Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 220 tema

QUOTE(MonCheri @ 2014 05 15, 13:42)
Tai ta as zinau, bet cia crocs.co.uk  .Kazkaip uzsakiau, tik prie adreso raso FR na gal nenueis i Prancuzija biggrin.gif .Kazko nebesiseka man su pirkimais biggrin.gif


crocs.co.uk NESIUNČIA į Lietuvą. Siunčia tik cros.eu
Atsakyti
QUOTE(MonCheri @ 2014 05 15, 14:42)
Tai ta as zinau, bet cia crocs.co.uk  .Kazkaip uzsakiau, tik prie adreso raso FR na gal nenueis i Prancuzija biggrin.gif .Kazko nebesiseka man su pirkimais biggrin.gif


nežinau ką jūs ten užsakėt, bet jie prieš kokį mėnesi pakeitė savo pardavimų strategiją ir deja Lietuvą išėmė iš tų šalių sąrašo, į kurias siunčia.

taigi galima nusipirkti tik iš crocs.eu
Atsakyti
Ar matėt javari.de naujieną? unsure.gif
Jei gerai supratau, javari.de puslapis veiks tik iki birželio 25 d., o paskui taps Amazon.de Fashion dalimi. Bloga naujiena mums tai, kad nemokamas siuntimas galios tk Vokietijos ribose (nuo 20 eurų sumos) verysad.gif

Werde ich weiter die gleichen Versandbedingungen wie bei Javari.de haben, wenn ich bei Amazon.de bestelle?
Amazon.de liefert Bestellungen innerhalb Deutschlands ab einem Bestellwert von 20,00 EUR in der Regel versandkostenfrei. Weitere Informationen finden Sie auf den Hilfeseiten von Amazon.de zu Versand und Verfügbarkeit.
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2014 05 15, 15:42)
Ar matėt javari.de naujieną? unsure.gif


verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 05 15, 15:28)
nežinau ką jūs ten užsakėt, bet jie prieš kokį mėnesi pakeitė savo pardavimų strategiją ir deja Lietuvą išėmė iš tų šalių sąrašo, į kurias siunčia.

taigi galima nusipirkti tik iš crocs.eu

nu jezus doh.gif: ...pyp... tai ka dbr daryt ,atsauks gal jie patys...
bet kaip as taip susipainiojau unsure.gif
Atsakyti
Atsaykt turi, bet tai vel jauciu pinigai pakibs doh.gif


bet ziuriu crocs.eu siuntimas 10.95eu doh.gif gal kas renkat ,arba noretu kooperuotis ? 4u.gif
Atsakyti
gal kas perkat is bonprix.pl? neandu kiek siuntimas i LT
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2014 05 15, 12:14)
Skalbimo priemonės, arbatos, saldainiai, gaivikliai, padažai ir kt.

kokias skalbimo priemones perkate ?
Atsakyti
Gal atsakis kuri nors jei esat susidure su aliexpress disputo iskelimu 4u.gif

You have already opened a dispute.
If the seller does not respond by 2 calendar days 21 hour 52 minute 38 second , the dispute will be closed in your proposal.
You can continue negotiating a solution with the seller until the deadline arrives.


Ar tai reiskia, kad man automatiskai uzdaris byla, jei pardavejas neatrasis ir as jokiu pinigu neatgausiu? O gal reikejo ir paciam pardavejui rasyti, nes as tik paspaudziau open dispute ir laukiu sau laimnga geros pabaigos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fancy @ 2014 05 15, 20:32)
Gal atsakis kuri nors jei esat susidure su aliexpress disputo iskelimu  4u.gif

You have already opened a dispute.
If the seller does not respond by 2 calendar days 21 hour 52 minute 38 second , the dispute will be closed in your proposal.
You can continue negotiating a solution with the seller until the deadline arrives.


Ar tai reiskia, kad man automatiskai uzdaris byla, jei pardavejas neatrasis ir as jokiu pinigu neatgausiu? O gal reikejo ir paciam pardavejui rasyti, nes as tik paspaudziau open dispute ir laukiu sau laimnga geros pabaigos  g.gif


Ne, kaip tik atvirksciai. Jusu naudai bus isspresta, ir gausite ko paprasiusi, jei pardavejas per nurodyta termina negrazins. Man buvo panasiai - pardavejas nereagavo ir automatiskai sistema man grazino pinigus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fancy @ 2014 05 15, 20:32)
Gal atsakis kuri nors jei esat susidure su aliexpress disputo iskelimu  4u.gif

You have already opened a dispute.
If the seller does not respond by 2 calendar days 21 hour 52 minute 38 second , the dispute will be closed in your proposal.
You can continue negotiating a solution with the seller until the deadline arrives.


Ar tai reiskia, kad man automatiskai uzdaris byla, jei pardavejas neatrasis ir as jokiu pinigu neatgausiu? O gal reikejo ir paciam pardavejui rasyti, nes as tik paspaudziau open dispute ir laukiu sau laimnga geros pabaigos  g.gif

siuo atveju jeigu pardavejas neatrasys gausite tai ko prasote dispute; dazniausiai jie siulo mazesni refund arbo jokio;)reikia stebeti ka atrasys pardavejas ir nesutikti su juo smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Fancy @ 2014 05 15, 20:32)
Gal atsakis kuri nors jei esat susidure su aliexpress disputo iskelimu  4u.gif

You have already opened a dispute.
If the seller does not respond by 2 calendar days 21 hour 52 minute 38 second , the dispute will be closed in your proposal.
You can continue negotiating a solution with the seller until the deadline arrives.


Ar tai reiskia, kad man automatiskai uzdaris byla, jei pardavejas neatrasis ir as jokiu pinigu neatgausiu? O gal reikejo ir paciam pardavejui rasyti, nes as tik paspaudziau open dispute ir laukiu sau laimnga geros pabaigos  g.gif

Aš suprantu, kad jeigu per nurodyta laiką pardavėjas neatsakys, byla bus išspręsta jūsų naudai 4u.gif
Atsakyti