Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 220 tema

QUOTE(simpa @ 2014 05 14, 09:11)
Nauja savaitė, todėl vėl prašau balsų Katinas  blush2.gif  blush2.gif  AČIŪ  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Jau 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,
gal kas nors buvot susidure, pirkau is SD ir nuo vakar "order status (more+)
Awaiting Validation" g.gif Kas cia negerai? Anksciau visi uzsakymai greiciau keisdavo i processing. Dekuj.
Atsakyti
Nelabai ir aš suprantu sportsdirecto, užsakymas vis dar processing, o pagal trackingą jau pakeliui važiuoja rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 05 14, 16:19)
Nelabai ir aš suprantu sportsdirecto, užsakymas vis dar processing, o pagal trackingą jau pakeliui važiuoja rolleyes.gif

Yra ir man taip buve, bet tada nekreipiau demesio, svarbu juda smile.gif , o dabar kabo ir tiek g.gif
Atsakyti
dar laukiu vienos besijungiancios is vokiskos vaistines www.unserekleineapotheke.de, siuntimui po 1 eur
Kaunas, galiu persiusti
Atsakyti
Merginos, gal kas žinot, jei HM pasirenku pristatymą į parduotuvę (kalbu ne apie LT), atsiuntimas vis tiek kainuoja į tą parduotuvę ar ne g.gif ?
Atsakyti
Prisijungčiau prie SportsDirect užsakymo su 2 prekėm, Kaune smile.gif
Atsakyti
Ryt ryte uzsakinesiu asda groceries. Shipas 4,50-5 GBP plius 2 GBP pakavimo mokestis Tukiui. Esame dviese. Varena, kam tinka galiu prsiust
Atsakyti
QUOTE(krystiana @ 2014 05 14, 11:49)
Gal pajūryje renka kuri iš vokiškos vaistinės kurios nors? ax.gif

as renku, laukiu prisijungianciu, noreciau sia savaite nupirkt
QUOTE(gabrielita21 @ 2014 05 09, 12:32)
renku http://www.unserekleineapotheke.de/ klaipedoj, galesiu persiust, noreciau surinkt 10 norinciu, kad shipas butu po eura. Siusti krepsius i alinalatakiene@gmail.com
Atsakyti
Ar radant sd galiojanti koduka, nei vienas man neveikia ;(
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 05 14, 19:53)
dar laukiu vienos besijungiancios is vokiskos vaistines www.unserekleineapotheke.de, siuntimui po 1  eur
Kaunas, galiu persiusti

ieškau šioje vaistinėje vitamino D3 kūdikiui. Ar nemoku ieškot, ar jo nėra. Kur tuomet perkate ir kokį?
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2014 05 14, 20:48)
Ryt ryte uzsakinesiu asda groceries. Shipas 4,50-5 GBP plius 2 GBP pakavimo mokestis Tukiui. Esame dviese. Varena, kam tinka galiu prsiust


Is Tukio temos:
Dar ne visi zino sia info, tai primenu: Tiems, kas naudojasi adreso nuoma Asda maista perkame nemokamai, treciadieniais. Klientas moka tik uz prekes ir ju transportavima i Lt. Minimalus uzsakymas 10 svaru.

Ar apsimoka paciai pirkt?
Atsakyti