Įkraunama...
Įkraunama...

Suvalkijos mažyliai

4u.gif Labas rytas,

Pas mus irgi po 50 lt rinko.Pasirodo vakar susirinkimas buvo,bet mes kai sergam tai net niekas informuoti nepasivargino... doh.gif Vakare viena mama paskambino ir paklause ar mesimes?
Atsakyti
Labas rytelis
QUOTE(*Rosa* @ 2014 12 05, 10:33)
Pas mus irgi po 50 lt rinko.Pasirodo vakar susirinkimas buvo,bet mes kai sergam tai net niekas informuoti nepasivargino... doh.gif Vakare viena mama paskambino ir paklause ar mesimes?

Nepergyvenk irnesakyk.gif čia matyt darželių tradicijos lotuliukas.gif pirmais metais pas mus irgi taip buvo. Apie susirinkimą pasakyt - niekam nereikėjo, o kad pinigus renka- tai iš kart painformavo biggrin.gif
Pas mus kiek matau mažiausiai rinko, po 35 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2014 12 05, 10:43)
Labas rytelis

Nepergyvenk irnesakyk.gif čia matyt darželių tradicijos  lotuliukas.gif pirmais metais pas mus irgi taip buvo. Apie susirinkimą pasakyt - niekam nereikėjo, o kad pinigus renka- tai iš kart painformavo biggrin.gif
Pas mus kiek matau mažiausiai rinko, po 35  ax.gif

Mane vis dar stebina tos darželių tradicijos biggrin.gif bet gal priprasiu... irnesakyk.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rosa*: 05 gruodžio 2014 - 09:50
QUOTE(*Rosa* @ 2014 12 05, 10:50)
Mane vis dar stebina tos darželių tradicijos biggrin.gif bet gal priprasiu... irnesakyk.gif  ax.gif

Mane biesino kai Mantą vedžiau, nes tada matau vyksta nesąmonės, o dar ir vaikui nebuvo gerai. Dabar ramiai plaukiu palei srovę, matau nesąmones, bet nors sakysim auklėtojom tikrai negaila tų čekių, nes Agnei tikrai gerai, ji tikrai nori pas jas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2014 12 05, 11:03)
Mane biesino kai Mantą vedžiau, nes tada matau vyksta nesąmonės, o dar ir vaikui nebuvo gerai. Dabar ramiai plaukiu palei srovę, matau nesąmones, bet nors sakysim auklėtojom tikrai negaila tų čekių, nes Agnei tikrai gerai, ji tikrai nori pas jas  wub.gif

Godai auklėtoja labai patinka,o va auklyčių nei vienos nemėgsta... schmoll.gif Vakar rodo grupės nuotrauką,visus vaikučius vardais išvardino,sako auklėtoją myliu,o auklytės man nepatinka...Sakau, kodėl nepatinka? Sako jos ima mūsų žaisliukus... blink.gif mastau.gif Tai taip ir nesupratau,ką jos ten daro netaip... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2014 12 05, 09:43)
Labas rytelis

Nepergyvenk irnesakyk.gif čia matyt darželių tradicijos  lotuliukas.gif pirmais metais pas mus irgi taip buvo. Apie susirinkimą pasakyt - niekam nereikėjo, o kad pinigus renka- tai iš kart painformavo biggrin.gif
Pas mus kiek matau mažiausiai rinko, po 35  ax.gif

o pas mus yra facebuke grupė, kurioje renkasi visos Beno grupės mamos. Ten aptariam visus reikalus. Dalinamės informacija ir t.t. Labai geras dalykas thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena,

Stai ir as bigsmile.gif
Prasirgo visi mano vaikai ka tik vejaraupiais, pagaliau baigesi karantinas tongue.gif
Darzeli pas didcke renka po 50, pas maze po 40 lt.
Dicke bus snaige, o maze lape.

Pantera, turi dar jaunu triusiu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 12 05, 14:29)
o pas mus yra facebuke grupė, kurioje renkasi visos Beno  grupės mamos. Ten aptariam visus reikalus. Dalinamės informacija ir t.t. Labai geras dalykas  thumbup.gif

drinks_cheers.gif tikrai gera idėja... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 12 05, 14:29)
o pas mus yra facebuke grupė, kurioje renkasi visos Beno  grupės mamos. Ten aptariam visus reikalus. Dalinamės informacija ir t.t. Labai geras dalykas  thumbup.gif

Labai gera idėja thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

Mes lyg po 35 lt renkames.

QUOTE(antoniene @ 2014 12 05, 13:20)
Pantera, turi dar jaunu triusiu? ax.gif


Taip, pas mus visi jauni, senus sau greitpuody tusinam ir koncervuojam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2014 12 05, 20:36)
Sveikos,

Mes lyg po 35 lt renkames.
Taip, pas mus visi jauni, senus sau greitpuody tusinam ir koncervuojam  smile.gif


O dovanos pas jus ieina i ta 35 lt?jauciu, kad ne smile.gif

Noriu jauno triusio mirksiukas.gif paskersk man ax.gif
Atsakyti
QUOTE(antoniene @ 2014 12 06, 09:20)
O dovanos pas jus ieina i ta 35 lt?jauciu, kad ne smile.gif

Noriu jauno triusio mirksiukas.gif paskersk man ax.gif


Ieina viskas: dovaneles, senelis ir aukletojoms.

Ok, pirmadieni manau bus. Parasyk i AZ telefono Nr.
Atsakyti