Įkraunama...
Įkraunama...

Suvalkijos mažyliai

QUOTE(era27 @ 2014 12 02, 17:55)
Labas,

O tai kur Tu paslėpus tą vaiką iki šiol laikei, kad pirmą kartą fejerverkus mato? g.gif  Maniškis matyt mažas išsigando, ir bijo iki dabar. Per naujus metus, tai net neinam mudu į lauką, tėtį tik su sese leidžiam šaudyti su visais, o mudu einam slėptis. doh.gif
Trys metai kasmet važiuojam į Ventspilį per miesto šventę, o ten tokie dideli tie fejerverkai būna, tai matyt pirmais metais kaip buvom išsigando. Šiemet jau net skubėjom iš šventės, kad spėtume sugrįžt, kol pradės šaudyt. Šiaip dabar visada stengiamės prieš fejerverkus pasišalinti, o vat per eglės įžiebimą nespėjom. Viskas ten taip iš karto buvo, kad teko dar kartą pasitikrinti, kiek jis dar jų bijo.
Man ir visai patinka, kaip pernai pirko grupei pora gerų žaislų, nei kiekvienam po bele ką. Bet yra vaikų, kurie būtinai turi kažką išsinešti, ir dalis tėvų nesutinka, kad būtų tik grupei, todėl pirko kiekvienam prie saldainių po knygutę, ir kelis gerus žaislus grupei.

nu laikau vaiką po kaldra paslėpus lotuliukas.gif nu kad naujako mano vaikas dar nė vieno nebuvo sulaukęs, nulžta iki raketų, o kažkaip į jokias šventes nepapuolėm,kur būtų fejerverkai, užtat ir nematęs. Bet užtat dabar jam įspūdį paliko o ne baimę tongue.gif Žodžiu viskas savu laiku lotuliukas.gif
Susirinkime nutarėm vaikam po žaisliuką. Bernam po mašiną, panom po lėlę. Saldainių nebus, nes ir taip priėda to cukraus bele kiek per šventes. Auklėtojom po šimtinę į voką o kas liks- padarysim šventę vaikams - grybukai, sultys...šampė lotuliukas.gif žodžiu dedamės po 50 litikų.

QUOTE(*panteRa* @ 2014 12 03, 07:00)
Sveikos is ryto,



Vakar vakare pasliauziojau po maxes zaislyna, nu taip nieko idomaus, kad sakes  g.gif  arba jau mes nezinom, ko norim  g.gif

čia manau tas paraudonintas variantas. lotuliukas.gif
Aš ėmiau greitukę didelę kur vyvina ir durys atsidaro doh.gif

Šaltika šiandien. susipykau su mašina tai pėškom į darbą atliuoksėjau unsure.gif ale atpratus vaikščioti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2014 12 03, 08:00)

Vakar vakare pasliauziojau po maxes zaislyna, nu taip nieko idomaus, kad sakes  g.gif  arba jau mes nezinom, ko norim  g.gif

Sveikos, 4u.gif
drinks_cheers.gif tikrai šiemet nieko gero... schmoll.gif Aš irgi žiūrėjau,žiūrėjau... doh.gif arba kaina neatitinka realybės arba toks š... kad aplamai nėra už ką mokėt.Pav. Lego konstuktorių mergaitėm tai yra lygiai 3 vnt. doh.gif Vienas brangus ir du mažiukai kur po 4 kaladėles. doh.gif

Mano merga turbūt buvo virusa žarnyno pasigavus,nes dvi dienas vėmė paskui suviduriavo. doh.gif Tai vis dar namie sėdim,bet jau sveikstam.Kas liečia maista tai ji irgi valgo daug ka,o kas iš mėsos tai viską.Aš ir nesakau,kad darželyje maistas blogas.Tik aukletoja uzsiminė,kad buvo šnicelis riebokas,tai sako gal nuo jo apsivėmė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 12 03, 10:31)
Šaltika šiandien. susipykau su mašina tai pėškom į darbą atliuoksėjau  unsure.gif  ale atpratus vaikščioti  unsure.gif

Sportas sveikata hihihi.gif Ko pykstiesi su mašina?

Labas rytas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2014 12 03, 10:19)
Sportas sveikata hihihi.gif Ko pykstiesi su mašina?

Labas rytas  ax.gif

nu ko ko, pasirodo važinojau tuščiais ratais, tai davariau iki tiek,kad kažkokie dratai išlindo doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 12 03, 12:01)
nu ko ko, pasirodo važinojau tuščiais ratais, tai davariau iki tiek,kad kažkokie dratai išlindo  doh.gif  doh.gif  doh.gif

superinė vairuotoja thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas,
QUOTE(*panteRa* @ 2014 12 03, 07:00)
Vakar vakare pasliauziojau po maxes zaislyna, nu taip nieko idomaus, kad sakes  g.gif  arba jau mes nezinom, ko norim  g.gif

Aš vaikus pravedžiau sekmadienį pro žaislus, sakiau pasižiūrėkit ko norėtumėt, grįžę laiškus parašysim seneliui biggrin.gif Viskas paprasta ir aišku biggrin.gif Mažiui lėktasparnio reikia doh.gif Nupirkta, laukia Kalėdų thumbup.gif

QUOTE(*Rosa* @ 2014 12 03, 10:19)
Sveikos,
drinks_cheers.gif tikrai šiemet nieko gero... schmoll.gif Aš irgi žiūrėjau,žiūrėjau... doh.gif arba kaina neatitinka realybės arba toks š... kad aplamai nėra už ką mokėt.Pav. Lego konstuktorių mergaitėm tai yra lygiai 3 vnt. doh.gif Vienas brangus ir du mažiukai kur po 4 kaladėles.

O kad kaina neatitinka realybės, tai pritariu visu 100 proc. Kažkoks nenormalus malūnsparnis 120 lt. Pastumdys vieną vakarą ir dėliosim paskui po kampus. doh.gif

QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 12 03, 11:01)
nu ko ko, pasirodo važinojau tuščiais ratais, tai davariau iki tiek,kad kažkokie dratai išlindo  doh.gif  doh.gif  doh.gif

blink.gif Pavarei kaip reikiant. Ką ten matysi, ryte dar tamsu, vakare jau vėl tamsu. biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 12 03, 08:31)
žodžiu dedamės po 50 litikų.
čia manau tas paraudonintas variantas. 
Aš ėmiau greitukę didelę kur vyvina ir durys atsidaro

Šaltika šiandien. susipykau su mašina tai pėškom į darbą atliuoksėjau  unsure.gif  ale atpratus vaikščioti


Daugokokai g.gif bet ka tau reiskia cool.gif biggrin.gif

As maziui plastelino rinkini, labai pameges siuo metu sita reikala ir krepsini, dickiui sraigtasparni, nes reikia labai dar zaislo biggrin.gif visu kitu uzsiprasem stalo zaidimu.

Dek vebasta ir nesipyksi vo tongue.gif biggrin.gif

QUOTE(*Rosa* @ 2014 12 03, 09:19)
Pav. Lego konstuktorių mergaitėm tai yra lygiai 3 vnt. Vienas brangus ir du mažiukai kur po 4 kaladėles.


Kazin kodel maxe tokia biedna zaislais? g.gif

QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 12 03, 10:01)
nu ko ko, pasirodo važinojau tuščiais ratais, tai davariau iki tiek,kad kažkokie dratai išlindo 


Oho bigsmile.gif jau cia ne vebasta nepades doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(era27 @ 2014 12 03, 18:05)
Aš vaikus pravedžiau sekmadienį pro žaislus, sakiau pasižiūrėkit ko norėtumėt, grįžę laiškus parašysim seneliui biggrin.gif  Viskas paprasta ir aišku biggrin.gif Mažiui lėktasparnio reikia doh.gif Nupirkta, laukia Kalėdų thumbup.gif

Pavarei kaip reikiant. Ką ten matysi, ryte dar tamsu, vakare jau vėl tamsu.


As nevedziau ir negundziau, nes nenusipirke neiseisim, maziui reikia cia ir dabar, o kai issirinks, tai seniui bankrotas bus, nupirkau savo nuoziura.

Nu jo, nurasom nuo Danguoliuko ant tamsos lai drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2014 12 03, 20:09)
As maziui plastelino rinkini, labai pameges siuo metu sita reikala ir krepsini, dickiui sraigtasparni, nes reikia labai dar zaislo  biggrin.gif  visu kitu uzsiprasem stalo zaidimu.

Mano mergai irgi reikia žaislų, ką Tu manai doh.gif Reikia, tai reikia. smile.gif Juk senelis pildo norus. doh.gif
Bet prieš kelias dienas, parėjus namo aiškino, kad ketvirtokai sakė, dovanas perka tėvai, o ne senelis bigsmile.gif Bet ji dar netiki, sakė tu pagalvok kokias nesąmones jie kalba lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba ryta,

QUOTE(era27 @ 2014 12 03, 20:11)
Mano mergai irgi reikia žaislų, ką Tu manai doh.gif Reikia, tai reikia.  smile.gif Juk senelis pildo norus. doh.gif
Bet prieš kelias dienas, parėjus namo aiškino, kad ketvirtokai sakė, dovanas perka tėvai, o ne senelis bigsmile.gif Bet ji dar netiki, sakė tu pagalvok kokias nesąmones jie kalba lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Nu ir tegul zaidzia, ir kuo ilgiau thumbup.gif maniskis dar ir tiki Kaledu stebuklais, vis uztvirtina man, kad Seneliui dovanas elfai padeda isnesioti hihihi.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *panteRa*: 04 gruodžio 2014 - 06:49
QUOTE(era27 @ 2014 12 03, 22:11)
Bet prieš kelias dienas, parėjus namo aiškino, kad ketvirtokai sakė, dovanas perka tėvai, o ne senelis bigsmile.gif Bet ji dar netiki, sakė tu pagalvok kokias nesąmones jie kalba lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Bet kaip fainai, kai dar likęs tikėjimas wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(*panteRa* @ 2014 12 04, 07:48)
Nu ir tegul zaidzia, ir kuo ilgiau

drinks_cheers.gif

Labas rytelis
Atsakyti
QUOTE(era27 @ 2014 12 03, 19:05)
Ką ten matysi, ryte dar tamsu, vakare jau vėl tamsu. biggrin.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


tai va būtent. o ryte kolegos apžiūri ir informuoja,kad varau obodais doh.gif

QUOTE(*panteRa* @ 2014 12 03, 20:09)
Daugokokai  g.gif  bet ka tau reiskia  cool.gif  biggrin.gif



Nu jo, nurasom nuo Danguoliuko ant tamsos lai drinks_cheers.gif  lotuliukas.gif

o kiek jūs dėjot ? Aš kaip seniai su tuo reikalu susidūrus,tai nežinau ar čia daug ar mažai g.gif o aplamai,tai nieko nereiškia schmoll.gif jau čia ar turi piniginėje 50 litų ar neturi, kainos tokios,kad už tą 50 jau nieko nenuperki.

QUOTE(era27 @ 2014 12 03, 21:11)
Mano mergai irgi reikia žaislų, ką Tu manai doh.gif Reikia, tai reikia.  smile.gif Juk senelis pildo norus. doh.gif
Bet prieš kelias dienas, parėjus namo aiškino, kad ketvirtokai sakė, dovanas perka tėvai, o ne senelis bigsmile.gif Bet ji dar netiki, sakė tu pagalvok kokias nesąmones jie kalba lotuliukas.gif 

Tegul tiki kuo ilgiau..aš iki kokios 12 metų tikėjau, kol netyčia užmačiau,kaip mama deda dovaną po egle....sudaužė visas mano svajones doh.gif

Labas rytas....smagus rytas wub.gif


Gražke, kuo domisi Jokūbas ? Ką dovanų atnešti ?
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 12 04, 08:22)
tai va būtent. o ryte kolegos apžiūri ir informuoja,kad varau obodais  doh.gif
o kiek jūs dėjot ?
Tegul tiki kuo ilgiau..aš iki kokios 12 metų tikėjau, kol netyčia užmačiau,kaip mama deda dovaną po egle....sudaužė visas mano svajones  doh.gif
Gražke, kuo domisi Jokūbas ? Ką dovanų atnešti ?

4u.gif
maziaus grupej rinko po 30, dickio po 40, pernai abieju po 50 buvo rinkta..., tai jau siemet man galvosukis kad po labai mazai rinko biggrin.gif
o tai ir dabar dar butai laukus kaledu senio biggrin.gif
oi, mano vaikas viskuo domisi, siuo metu ir knygas ilgai atsisedes bando kazka jose iziuret biggrin.gif aisku viena kita zodeli perskaito, kai raideles po viena isvardina thumbup.gif , zodziu nepersistenk 4u.gif
Atsakyti