QUOTE(cibulis @ 2014 10 14, 22:24)
O kokią dangą siūlote? Nejau visur dėti vien plyteles?
tikrai nebūtina. Plytelės aišku pakeltų ŠS COP`ą, bet svarbiau ne COP`as o komfortiškas gyvenimas name, tuo labiau, kad COP`o įtaka PN ekspluatacijos kainai yra labai menka.
Papildyta:
QUOTE(vaikis_ @ 2014 10 14, 22:24)
O kam atskiras silumokaitis, lyg brendiniu vesinimo prieduose neteko matyti jog jis ten butu?
Reikėjo žiūrėti į brendinius su pasyvaus vėsinimo funkciją. Konsultavausi su vienu šios srities specialistu, kuris man patarė nemaišyti vidaus ir lauko skysčių, tai jis ir motyvavo tuo, kad visuose brendiniuose ŠS, pasyvaus vėsinimo funkcija įdiegiama su papildomo šilumokaičio pagalba.
Papildyta:
QUOTE(cibulis @ 2014 10 14, 22:25)
Tai kaip ten reikalai su akumuliacinėmis?
Ne akumuliacinėmis, bet buferinėmis talpomis.
Tai juk minėta, kad buferinę talpą būtina statyti, jei grindineme šildyme yra mažiau skysčio nei 12l tenkačio vienam ŠS kilovatui. Tai vienas niuansas. Paskui, buferinę talpą būtina statyti, jei grindiniame šildyme pajungsi automatiką reguliuojančią temperatūrą atskiruose kambariuose. EE name to temperatūros pokyčio vis tiek nepajusi, bet jei paleisi srautą iš ŠS į tokios valdymo sistemos prisuktas grindis be buferinės, sudeginsi kompresorių.
Taip kad teigti, kad nestatyk buferinės bet kokiu atveju negalima, bet protingiau būtų padaryti viską, kad būtų galima išvengti buferinės talpos statymo. EE name vis tiek visuose kambariuose bus vienoda temperatūra ir to "protingo" valdymo jam nereikia.