Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 220 tema

Mergaitės, gal žinote, kaip greitai Tukis atsiunčia savo adresą pirmą kartą registruojantis g.gif
Nu labai kai ko prireikė, negaliu su niekuo susisiekti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2014 05 13, 14:48)
Mergaitės, gal žinote, kaip greitai Tukis atsiunčia savo adresą pirmą kartą registruojantis  g.gif
Nu labai kai ko prireikė, negaliu su niekuo susisiekti  doh.gif


Nebus taip greitai, gali ir porą dienų užtrukti. Aš tikrai ne tą pačią dieną gavau, kai prašiau.
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2014 05 13, 14:48)
Mergaitės, gal žinote, kaip greitai Tukis atsiunčia savo adresą pirmą kartą registruojantis  g.gif
Nu labai kai ko prireikė, negaliu su niekuo susisiekti  doh.gif

O pirkanglijoje.lt nebandėt? Ten dienos metu visada būna kas nors online.
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2014 05 13, 15:00)
Nebus taip greitai, gali ir porą dienų užtrukti. Aš tikrai ne tą pačią dieną gavau, kai prašiau.

Nu man pasisekė, jau gavau 4u.gif
Bet nebereikia doh.gif Bus gal ateičiai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 05 13, 06:48)
Gal kur užmatėt tokių suknelių? Jei jas LT parduoda po 69 Lt., įdomu po kiek parsisiųst išeina  g.gif . Pagal manekenes tai panašu, kad kiniečiai g.gif
user posted image


Buvau aliexpress.com radusi panašių sijonų, kaina ~50 Lt. Paieškoje vedžiau chiffon skirt floor length

Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 05 12, 22:55)
uzsisakau rytoj is www.everything5pounds.com 4u.gif jau turiu kelis rubelius, tai neturetu gautis daugiau kaip po 26 lt  4u.gif Kaunas, bet persiunciu per lpexpress
dar renku is vokieciu vaistines www.unserekleineapotheke.de. esame jau 5 pasidalinti siuntima  4u.gif alinuska@bamba.lt

is e5p uzsisakyta 4u.gif is vokieciu vaistines dar dvi priimciau mirksiukas.gif ir bus po 1 eur siuntimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
Buvau aliexpress.com radusi panašių sijonų, kaina ~50 Lt. Paieškoje vedžiau chiffon skirt floor length


Paieškojus yra ir pigiau: http://www.aliexpres...1725748723.html
Praktiškai LT pardavinėja dvigubai brangiau smile.gif

Atsakyti
Renku mytoys.de pasidalinti siuntima, Kaunas
siusti: aiste.janu@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(saulelė @ 2014 05 13, 11:19)
Sveiki, norėčiau savo Mergytei užsakyti iš Play doh Ledų aparatą , kur būtų palankiausios kainos ir gal kas iš merginų daro užsakymus tokioms prekėms. Mielai prisijunkčiau 4u.gif

Prieš kalėdas gera kaina daug pirkome amazon.co.uk 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos, už nuorodas dėl sijono 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės, žiniuonės,

Kreipiuosi prašydama pagalbos paieškose ax.gif

Pareklamuokite/parekomenduokite kur interneto platybėse pardavinėjami kokybiški už nesikandžiojančią kainą moteriški marškiniai (ne marškinėliai)?

Būsiu dėkinga atsiliepusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xvoveriux @ 2014 05 13, 19:28)
Sveikutės, žiniuonės,

Kreipiuosi prašydama pagalbos paieškose  ax.gif

Pareklamuokite/parekomenduokite kur interneto platybėse pardavinėjami kokybiški už nesikandžiojančią kainą moteriški marškiniai (ne marškinėliai)?

Būsiu dėkinga atsiliepusioms  4u.gif

man tai Laredoute.fr patinka smile.gif
Atsakyti