Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 220 tema


Renku SD,Kaunas,i kitus miestus galiu siusti per terminala 4u.gif Kiek siuntima sausis is anktsto pasakyt tikrai negaliu, siuntimo kaina dalinsiu is uzsakanciu skaiciaus jurgita.karpiniene@gmail.com
Atsakyti
Gal kas noretu is www.lsbags.co.uk? ax.gif
truksta 5 rankiniu kad siuntimas vienai rankinei butu 1.3 svaro bent jau blush2.gif
tik Vilnius, Fabijoniskes smile.gif swed bankas.
Prekiu kainos matosi tik uzsiregistravus... 4u.gif noreciau uzskayti ryt iki pietu..
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2014 05 14, 21:48)
Ryt ryte uzsakinesiu asda groceries. Shipas 4,50-5 GBP plius 2 GBP pakavimo mokestis Tukiui. Esame dviese. Varena, kam tinka galiu prsiust

UŽSAKYTA, ačiū prisijungusioms

QUOTE(lina0612 @ 2014 05 15, 08:38)
Is Tukio temos:
Dar ne visi zino sia info, tai primenu: Tiems, kas naudojasi adreso nuoma Asda maista perkame nemokamai, treciadieniais. Klientas moka tik uz prekes ir ju transportavima i Lt. Minimalus uzsakymas 10 svaru.

Ar apsimoka paciai pirkt?

Mielai būčiau pasinaudojusi šia paslauga, bet deja, Lina negalėjo garantuoti, kad prekės bus pristatytos iki 05-19 iš UK išvykstant siuntai...O man reikia būtent, kad pasiektų Tukio sandėlį iki išvykstant siuntai...
Atsakyti
Jei reikia skubiai, tai suprantama tada 4u.gif Nes paprastai tai trečiadieniais užsakinėja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2014 05 15, 10:39)
UŽSAKYTA, ačiū prisijungusioms
Mielai būčiau pasinaudojusi šia paslauga, bet deja, Lina negalėjo garantuoti, kad prekės bus pristatytos iki 05-19 iš UK išvykstant siuntai...O man reikia būtent, kad pasiektų Tukio sandėlį iki išvykstant siuntai...

O ką perkat iš tesco? smile.gif
nes aš kaip pagalvoju, viską perku užsienyje apart maisto. bet gal laikas ir jį siųstis smile.gif?
Atsakyti
THB:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 05 15, 11:44)
Jei reikia skubiai, tai suprantama tada 4u.gif Nes paprastai tai trečiadieniais užsakinėja ax.gif


Šitą žinau. Tik kad kaip ir minėjau, Lina nežinojo kada ims prekes...todėl, žinant Asda kainų politiką, kai jie neskelbia iki kada galioja akcijos, yra kur kas didesnė tikimybė, kad jos keisis kol Lina susiruoš prekes paimt. Plius, man buvo skubu. Čia mano nuomonė smile.gif
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 05 15, 11:44)
O ką perkat iš tesco? smile.gif
nes aš kaip pagalvoju, viską perku užsienyje apart maisto. bet gal laikas ir jį siųstis smile.gif?

Skalbimo priemonės, arbatos, saldainiai, gaivikliai, padažai ir kt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMA7411: 15 gegužės 2014 - 12:25
QUOTE(elizieja @ 2014 05 15, 13:10)

Gal Klp kas parinktų, noriu vieno rinkinuko, tai neišneša svoris (per tuki minimum 2kg) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 05 15, 11:44)
O ką perkat iš tesco? smile.gif
nes aš kaip pagalvoju, viską perku užsienyje apart maisto. bet gal laikas ir jį siųstis smile.gif?


Nežinau gal situacija pasikeitė, bet tesco maistas buvo blokavęs Tukio adresą, galima buvo užsakinėti tik iš ASDA maisto rolleyes.gif
Atsakyti
Kodel crocs.co.uk neleidzia irasyti zip kodo?Kaip jus vedat- su LT ar be ?
Ir nera pasirinkt Lt,tik Austria,UK ir t.t. kaip suprast g.gif
ir prideda ;
PLEASE NOTE:
- Unfortunately we are unable to deliver to Islands. Deliveries to the mainland of UK, France, Spain, Denmark and all other mentioned countries in our FAQ's are accepted.
- We do not deliver to P.O. boxes
Atsakyti
QUOTE(MonCheri @ 2014 05 15, 13:31)
Kodel crocs.co.uk neleidzia irasyti zip kodo?Kaip jus vedat- su LT ar be ?
Ir nera pasirinkt Lt,tik Austria,UK ir t.t. kaip suprast  g.gif
ir prideda ;
PLEASE NOTE:
- Unfortunately we are unable to deliver to Islands. Deliveries to the mainland of UK, France, Spain, Denmark and all other mentioned countries in our FAQ's are accepted.
- We do not deliver to P.O. boxes


Bijau pameluoti, bet berods buvo kalbėta, kad crocs.eu besiunčia į LT 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2014 05 15, 13:39)
Bijau pameluoti, bet berods buvo kalbėta, kad crocs.eu besiunčia į LT  4u.gif

Tai ta as zinau, bet cia crocs.co.uk .Kazkaip uzsakiau, tik prie adreso raso FR na gal nenueis i Prancuzija biggrin.gif .Kazko nebesiseka man su pirkimais biggrin.gif
Atsakyti