Įkraunama...
Įkraunama...

Suvalkijos mažyliai

Šortukų esu pirkus ir Rimi ir Maksėje, paprastučių trikotažinių, nes kai maniškis toks švaruolis doh.gif tai reikia perrengti per dieną n kartų .

sveikos, kaip laikotės ? Sveiki mazgiai ?
Atsakyti
Šendien Maximoje 40% nuolaida šortams. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rosa* @ 2014 05 27, 11:59)
Šendien Maximoje 40% nuolaida šortams. thumbup.gif


Ir suknelėms tongue.gif
Mačiau tokių trikotažinių žemę šluojančių.
Atsakyti
QUOTE(Vandene @ 2014 05 27, 12:06)
Ir suknelėms  tongue.gif
Mačiau tokių trikotažinių žemę šluojančių.

Ir sijonams,ir maikėms... tongue.gif lotuliukas.gif Aš jau savo panas apipirkau... ax.gif Kaip tavo lėlytė auga? Norėtume jau kada apžiūrėt... ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rosa* @ 2014 05 27, 13:35)
Ir sijonams,ir maikėms... tongue.gif  lotuliukas.gif Aš jau savo panas apipirkau... ax.gif Kaip tavo lėlytė auga? Norėtume jau kada apžiūrėt... ax.gif  blush2.gif

Žinok, pakviesiu kada birželio antroj pusėj į svečius, dabar tie šunys namie, tai nelabai kokia tvarka ir vaizdas ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vandene @ 2014 05 27, 14:54)
Žinok, pakviesiu kada birželio antroj pusėj į svečius, dabar tie šunys namie, tai nelabai kokia tvarka ir vaizdas ax.gif
user posted image

koks grazus suniukas bigsmile.gif 4u.gif
sveikos 4u.gif
pamenu,kad kazkurios darydavosi masazus kur atvykdavo i namus ax.gif man reikia masazistes, bet kad moketu ismasazuoti guza krutyje g.gif jei zinot kuri, tai mestelkit kontaktus, labai reikia, aciu 4u.gif
Atsakyti
Laba dienelė
Kur visos? g.gif
Daržuose? Miškuose? g.gif
Mes ruošiamės atostogoms hihihi.gif kas ilgesnėm, kas trumpesnėm, o kas visai eiliniam darbui lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2014 06 05, 14:21)
Laba dienelė
Kur visos?  g.gif
Daržuose? Miškuose? g.gif
Mes ruošiamės atostogoms hihihi.gif kas ilgesnėm, kas trumpesnėm, o kas visai eiliniam darbui  lotuliukas.gif

ruosiuos ir as atostogoms, siandien mamadienis, tai einu paskutinius popierius pasidaryt ka dar iseis, o pirmadieni is ryto atiduodu likusius kolegoms ir atostogaut thumbup.gif

sveikos 4u.gif vakar namo gryzau supykus nerealiai.... doh.gif jokubui puslelines sasiukai dar nesepjo nukrist, vaistus gere, nueinu pasiimt po darbo i grupe, atsidarau jo spintele, batai stovi, kojines irgi spintelej, tapkes taip pat, saukiu as ji, nugis kita mama sako eikit ieskot i lauka, visi basi isvesti.... doh.gif sako mano tik antra diena po ligos atvesta ir ko dabar laukt... unsure.gif nu sakes pasiutau, nuejus ir paklausiau - jus mums uz vaistus mokesit jeigu susirgs? doh.gif tai sakytai kad lauke nuvedus ant zoles nuave tuos batus, tai ne taip pikta but, o dabar per visus betoninius laikpus, lauko plyteles doh.gif jam gi peilis kojas pasalt doh.gif
Atsakyti
Laba diena,


QUOTE(3grazke @ 2014 06 06, 06:52)
ruosiuos ir as atostogoms, siandien mamadienis, tai einu paskutinius popierius pasidaryt ka dar iseis, o pirmadieni is ryto atiduodu likusius kolegoms ir atostogaut  thumbup.gif

sveikos 4u.gif  vakar namo gryzau supykus nerealiai.... doh.gif  jokubui puslelines sasiukai dar nesepjo nukrist, vaistus gere, nueinu pasiimt po darbo i grupe, atsidarau jo spintele, batai stovi, kojines irgi spintelej, tapkes taip pat, saukiu as ji, nugis kita mama sako eikit ieskot i lauka, visi basi isvesti.... doh.gif  sako mano tik antra diena po ligos atvesta ir ko dabar laukt... unsure.gif  nu sakes pasiutau, nuejus ir paklausiau - jus mums uz vaistus mokesit jeigu susirgs?  doh.gif  tai sakytai kad lauke nuvedus ant zoles nuave tuos batus, tai ne taip pikta but, o dabar per visus betoninius laikpus, lauko plyteles doh.gif  jam gi peilis kojas pasalt doh.gif

Geru atostogu 4u.gif

Nu sakes su tuo darzeliu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(antoniene @ 2014 06 06, 10:01)
Laba diena,
Geru atostogu 4u.gif

Nu sakes su tuo darzeliu verysad.gif

dekui ax.gif

nu ne darzelis kaltas, direktore pati aiktelejo ir sake rimtas pokalbis su aukletoja laukia..., o Jokuba pasiliksiu namuose atostogaut kartu su manim ax.gif
Atsakyti
Labas,
QUOTE(3grazke @ 2014 06 06, 05:52)
vakar namo gryzau supykus nerealiai.... doh.gif  jokubui puslelines sasiukai dar nesepjo nukrist, vaistus gere, nueinu pasiimt po darbo i grupe, atsidarau jo spintele, batai stovi, kojines irgi spintelej, tapkes taip pat, saukiu as ji, nugis kita mama sako eikit ieskot i lauka, visi basi isvesti.... doh.gif  sako mano tik antra diena po ligos atvesta ir ko dabar laukt... unsure.gif  nu sakes pasiutau, nuejus ir paklausiau - jus mums uz vaistus mokesit jeigu susirgs?  doh.gif  tai sakytai kad lauke nuvedus ant zoles nuave tuos batus, tai ne taip pikta but, o dabar per visus betoninius laikpus, lauko plyteles doh.gif  jam gi peilis kojas pasalt doh.gif

blink.gif Normaliai doh.gif

QUOTE(3grazke @ 2014 06 06, 11:27)
o Jokuba pasiliksiu namuose atostogaut kartu su manim  ax.gif

Tai kaip Tu čia vieną vesi, o kitą pasiliksi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(era27 @ 2014 06 08, 14:38)
Tai kaip Tu čia vieną vesi, o kitą pasiliksi? g.gif

lotuliukas.gif kita nevesim ta savaite kai jonines, o paskui jam atostogos bus visa rugpjuti ax.gif o kadangi didysis rugpjuti eis i darzeli, nes tevukams negalim abieju palikt vaiku, tai ji pasilieku su savim namuose, kad pailsetu nuo darzelio truputi..., mazajam patinka darze, tai tegul tik buna biggrin.gif blush2.gif man pailset irgi reikia lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 3grazke: 08 birželio 2014 - 19:05