiški jos norai biggrin.gif

Turiu svarbų klausimą: ar jau pasireiškia ir kaip pasireiškia 3 metų krizės?
Atsakyti
QUOTE(Luno @ 2014 08 04, 08:41)
Visus rugpjūtinukus su 3-iaisiais gimtadieniais  birthday.gif

Kaip švenčiat? Ką dovanojat?

Mes dovanojom žalią traktoriuką, nes pati užsiprašė biggrin.gif Žavi mus tokie mergaitiški jos norai biggrin.gif

Turiu svarbų klausimą: ar jau pasireiškia ir kaip pasireiškia 3 metų krizės?

Cfu cfu cfu, bet jausmas toks, kad mes jau po krizės. Ožių būna, bet tikrai žymiai mažiau, o ir daržiuke jokių skundu nėra.Dabar iš vis keičiasi auklėtojos,vaikai įvairaus amžiaus, o maniškis šauniai tvarkosi.
Atsakyti
Mes su ožiukais retai susitinkam, o pasireiškia topiniais žodžiais - noriu/nenoriu.

Bluntyte, su jau praėjusiu (pramiegojau) 4u.gif Gražaus augimo ir sveikatuko thumbup.gif

Mano kolegė savo mažei darė teminį gimtadienį - Italija. Berniukai ale mafija (gangsteriai), mergaitės ale jų damos. Vaišės vaikams ant stalo buvo sudėtos kaip Italijos žemėlapis (batas), spalvos pagal vėliavą. Vaikai gal ir nesuprato, bet fotkėse įspūdingai ir įdomiai atrodo biggrin.gif Valgė picą, dar ten kažką....

Ehmėja, dingai, tai nebežinia kada kieno gimtadienis mirksiukas.gif

Kas girdėt iš Alekto, Tyliai? Cekava pasicekavinti kaip jų grožiai auga smile.gif
Nenka, tikrinu ar dar galioja tavo pasakymas, kad tik pašaukit - šaukiu biggrin.gif Kaip jūs?

Prasibėgau per rugpjūtinukių sąrašą - kokia nostalgija apėmė, koks didelis mūsų būrys buvo 4u.gif Ir tikrai įdomu kaip visų rugpjūtinukai auga smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(VinDi @ 2014 08 05, 01:06)
Mes su ožiukais retai susitinkam, o pasireiškia topiniais žodžiais - noriu/nenoriu.

Bluntyte, su jau praėjusiu (pramiegojau)  4u.gif Gražaus augimo ir sveikatuko thumbup.gif

Mano kolegė savo mažei darė teminį gimtadienį - Italija. Berniukai ale mafija (gangsteriai), mergaitės ale jų damos. Vaišės vaikams ant stalo buvo sudėtos kaip Italijos žemėlapis (batas), spalvos pagal vėliavą. Vaikai gal ir nesuprato, bet fotkėse įspūdingai ir įdomiai atrodo biggrin.gif Valgė picą, dar ten kažką....

Ehmėja, dingai, tai nebežinia kada kieno gimtadienis  mirksiukas.gif

Kas girdėt iš Alekto, Tyliai? Cekava pasicekavinti kaip jų grožiai auga  smile.gif
Nenka, tikrinu ar dar galioja tavo pasakymas, kad tik pašaukit - šaukiu biggrin.gif Kaip jūs?

Prasibėgau per rugpjūtinukių sąrašą - kokia nostalgija apėmė, koks didelis mūsų būrys buvo  4u.gif Ir tikrai įdomu kaip visų rugpjūtinukai auga  smile.gif  wub.gif

Snukiaknygėj yra nauja visos tyliai šeimynos foto biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos visos.

Mes gerai gyvenam,tik liudna,kad vasara baigias.
Sian su Tyliai buvom susitike. Vaikai paauge,ypac ant maziuku matos biggrin.gif Auguste su Vyciu kartu vis lakste biggrin.gif Maziausias jos is vis fainuolis,nuolat sypsosi.
Kazkaip kai saves nematai is sono su buriu vaiku,neisivaizduoji kaip atrodai. Kai pamaciau Tyliai,tai klasiskas vaizdelis su tiek maziu biggrin.gif Vis galvodavau,ko tie zmones isisiepe ziuri,matomai daugumai neyprastai atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,
niu su Alekto papliurpėm, tai prisiminiau čia tokį reikalą kaip SM. O kad liūdna, jog mūsų vasara namuose baigiasi, tai užsukau į svečius.
Va koks rimtas žvakių pūtimo momentas biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tyliai_SV @ 2014 08 12, 00:29)
Sveikos,
niu su Alekto papliurpėm, tai prisiminiau čia tokį reikalą kaip SM. O kad liūdna, jog mūsų vasara namuose baigiasi, tai užsukau į svečius.
Va koks rimtas žvakių pūtimo momentas biggrin.gif
user posted image

Bet kokie panašūs jūsų vaikai, šakės biggrin.gif tavo gal tortas gamintas?
maniškės,tai kaip nuo skirtingų tėvų būtų biggrin.gif

Kalbant apie šeimas su daug vaikų,tai nemažai tokių matom Nidoj,bet dažniausiai lydimos ne šypsenom,nes vienas ar keli rėkiantys būna biggrin.gif bet čia kur su labai jau mažiukais eina,tikrais pametinukais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maxis @ 2014 08 12, 00:54)
Bet kokie panašūs jūsų vaikai, šakės biggrin.gif tavo gal tortas gamintas?


mano mano blush2.gif kol padariau tą voržmogį biggrin.gif

joo, ir vaikai panašūs. Mažiai iš vis kaip dvyniai.
Atsakyti
QUOTE(Tyliai_SV @ 2014 08 12, 07:47)
mano mano  blush2.gif kol padariau tą voržmogį  biggrin.gif

joo, ir vaikai panašūs. Mažiai iš vis kaip dvyniai.

O čia nuotraukoj kuris? Negi pats mažiausias?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maxis: 12 rugpjūčio 2014 - 09:22
QUOTE(maxis @ 2014 08 12, 09:20)
O čia nuotraukoj kuris? Negi pats mažiausias?


Nee, čia Vytis
O va Vytis ir Kastytis per savo krikštynas:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tyliai_SV: 12 rugpjūčio 2014 - 12:57
QUOTE(Tyliai_SV @ 2014 08 12, 12:44)

O va Vytis ir Kastytis per savo krikštynas:


Sveika,
ar tikrai skirtingų berniukų foto įdėjai? Gražuoliai. smile.gif Sveikinam tą voržmogį
Atsakyti
sveikutes smile.gif

Paklydele sugrizta namo smile.gif gal kas mane dar ir prisimenat kai laikiausi savo rugpjutinukes tada urejau kita nika buvau irute1984 ax.gif

Mano panele siemet gavo darzelyje vieta, tai pradesim nauja etapa jos gyvenime smile.gif Po poros savaiciukiu jau ir mes pusim savo 3 zvakutes wink.gif Tortuka kepsiu pati tai dar nesugalvojau koks jis bus... kadangi mano panele neturi vieno kazkokio miegstamo personazo tai truputuka man pasunkina apsisprendima... wink.gif
Atsakyti