Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 220 tema

QUOTE(merga @ 2014 05 12, 18:15)
SVEIKOS, MERGINOS  4u.gif

Turiu tokį reikalą: reik pagalbos- patarimo.
Antri metai vis ieškau kas galėtų parsiūsti...šiuos kvepalus. Mano duktė dėl jų tiesiog pakvaišusi,o jie kaip tyčia baigėsi. Mokyklos baigimo proga norėčiau jai juos padovanoti,tad jei kas gali juos parsiūsti ar patarti į ką kreiptis būsiu labai dėkinga.


http://www.ebay.com/...B-/380609153254
bet cia turbut per tarpininkes g.gif
Atsakyti
QUOTE(zebriuk @ 2014 05 12, 19:09)


Man atrodo USA tarpininkės nelabai perka iš ebay g.gif , bet gal jau mano žinios pasenę.
Atsakyti
QUOTE(coco5 @ 2014 05 12, 16:53)
Ačiū Jums už info, pasiskaitinėsiu. Jūs pirkot pirmąjį, jis birus matau. O šiaip nėra jis šlykštaus skonio, geria vaikas? Nes kapsulę ar tabletę bent maniškiams lengviau įkišti.. g.gif

Pirkau, bet dar negavau, tai labai ir nepakomentuosiu 4u.gif Šiaip, kaip rašo, ir man sakė, jis sūrio skonio, tai jį naudoja kaip maisto pagardą visur, kur būtų galima naudoti sūrį - prie makaronų, ant picos, į salotas, sriubas, troškinius, netgi gaminant sūrio pyragus (pvz., maskarponės tortą bigsmile.gif). O ar pasiteisins, tai žiūrėsiu... blogiau gal nebus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zebriuk @ 2014 05 12, 20:09)



QUOTE(priklausomybe @ 2014 05 12, 20:29)
Man atrodo USA tarpininkės nelabai perka iš ebay  g.gif , bet gal jau mano žinios pasenę.


nenoreciau gincytis, bet visais atvejais reikia tartis asmeniskai smile.gif be to cia ne aukcionas - yra Buy it now mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 05 12, 20:29)
Man atrodo USA tarpininkės nelabai perka iš ebay  g.gif , bet gal jau mano žinios pasenę.


AČIŪ, MIELOSIOS, IEŠKOSIU KAS NUPIRKS 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2014 05 12, 20:43)
AČIŪ, MIELOSIOS, IEŠKOSIU KAS NUPIRKS  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


va dar tiesiai i LTU siuncia:
http://www.storenvy....l-son-for-women
4u.gif
Atsakyti
Galite pasinaudoti JAV siuntos paslaugomis, jei tarpininkes nepirks is ebay.com
Atsakyti
Panos patarkit kaip man SD parsisiust per UK adresa? Nes pareita karta nepraejo, uzkabino pinigus 2 savaitem. Ka galejau ne taip padaryt?
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2014 05 12, 22:05)
Panos patarkit kaip man SD parsisiust per UK adresa? Nes pareita karta nepraejo, uzkabino pinigus 2 savaitem. Ka galejau ne taip padaryt?


mokekit ne paypalu, o kortele wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 05 12, 22:11)
mokekit ne paypalu, o kortele wink.gif

butent taip ir dariau. i lt kai perku nera bedu, kazkada pabandziau per uk ir pypec. blem bijau rizikuot, galvoju gal tada kazka ne taip dariau
Atsakyti
uzsisakau rytoj is www.everything5pounds.com 4u.gif jau turiu kelis rubelius, tai neturetu gautis daugiau kaip po 26 lt 4u.gif Kaunas, bet persiunciu per lpexpress
dar renku is vokieciu vaistines www.unserekleineapotheke.de. esame jau 5 pasidalinti siuntima 4u.gif alinuska@bamba.lt
Atsakyti
Labutis mergaitės,

būkite geros, priminkit, kur ir kokias pernai pirkote tas išgirtąsias kuprines vaikučiams mokyklėlei? blush2.gif 4u.gif Buvau kažkur kompiuteryje išsisaugojusi, na bet niekaip nerandu nors tu ką smile.gif
Atsakyti