Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 220 tema

QUOTE(maniuxa @ 2014 05 05, 21:25)
bet kuri, kur su cipais dirba. Geriausia aisku, jei pazystamu turit. Jei neturit tokiu, tai tiesiog palei zmogu ziurekit wink.gif o tai dar isvadins vagile kokia  biggrin.gif


skirtingi tie cipai buna, gali ir ne visur pavykt 4u.gif

darlia25, jei PC SAVAS patogu, galim bandyt nuimt smile.gif
Atsakyti
Buvo ir man kelis kartus su tais pypsais atkeliavę batų, bet kažkaip pati nubrūžinau blush2.gif lotuliukas.gif O šiaip tai neščiau parduotuvėn ir prašyčiau, o ką daryt biggrin.gif
Atsakyti
siandien pirksiuos everything5pounds.com, preke nesigaus daugiau kaip po 26 lt mirksiukas.gif apie 13 val uzsakysiu kai tik ikelia naujienas-tai butu gerai, kad laiskucius parasytumete iki 12.45 alinuska@bamba.lt 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(me2za @ 2014 05 06, 01:37)
Buvo ir man kelis kartus su tais pypsais atkeliavę batų, bet kažkaip pati nubrūžinau blush2.gif  lotuliukas.gif O šiaip tai neščiau parduotuvėn ir prašyčiau, o ką daryt biggrin.gif

o paciai bruzinanant neapibega dazais ? ax.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(anira12 @ 2014 05 05, 22:45)
skirtingi tie cipai buna, gali ir ne visur pavykt  4u.gif

darlia25, jei PC SAVAS patogu, galim bandyt nuimt  smile.gif

tai vat kad nemacius as tokio dar cipo-gaila kad retai bunam Savas, dabar ir masiniukas sugedes, parasysiu jums az-susiderinti kada butu galima. ACIU LABAI uz pasiulyma 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Darlia25, kažkurioj temoj skaičiau, jog mergina atsispausdino orderio printscryną ir su juo paprašė, kad parduotuvėj nuimtų. Kiek pamenu problemų nekilo 4u.gif
Atsakyti
Rytoj planuoju uzsakineti sportsdiret. Telšiai, galeciau i Šiaulius atvezti.Prašom jungtis.
Papildyta:
Rytoj planuoju uzsakineti sportsdiret. Telšiai, galeciau i Šiaulius atvezti.Prašom jungtis 4u.gif
Atsakyti
Yra Umckaloabo http://www.iherb.com...m...r=null&ic=3
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2014 05 06, 07:45)

o kodėl perkat šį, o ne kaip visad Umcka? jis geresnis?
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 05 06, 08:05)
o paciai bruzinanant neapibega dazais ? ax.gif  4u.gif  4u.gif


Pas mane buvo tas pypsas prisegtas su tokia kilpa ir kabojo, tai aš tą kilpą nukandau ir viskas biggrin.gif O jei būtų tiesiog įsegtas, tai turbūt patiems niekaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 05 06, 09:04)
o kodėl perkat šį, o ne kaip visad Umcka? jis geresnis?

perku abu
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 05 06, 09:20)
Pas mane buvo tas pypsas prisegtas su tokia kilpa ir kabojo, tai aš tą kilpą nukandau ir viskas biggrin.gif O jei būtų tiesiog įsegtas, tai turbūt patiems niekaip g.gif


mes karta iš akropolio parsivežėm kombi kelnes su tuo čipu. o gyvenam tai 30km nuo jo doh.gif biggrin.gif vyras su replėm sutraiškė ir viskas.. nebuvo jokių ten dažų biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, ar bandete SD pasirinkti kita valiuta, ne USD/EUR/GBP?
Mano krepselis nemazas, paziurejau, kad labiausiai sutaupau pasirinkusi CZK arba AUD.
Atsakyti
Merginos, ar yra koks nuolaidu kodas Tesco rubams siuntimui i LT ?
Atsakyti