Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 220 tema

QUOTE(Tahoe @ 2014 05 12, 11:06)
Cia, perkant 5vnt. Bet man per brangu iskart tokia suma moketi, tai susilaikau  ax.gif Yra dar kur po 1vnt, tai kaina 17.99dol. Buvo tiesiog smalsu suzinoti realia kaina, nes SM parduoda uz 39Lt berods, tai tikrai protinga kaina, neuzsikelta taip sakant  smile.gif Atrodo tai labai graziai  wub.gif Jeigu kas pirktu 5vnt, prisijungciau gal, bet pati nelabai noriu  blush2.gif

nelabai tikiu kad kas pirktu-nes reiks mokescius moketi 4u.gif nebent stebuklingu budu praslinktu pro muitine biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tahoe @ 2014 05 12, 11:06)
Cia, perkant 5vnt. Bet man per brangu iskart tokia suma moketi, tai susilaikau  ax.gif Yra dar kur po 1vnt, tai kaina 17.99dol. Buvo tiesiog smalsu suzinoti realia kaina, nes SM parduoda uz 39Lt berods, tai tikrai protinga kaina, neuzsikelta taip sakant  smile.gif Atrodo tai labai graziai  wub.gif Jeigu kas pirktu 5vnt, prisijungciau gal, bet pati nelabai noriu  blush2.gif

Aš pigiau mačiau, tikiu, kad paieškojus, dar pigiau rastumėt 4u.gif
http://www.aliexpres...1570386030.html
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 05 12, 11:36)
nelabai tikiu kad kas pirktu-nes reiks mokescius moketi 4u.gif  nebent stebuklingu budu praslinktu pro muitine  biggrin.gif


Na taip, dar ir mokesciai, buvau pamirsusi doh.gif


QUOTE(Beautiful Life @ 2014 05 12, 11:46)
Aš pigiau mačiau, tikiu, kad paieškojus, dar pigiau rastumėt  4u.gif
http://www.aliexpres...1570386030.html


Aciu bigsmile.gif Cai jau padoresne kaina smile.gif
Atsakyti
Pirma karta noreciau uzsakyti is SD. Sakykite prasau o siuntimas visada yra? ar buna kokiu papildomu koduku? Bei siaip kokie kodukai buna?
Ir ar priskaiciuoja muitas ka nors?

Aciu 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Sveiki,

Noreciau pirma karta uzsakyti is SD.
Ar cia visada yra siuntimo mokestis? Ar buna kokiu papildomu nuolaidos koduku? Ar muotine ka nors papildomai priskaiciuoja?

Aciu! 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(maj4onok @ 2014 05 12, 12:01)
Sveiki,

Noreciau pirma karta uzsakyti is SD.
Ar cia visada yra siuntimo mokestis? Ar buna kokiu papildomu nuolaidos koduku? Ar muotine ka nors papildomai priskaiciuoja?

Aciu! 4u.gif  ax.gif


Siuntimas būna nemokamas į UK nuo kažkokios sumos, o šiaip mokamas ir didelis. Nuolaidos kodų būna retai. Pirkimas ES viduje, muitinė nieko nepriskaičiuoja.
Atsakyti
QUOTE(maj4onok @ 2014 05 12, 12:01)
Sveiki,

Noreciau pirma karta uzsakyti is SD.
Ar cia visada yra siuntimo mokestis? Ar buna kokiu papildomu nuolaidos koduku? Ar muotine ka nors papildomai priskaiciuoja?

Aciu! 4u.gif  ax.gif


Muitines nera nes cia Anglija. kartais kodai buna:) siuntimo mokestis visada yra i Lt.
gal priimtumete su viena preke?
Atsakyti
QUOTE(kyska513 @ 2014 05 12, 10:57)
Sveikos
Gal kuri galit pasakyti kaip su ZARA?Kaip suprantu i Lietuva neimanoma parsisiust ar kaip?per kur siustis?Ar kazkas gal uzsakines?noreciau jungtis  blush2.gif
Aciu 4u.gif

Nesiuncia tiesiai i LT, reikia per UK. Ir, ne visas korteles priima
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2014 05 12, 09:25)
Priminkit prašau puslapį, iš kurio vaikiškus šalmus pirkote 4u.gif  Pamenu kažkoks UK puslapis buvo, lyg į LT nesiuntė, per adreso nuoma buvo perkama.....



cia
Atsakyti
Ieskau 2 vilnieciu(arba galiu siusti) kas noretu kooperuotis siam savaiminio idegio kremui,pritaikius akcija "3 for 2 on tanning essentials" ir mano 20% nuolaidos koduka,1 vnt kaina gautusi 14.21EUR.

Visur labai isgirtas,pabandymui noriu 1 vnt,tad noriu kad kazkas prisijungtu dar su 2 vnt.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(blacksunflower @ 2014 05 12, 12:25)
Muitines nera nes cia Anglija. kartais kodai buna:) siuntimo mokestis visada yra i Lt.
gal priimtumete su viena preke?


gal ir mane priimtumete su pora prekiu? smile.gif
Atsakyti
merginos, gal pagelbėsit 4u.gif keturmetei reikia pagerti B grupės vitaminų, gal kas siuntėtės/ radot pigiau nei pas mus? Būsiu dėkinga 4u.gif
Atsakyti