Įkraunama...
Įkraunama...

80-oji rugpjūtinukių buveinė

ČIA BENDRAUJA

2011-ųjų RUGPJŪTINUKĖS

user posted image

NAUDINGOS NUORODOS:

Kūdikių ir vaikų augimo lentelė
Kūdikių ir vaikų ūgio ir svorio diagramos
Dantukų dygimo schema ir eiliškumas
Pirmoji pagalba užspringus
1-2 metų vaikas – koks jis?
Ką turi valgyti 1-3 metų vaikas?
Apie vaiko isterijos priepuolius, ožiukus
Visiškai nebijoti nieko vaikas negali
Nuo metų iki trejų



Turim savo fotki.com ir gmail.com.
Norėdamos gauti prisijungimo duomenis, prašom pabendrauti mažiausiai 2 mėnesius ir susipažinti,
tada kreiptis į Bluntę, kuri yra atsakinga už slaptažodžio suteikimą.
Merginos, ilgiau nei 2 mėnesius nebendravę ir/ar neatnaujinę savo albumų fotki.com galerijoje,
nenustebkite, jei negausite kartkartėmis pakeičiamo slaptažodžio – gerbkime vienos kitų privatumą.
Jei kuri iš narių bendravo, bet paskui ilgesniam nei dviejų mėnesių laikui dingo iš forumo, o paskui vėl prisijungė,
priėjimo prie gmailo ir nuotraukų albumo suteikimo sąlygos lieka tos pačios, kaip ir naujokėms.


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lucrumė: 04 gegužės 2014 - 21:39
QUOTE(Lucrumė @ 2014 05 04, 22:11)
Labas vakaras smile.gif

Vardaite, maniškė jau kelis mėnesius nebemiega namie pietų. Labai keli kartai tik buvo. Aš tiesiog pavargau ją su didžiausiom isterijom migdyt valandą, per prievartą lovoj laikyt, sau nervus gadint, vaiką rikdint... Spjoviau. Anksčiau vakare guldau ir viskas. Daržely sakė kartais miega, bet dažniausiai prasivarto lovoj, kitus vaikus kalbina biggrin.gif va man irgi klausimas iškilęs buvo ar yra dar vaikų, kurie nebemiega pietukų? Linkėjimai 4u.gif

Lucrume, maniske pries darzeli, vasaros pabaigoje, irgi jau nemiegodavo, tai ir nemigdziau. Bijojau, kad bus sunku darzelyje su tuo pietu miegu. Bet darzelis viska sustygavo i savi vezes. Jei sergam, pietu vistiek einam miegoti, tik tiek, kad veliau, nes juk veliau ir keliasi ryte. O jei labai kada nenori, tai ir nemigdau. Anksciau vakare atsigulam.
Atsakyti
Maniškiui buvo prieš kokius porą mėnesių stadija, kad sunkiai migdėsi pietų (protestavo labai), bet mes nenusileidpm, ir kažkaip praėjo... Miega vėl tvarkingai... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucrumė @ 2014 05 04, 22:11)
Labas vakaras smile.gif

Vardaite, maniškė jau kelis mėnesius nebemiega namie pietų. Labai keli kartai tik buvo. Aš tiesiog pavargau ją su didžiausiom isterijom migdyt valandą, per prievartą lovoj laikyt, sau nervus gadint, vaiką rikdint... Spjoviau. Anksčiau vakare guldau ir viskas. Daržely sakė kartais miega, bet dažniausiai prasivarto lovoj, kitus vaikus kalbina biggrin.gif va man irgi klausimas iškilęs buvo ar yra dar vaikų, kurie nebemiega pietukų? Linkėjimai 4u.gif

Buvo užėję,kad nebenorėjo miegot,jokiais būdais nebeužmigdavo,bet praėjo smile.gif
Namie/svečiuose dažniausiai pietų miega apie 3h ir daugiau biggrin.gif darželyje kartais tenka kelti,nes ten mažiau laiko skiriama miegui smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maxis: 05 gegužės 2014 - 17:59
Nauja tema!!! Lucrume ačiū už darbą 4u.gif

Arnas mano miega pietukų.Darželyje pats pirmas užmiega,namie kartais net pats pasiprašo.Šiaip stengiuosi 12 h guldyti,tai tuoj pat užmiega.Ir šiaip jam patinka rėžimas,kažkokia dienos eiga.Ryte atsikėlęs suplanuoja ką darys,ką veiks visą dieną,pvz :jau pamiegojau,dabar eisiu praustis,rengtis,valgyti pusryčius ir eisiu į darželį ir t.t.

Jūsų vaikai švepluoja dar?Pas maniškį R raidės nerasta, visur L taria. doh.gif







Atsakyti
Lucrume 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamisėda: 05 gegužės 2014 - 21:18
QUOTE(Ramunis @ 2014 05 05, 21:34)
Jūsų vaikai švepluoja dar?Pas maniškį R raidės nerasta, visur L taria.  doh.gif
O ką, pagal amžių jau turėtų nebešvepluoti?.. g.gif Maniškis jau kaip ir aiškiau taria R, bet dar ne visai švariai, kaip ir Š dar tokia ne iki galo teisinga, bet aš kažkaip manau, kad ankstoka dar jiems iš šveplumo stadijos išaugti... Ne?.. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunis @ 2014 05 05, 21:34)
Jūsų vaikai švepluoja dar?Pas maniškį R raidės nerasta, visur L taria.  doh.gif

Manau, kad dar tikrai ankstoka, nors visokiu vaiku buna. Maniske irgi R dar tikrai neistaria, vietoj jos visur L. Bet va, mano seses mergytei jau beveik 5-eri ir ji R irgi netaria. Tik dabar jau islauzia kai kuriuos zodzius su R ir tai ne visus. bet problemos nera, prasimus. As, manau, kad svarbu, jog iki mokyklos jau nebesvepluotu, nors gal ir klystu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunis @ 2014 05 05, 21:34)
Nauja tema!!! Lucrume ačiū už darbą  4u.gif

Arnas mano miega pietukų.Darželyje pats pirmas užmiega,namie kartais net pats pasiprašo.Šiaip stengiuosi 12 h guldyti,tai tuoj pat užmiega.Ir šiaip jam patinka rėžimas,kažkokia dienos eiga.Ryte atsikėlęs suplanuoja ką darys,ką veiks visą dieną,pvz :jau pamiegojau,dabar eisiu praustis,rengtis,valgyti pusryčius ir eisiu į darželį ir t.t.

Jūsų vaikai švepluoja dar?Pas maniškį R raidės nerasta, visur L taria.  doh.gif

Kad R ištaria,tai 100% žinau,nes dažnai užeina durnumas į mane vardu kreiptis,o pirma raidė būtent tokia biggrin.gif visiems vaikams patinka režimas. Ir jis yra būtinas smile.gif
Atsakyti
Nežinau ar turi jau gerai viską tarti. g.gif Juk garantuotai yra tokio amžiaus vaikų,kurie nekalba dar normaliais žodžiais. Maniškiui daktarė logopedą pasiūlė, bet daržiuke tik nuo kitų metų juos tikrins.Įdomu šiaip pasidarė,ar mano vienos švabariukas dar.
Atsakyti
QUOTE(maxis @ 2014 05 05, 18:58)
Buvo užėję,kad nebenorėjo miegot,jokiais būdais nebeužmigdavo,bet praėjo smile.gif
Namie/svečiuose dažniausiai pietų miega apie 3h ir daugiau biggrin.gif darželyje kartais tenka kelti,nes ten mažiau laiko skiriama miegui smile.gif

Pradejo lankyti darzeli? Kaip sekasi?
Atsakyti
QUOTE(nerutez @ 2014 05 06, 22:47)
Pradejo lankyti darzeli? Kaip sekasi?

Nu nueina karts nuo karto smile.gif nuo lapkričio buvo kokius pora mėnesių tikrai biggrin.gif labai gerai sekas,fainas darželis,tai kitaip ir būt negali,o ir auklėtojas myli,ir jos myli maniškę. Tik va mėnesio bėgyje planuojam keisti,tai nežinia kokia nauja pradžia bus smile.gif penktadienį važiuosiu apžiūrėt. O taviškis lanko? Gal jau sklandžiai?! smile.gif
Atsakyti