Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 220 tema

Na sikart as ne i tema blush2.gif Kas prabalsuos, tiem busiu laaabai dekinga blush2.gif

Mano katinas 4u.gif
Atsakyti



QUOTE(simpa @ 2014 05 07, 18:04)
Na sikart as ne i tema  blush2.gif Kas prabalsuos, tiem busiu laaabai dekinga  blush2.gif

Mano katinas 4u.gif


Oi,koks gerulis biggrin.gif prabalsuota . dar ir is namu pakartosiu , labai jau patiko laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2014 05 07, 18:04)
Na sikart as ne i tema  blush2.gif Kas prabalsuos, tiem busiu laaabai dekinga  blush2.gif

Mano katinas 4u.gif

Prabalsavau, bet vardą duočiau kažką panašaus į Drakulą biggrin.gif . Radau katiną kaip du vandens lašai tokį kaip mano biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2014 05 07, 09:50)
Man SWED kreditinės mastercard kortos nei ASDA, nei TESCO nepriima. Skambinau į banką, jie atseit nežino kodėl, nes parduotuvės net nebando rezervuoti pinigų. Iš tų dviejų parduotuvių apsiperku su SEB mylimiausia  4u.gif


matyt tame ir beda, ir pinigu man taip pat nerezervavo.
QUOTE(Heizel @ 2014 05 07, 13:18)
Sveikos,

Gal kam teko susidurti:
Laukiu siuntos is mytoys.de
siuntu paieskoje raso, kad siunta pristatyta Klaipedos pastui jau 3 dienos:
"Atsižvelgiant į siuntos rūšį, siunta perduota kurjeriui/laiškininkui arba palikta pašte, kad būtų įteikta"

Gal kas zino, kur tos siuntos ieskot? ar i pasta eit, ar tiesiai pas kurjerius vaziuot? Kontaktinio telefono niekur nerandu  doh.gif Kurjeris nei skambino, nei lapeliu nepaliko.

Aciu  4u.gif

man buvo taip pat, tik lapeli paliko .Skambinau kurjeriui ten atkapste kad siuntinys pas juos ir kita d pristate.

Gal ASDa kas perkat? Labai reiktu :/
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2014 05 07, 18:04)
Na sikart as ne i tema  blush2.gif Kas prabalsuos, tiem busiu laaabai dekinga  blush2.gif

Mano katinas 4u.gif

negaila biggrin.gif thumbup.gif
Papildyta:
svarbiausiai kokioj dezej guli biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2014 05 07, 18:04)
Na sikart as ne i tema  blush2.gif Kas prabalsuos, tiem busiu laaabai dekinga  blush2.gif

Mano katinas 4u.gif

Prabalsuota ;-) dar ir iš kompo uzbalsuosim :-)
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2014 05 07, 18:04)
Na sikart as ne i tema  blush2.gif Kas prabalsuos, tiem busiu laaabai dekinga  blush2.gif

Mano katinas 4u.gif

Padaryta mirksiukas.gif superine foto thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2014 05 07, 17:04)
Na sikart as ne i tema  blush2.gif Kas prabalsuos, tiem busiu laaabai dekinga  blush2.gif

Mano katinas 4u.gif

Super. Prabslduota.
O gal kas zinot kur pitkti graziu vezimeliu su lopsiu lelems?
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2014 05 07, 18:04)
Na sikart as ne i tema  blush2.gif Kas prabalsuos, tiem busiu laaabai dekinga  blush2.gif

Mano katinas 4u.gif

thumbup.gif kol pamaciau kur paspaust doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2014 05 07, 18:04)
Na sikart as ne i tema  blush2.gif Kas prabalsuos, tiem busiu laaabai dekinga  blush2.gif

Mano katinas 4u.gif


Oho koks! biggrin.gif galėtų vietoj sarginio šuns būti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(MonCheri @ 2014 05 07, 08:36)
nu tik 5 prekes biggrin.gif .Nesuprantu ...

as pirkau asda Tukio adresu, siunciau savo vardu. praeidavo. paskui pirkau brolio adresu, broliu vardu, nepraejo. dabar vel perku tukio adresu savo vardu, praeina. tai manau nesiunte broliui, nes nesutapo vardas ant korteles su gavejo vardu. nes kortele visais atvejais ta pati. gal ir Jusu kazkas nesutampa?
Atsakyti
Už katuką prabalsuota biggrin.gif
Atsakyti