Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 220 tema

Mergaitės, nusprendžiau pati tiesiogiai iš VS nusipirkti maudomą smile.gif Priminkit, kaip jie ten muitus skaičiuoja smile.gif Maudomo kaina $71.75, o bendra su siuntimu kaina beveik 100 dolerių. Nuo kurios sumos jie man skaičiuos mokesčius?
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2014 05 10, 20:54)
Mergaitės, nusprendžiau pati tiesiogiai iš VS nusipirkti maudomą smile.gif Priminkit, kaip jie ten muitus skaičiuoja smile.gif Maudomo kaina $71.75, o bendra su siuntimu kaina beveik 100 dolerių. Nuo kurios sumos jie man skaičiuos mokesčius?


nuo visos ir skaičiuos, su visu siuntimu
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2014 05 10, 20:15)
nuo visos ir skaičiuos, su visu siuntimu

Supratau, ačiū už atsakymą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2014 05 10, 20:54)
Mergaitės, nusprendžiau pati tiesiogiai iš VS nusipirkti maudomą smile.gif Priminkit, kaip jie ten muitus skaičiuoja smile.gif Maudomo kaina $71.75, o bendra su siuntimu kaina beveik 100 dolerių. Nuo kurios sumos jie man skaičiuos mokesčius?

Pirmoje šios temos žinutėje visa svarbiausia informacija apie muitus surašyta mirksiukas.gif


Gal kas pastaraisiais mėnesiais pirko greipfurtų sėklų ekstraktą (GSE) iš iHerb?
Susiruošiau pirkti, bet staiga pamačiau, kad maždaug prieš metus pasipylė ne vienas komentaras, kad pasikeitė skonis, nebėra toks kartus, ir konsistencija kažkokia kitokia g.gif O kažin, kaip poveikis jo? Gal kas turi neseniai pirkto? Nenusivylėt?...
(šiaip prie manęs prieš porą mėnesių kažkas jungės su šiuo ekstraktu, bet kad nebeantrandu, kas ten pirko - matyt, ištryniau laiškus cool.gif)
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2014 05 10, 21:21)
Pirmoje šios temos žinutėje visa svarbiausia informacija apie muitus surašyta mirksiukas.gif
Gal kas pastaraisiais mėnesiais pirko greipfurtų sėklų ekstraktą (GSE) iš iHerb?
Susiruošiau pirkti, bet staiga pamačiau, kad maždaug prieš metus pasipylė ne vienas komentaras, kad pasikeitė skonis, nebėra toks kartus, ir konsistencija kažkokia kitokia g.gif O kažin, kaip poveikis jo? Gal kas turi neseniai pirkto? Nenusivylėt?...
(šiaip prie manęs prieš porą mėnesių kažkas jungės su šiuo ekstraktu, bet kad nebeantrandu, kas ten pirko - matyt, ištryniau laiškus cool.gif)


pries pora menesiu pirkau - taip, kartumo maziau, bet poveikis toks pats mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 05 10, 21:28)
pries pora menesiu pirkau - taip, kartumo maziau, bet poveikis toks pats mirksiukas.gif

Ačiū 4u.gif Tai reiks tada paimt. Nes kad jau prireikė, tai vėl pasižiūrėjau į kadaise taip mėgto citrosepto kainas ir pasibaisėjau doh.gif
Atsakyti
TESCO UZSAKYTA. E5P dar piimsime 1-2 asmenis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2014 05 10, 18:21)
visagalis Google, įvedam amazon "amazon sign up 20 off"

ir turim nuorodą

http://www.amazon.co...node=1597067031

ar jums ne to reikėjo

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mijana @ 2014 05 10, 18:47)
Gal kas perka Kaune crocs.eu turiu dvi poras po 29.99  ir 20 proc. koduka, viso mano suma po nuolaidos  35.99 gal kas prijungtu su panasia suma, kad iseitu nemokamas siuntimas nuo 69 berods  bigsmile.gif arba galiu ir as nupirkti  ax.gif


Jau nusipirkom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egluteee @ 2014 05 10, 17:22)
Aciu me2za uz atsakyma, vienintelis variantas, kas galetu tikti, kad uzsakymas per didelis. O yra nustatyta kazkokia suma?


As perku visada ne daugiau kaip uz 100-120 sv
Jei susirenka daugiau, skeliu i kelis uzsakymus

Bet jei buna suma per didele , tuomet aplamai nepraleidzia uzsakymo
Tiesiog neleidzia apmoket

Atsakyti
QUOTE(egluteee @ 2014 05 10, 18:22)
Aciu me2za uz atsakyma, vienintelis variantas, kas galetu tikti, kad uzsakymas per didelis. O yra nustatyta kazkokia suma?


Lyg ir nėra, man dar taip nebuvo, kad neleido pirkt, didžiausias užsakymas berods apie 130 svarų buvo g.gif

QUOTE(vikruole @ 2014 05 10, 20:20)
Mergaites, o perkant is tynedil -kinieciu neribotai renkuos uz neribota doleriu suma? Ta prasme neapmuitins mane


Apmuitins aišku biggrin.gif O kokio bieso didelius užsakymus daryt??? g.gif Ten gi nemokamai siunčia (jei nepasikeitė, seniai pirkau), aš aplamai po vieną daiktą visada siunčiuosi, maža kas, jei pradings, tai nors negaila bus biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Gal kas žadate rinkti Kaune iš http://www.sonnen-ap...online-shop.de/ ? ax.gif
Atsakyti