Įkraunama...
Įkraunama...

Paryžius

QUOTE(Roskila @ 2014 05 12, 08:07)
Be apyrankių pynėjų, yra paplitę dar dvi kitos sukčių rūšys.
Nepraraskite budrumo!


ir dar viena rūšis yra, ypatingai atkarpoje palei upę einant nuo Eifelio link Luvro. seka arba iš paskos, arba ateina iš priekio dažniausiai pavieniai žmonės ir, išmetę ką nors iš savo rankos, pradeda šaukti ir pakėlę duoda jums, neva jūs pametėte daiktą kokį nors (mūsų ir draugų atvejais tai buvo žiedas).. ir įkyriai kiša šaukdami, kad štai - jūs pametėte! draugas pasakojo, kad paėmė apžiūrėti žiedą (jis žiedų net nenešioja), tai iškart sulaukė "5 euro" doh.gif biggrin.gif o mano situacijoje MB buvo budresnis, tai net neleido stabtelėti, nors man buvo labai įdomu, ką gero rankoj laiko laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Roskila @ 2014 05 12, 10:07)
Be apyrankių pynėjų, yra paplitę dar dvi kitos sukčių rūšys.
Tai rožių dovanotojai: maloniai, bet tuo pačių įkyriai įteikia moteriai rožę, o po to pareikalauja jos arba jos palydovo už ją susimokėti 5 eurus. Jų ypatingai daug Monmartre.
Kita rūšis: peticijų parašų rinkėjai (dažniausiai rytietiškos išvaizdos jaunos merginos). Paprašo pasirašyti peticiją dėl neįgaliųjų reikalų. Jų tikslas - nukreipti jūsų dėmesį ir kol pasirašinėsite, apšvarinti jūsų kišenes ar rankinę. Aš pati asmeniškai su jomis susidūriau Place de la Concord aikštėje. Aiškiai ir griežtai pasakiau NE, ir vos tik nuo jų nusisukau, viena jų tiesiog griebė mano dukrą už rankos reikalaudama pasirašyti. Teko garsiai sušukti GET OFF (žinau, labai nemandagu, tačiau jos įkyrumas buvo peržengęs  visas ribas), tai atšoko lyg verdančiu vandeniu apipilta. lotuliukas.gif
Nepraraskite budrumo!

Teko ir mums susitikti su tomis "panelėmis" doh.gif Tik jos mus atakavo prie Eifelio.Atsisėdome ant suoliuko pailsėti ir kad pradėjo iš visų pusių lysti g.gif .Tik vienas nuvarai,už minutės jau kitos prisistato,tas nuvarai,dar kitos.Teko pasiburnoti,tai jos tada pinigų,cigarečių ir t.t.prašo ir vis neatstoja,kol vyras neapsikentęs "gražiai"pasiuntė,tada dingo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurgita-Gabrielė @ 2014 05 12, 18:38)
Teko ir mums susitikti su tomis "panelėmis" doh.gif Tik jos mus atakavo prie Eifelio.Atsisėdome  ant suoliuko pailsėti ir kad pradėjo iš visų pusių lysti g.gif .Tik vienas nuvarai,už minutės jau kitos prisistato,tas nuvarai,dar kitos.Teko pasiburnoti,tai jos tada pinigų,cigarečių ir t.t.prašo ir vis neatstoja,kol vyras neapsikentęs "gražiai"pasiuntė,tada dingo  biggrin.gif

Tiesa,saugokitės ypač kas lankysis Luvre lotuliukas.gif ypač prie Monos Lizos paveikslo.Ten knibždėte knibžda kišenvagiai lotuliukas.gif Apsimeta turistais,kurie fotografuojasi ir vis tavęs arčiau linksta g.gif Vos "nepasimovėme",aš laiku pasitraukiau,vyrui spėjo rankinę atitraukti,bet viskas laimingai baigėsi,turbūt suveikė savisaugos inkstintas biggrin.gif
Atsakyti
Bet siaubas kiek sukciu visur doh.gif Nebuciau net sugalvojusi, kad taip galima apmulkint zmones... daugiausia visur eidavome su gide, tai perspedavo, kad niekur nieko nepasirasom ir nesikalbam su neaiskiais tipais, dar liepe buti visuomet atidiems, o ypatingai saugoti rankines Monmartre ir toje aiksteje kur yra naslaiciu fontanas.
Atsakyti
Tos moteriškės su "peticijomis" (kaip taisyklė - čigonės) jau prieš 6-erius metus laigė aikštėje prie Paryžiaus katedros. Buvo ir "porūšis" su "nelaimingais CV" (tipo, sudegė namai, serga vaikai ir pan.). Kaip taisyklė, jos pradeda nuo klausimo: "Do you speak English?" Tai tereikia "padaryti dideles akis", ir tuomet jos, negaišdamos laiko, skuba ieškot kitos aukos..
Šiemet vos nepasimoviau, nes tą klausimą išgirdau iš už nugaros, ir "Yes" atsakiau anksčiau, negu pasižiūrėjau, kas klausia. Nusprendusi būti "malonia", pasikalbėjau, pasirašiau ir padaviau 1eu. Ta TAIP į mane pažiūrėjo ir paskelbė, kad "taksa" - 10 eu. Nutaisiau "Pūkio žvilgsnį" ir pasakiau, kad "no more cash, sorry". Ui, kokia nepatenkinta pėdino šalin... smile.gif
O šiaip - geriausia taktika su tokiais yra akmeninis veidas ir griežtas tonas.
Tą "madą" su rožėm ir "pamestais" daiktais, matyt, "atsivežė" čigonai. Nors panašūs "pokštai" labai paplitę ir Magrebo šalyse.
Atsakyti
Sveikos Paryžiaus mylėtojos. Širdyje man šis miestas labai artimas, nors nebuvus, bet trauka didžiulė, svajoju apie pasivaikščiojima gatvelėmis, apie kavą prie fontano, apie architektūros didybę ir Van Gogo šedevrus Luvre. Nusprendėm su šeima aplankyti šį miestą, vyksime po europą mašina, o tikslas 5 dienos PARYŽIUJE smile.gif
Paskaičiau jūsų temas, tai wow kiek jūs daug visko žinote, ir kiek viskas man naujo, nors keliavus esu, bet skaitant apie Paryžių viskas atrodo kitaip smile.gif. Užsisakiau viešbutį, gal kas iš čia besilankančių Paryžiaus mylėtojų pasakys, ar aš teisingai suprantu, kad čia gyvendama galėsiu kojytėmis apeiti įžymiausias vietas?
http://www.galahotel...OR_107320?svm=t

Kitas klausimas, kaip yra su tais openturais, įsėdi ir valandą važinėja po įžymiausias vietas, ar kai kur sustoja išleidžia pavaikščiot, ar nuspirkus bilietą gali važinėt su keliais autobusais......
Atsakyti
QUOTE(kvinna @ 2014 05 13, 09:56)
Užsisakiau viešbutį, gal kas iš čia besilankančių Paryžiaus mylėtojų pasakys, ar aš teisingai suprantu, kad čia gyvendama galėsiu kojytėmis apeiti įžymiausias vietas?
http://www.galahotel...OR_107320?svm=t



Viešbutis yra 9 arrondissement - rajone. Žinoma, kad galėsite ir kojytėmis, bet čia nėra labai jau arti lankomų vietų, manau teks naudotis transportu. Kuo arčiau upės, tuo arčiau visas centras, tai 1, 2, 6, 5 rajonai. Bet Paryžius toks išsibarstęs, kad kur begyventumėte, vis tiek tektų važiuoti, nebent esate labai dideli mėgėjai daug vaikščioti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kregzde: 13 gegužės 2014 - 19:12
QUOTE(kvinna @ 2014 05 13, 09:56)
Sveikos Paryžiaus mylėtojos.

Kitas klausimas, kaip yra su tais openturais, įsėdi ir valandą važinėja po įžymiausias vietas, ar kai kur sustoja išleidžia pavaikščiot, ar nuspirkus bilietą gali važinėt su keliais autobusais......


Pataisau - mylėtojAI. mirksiukas.gif

Jei draugaujat su anglų k., info čia:
http://www.paris.ope...s-bus-opentour/

Nusiperkat vienos (dviejų, trijų) dienų "pasą" ir važinėjat, kiek širdis geidžia, išlipdami ir įlipdami norimose stotelėse (hop on - hop off). Kiek suprantu, vienas pasas visoms 4 linijoms. - Naudotis neteko.
Taip pat yra ir su batobusu. - Kai norit išlipat, kai norit įlipat. Tiesa, jo tik 8 stotelės, bet tikrai patogiose vietose. 4u.gif

Van Gogas, sakot? Tuomet Jums patiks tai (jei spėsit iki liepos 6 d.):
http://www.musee-ors...d=649&tx_ttnews[tt_news]=37162&no_cache=1
Kadangi nemoku prancūziškai, nesupratau, kas parašyta apie rezervaciją. verysad.gif Gal "prancūzės" padėtų?
Accès jusqu'à 17h (21h le jeudi) avec le billet du musée, dans la limite des places disponibles. Réservation conseillée.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Harienė: 13 gegužės 2014 - 19:26
QUOTE(Harienė @ 2014 05 13, 19:22)
Van Gogas, sakot? Tuomet Jums patiks tai (jei spėsit iki liepos 6 d.):
http://www.musee-ors...d=649&tx_ttnews[tt_news]=37162&no_cache=1
Kadangi nemoku prancūziškai, nesupratau, kas parašyta apie rezervaciją.  verysad.gif Gal "prancūzės" padėtų?
Accès jusqu'à 17h (21h le jeudi) avec le billet du musée, dans la limite des places disponibles. Réservation conseillée.


d'Orsay muziejus turi ir anglišką www versiją
http://www.musee-orsay.fr/en/home.html
Papildyta:
QUOTE(kvinna @ 2014 05 13, 09:56)
...  svajoju apie ... Van Gogo šedevrus Luvre.

Van Gogh paveikslai eksponuojami d'Orsay
Atsakyti
Ka dar domina skrydziai, tai Airlituanika vel duoda geras kainas i Paris, birzelio gale ir liepos pradzioje i ta kaina ieina 23 kg registruoto bagazo.

https://book.airlituanica.com/lt/#!/VNO...-1/chd-0/inf-0/

Jeigu galima i CDG suskraidyti pirmyn atgal uz 291 Lt galvoju , kad kaina gera. vasaros sezonui smile.gif
Atsakyti
Kas bijo CDG smile.gif
imetu i BVA keleta datu.
Ryanair Vilnius (VNO) Paris (Beauvais) (BVA) Tr, 25 Bir 19:50 Pr, 30 Bir 08:55 2 h 40 [4 d 11 h] 2 h 40 70,31 EUR
Ryanair Vilnius (VNO) Paris (Beauvais) (BVA) Tr, 25 Bir 19:50 Tr, 25 Bir 21:30 2 h 40 25,41 EUR
Ryanair Paris (Beauvais) (BVA) Vilnius (VNO) Pr, 30 Bir 08:55 Pr, 30 Bir 12:35 2 h 40 44,90 EUR

FR + W6 Vilnius (VNO) Paris (Beauvais) (BVA) Tr, 25 Bir 19:50 An, 1 Lie 08:20 2 h 40 [5 d 11 h] 2 h 35 74,56 EUR
Ryanair Vilnius (VNO) Paris (Beauvais) (BVA) Tr, 25 Bir 19:50 Tr, 25 Bir 21:30 2 h 40 24,57 EUR
Wizz Air Paris (Beauvais) (BVA) Vilnius (VNO) An, 1 Lie 08:20 An, 1 Lie 11:55 2 h 35 49,99 EUR
Atsakyti
sveiki, patarkit, kur paryziuje galima butu skaniai ir nebrangiai pavalgyti. o bendrai, tai butu neblogai, jei toks sarasas butu temos pradzioje.
Atsakyti
Sveiki, ar kas esat uzsisakineje apartamentus per Airbnb? Kada jie grazina depozita?
Atsakyti