Įkraunama...
Įkraunama...

Suvalkijos mažyliai

QUOTE(Vandene @ 2014 11 27, 15:45)
Nu jo, dar vis tinka  rolleyes.gif Kūdena mano.

Mano abi panos kūdos. Šendien nupirkau Monikai xs dydžio tympas ir dar turėjau guma įvert... doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 11 27, 11:03)
vyt neina, nes lupa viską į save  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif

4u.gif sveikit 4u.gif

QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 11 27, 14:43)
o mano žiūrėjo žiūrėjo kaip aš tą vatą pūtinėju ir sako - kas čia per nesamonė  doh.gif  doh.gif

lotuliukas.gif sumaste mama su vata pazaist lotuliukas.gif

QUOTE(*Rosa* @ 2014 11 27, 15:32)
Mano abi panos kūdos. Šendien nupirkau Monikai xs dydžio tympas ir dar turėjau guma įvert... doh.gif  lotuliukas.gif

i mama vaikai 4u.gif
Atsakyti
Goda darželyje po pietų miego apsivėmė. blink.gif doh.gif Dar ir namie du kartus...Auklėtoja sakė,kad buvo riebūs šniceliai... Man kyla klausimas tada kokį š... valgo darželyje vaikai? Visur taip?

Ir dar norėjau paklaust ar normalu,kad vaikas po pietu miego apsiauna atbulom kelnėm,išvirkščiom kojinėn ar pėdutėm ir auklėtojos to nepastebi...čia normalu? Visiem taip? Nes man kyla klausimas,ką jos veikia? Ar neturi pastebėt ir liept persiaut? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rosa* @ 2014 11 27, 19:13)
Goda darželyje po pietų miego apsivėmė. blink.gif  doh.gif Dar ir namie du kartus...Auklėtoja sakė,kad buvo riebūs šniceliai... Man kyla klausimas tada kokį š... valgo darželyje vaikai? Visur taip?

Ir dar norėjau paklaust ar normalu,kad vaikas po pietu miego apsiauna atbulom kelnėm,išvirkščiom kojinėn ar pėdutėm ir auklėtojos to nepastebi...čia normalu? Visiem taip? Nes man kyla klausimas,ką jos veikia? Ar neturi pastebėt ir liept persiaut? g.gif

Dėl maisto gal ir nenormalu. Aš šnicelių iš vis nemačius meniu pas mus g.gif
Matymas... Kiek vaikų grupėje? mirksiukas.gif Rengėsi pati ir nėjo pas auklėtoją pasirodyti, kaip sugebėjo tai padaryti. Pašnekėk su auklėtoja, žiūrėk ką pasakys
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2014 11 27, 20:01)
Dėl maisto gal ir nenormalu. Aš šnicelių iš vis nemačius meniu pas mus  g.gif
Matymas... Kiek vaikų grupėje?  mirksiukas.gif Rengėsi pati ir nėjo pas auklėtoją pasirodyti, kaip sugebėjo tai padaryti. Pašnekėk su auklėtoja, žiūrėk ką pasakys

Šiuo metu keli,nes daug sergančių.Bet čia pastoviai taip būna.Net ir į lauką išsiveda atbulom kelnėm.Nu aš nieko nesakau,gal kada ir nepamato,bet dabar keli vaikai... g.gif
Papildyta:
Tai man kyla klausimas,jei visu nesugeba suziuret tai tada gal ir be kepures,pirstiniu ar batu kada į lauką issives? g.gif
Atsakyti
hmmm...., nepastebejaau niekad kad butu pietums sniceliai...., o ir apsirenges mazius mano darzeli visuomet buna tvarkingai, manau kad jos ten tikrai juos priziuri, kadangi namie Zygis ir tapkes ir batus aunasi ne ant tos kojos, daznai jam iseina atvirksciai, reikia jam pasakyt kad persiautu...., pora kart tik su tapkem susipykusiom radau...., o taip tai ir megstukas buna nurengtas jei buna per silta... savo maziaus aukletojom as labai patenkinta, dickis pas jas uzaugo, ir maziu direktores prasiau kad tik pas jas jis butu po lopsio thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

sloguojanciam ir vemenciai sveikatukes 4u.gif 4u.gif 4u.gif linkiu ismokt noske pust. Veskites pas Raslanaite, ismokins profe biggrin.gif

Maistas pas mus geras, nesiskundziu.
Del apsirengimo darze - pareina ir maniskis atbulom, bet ne isvirksciom pedutem, namie ir atkakliai bando autis pats, bet as, kai neturiu laiko laukti (pati kalta, zinau), tai griebiu ir aptempiu pati.

Atsakyti
QUOTE(*Rosa* @ 2014 11 27, 20:15)
Šiuo metu keli,nes daug sergančių.Bet čia pastoviai taip būna.Net ir į lauką išsiveda atbulom kelnėm.Nu aš nieko nesakau,gal kada ir nepamato,bet dabar keli vaikai...

na jei pastoviai taip tai ką žinau g.gif Pas mane kartais būna, kad getrukai atbuli, na bet puikiai suprantu, pati aunasi, sukneė ar sijonukas paskui uždengia, negi eis auklėtojos ir kilnos biggrin.gif o ir retai pasitaiko tokie susikeitimai priekio su užpakaliu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rosa* @ 2014 11 27, 18:13)
Goda darželyje po pietų miego apsivėmė. blink.gif  doh.gif Dar ir namie du kartus...Auklėtoja sakė,kad buvo riebūs šniceliai... Man kyla klausimas tada kokį š... valgo darželyje vaikai? Visur taip?

Ir dar norėjau paklaust ar normalu,kad vaikas po pietu miego apsiauna atbulom kelnėm,išvirkščiom kojinėn ar pėdutėm ir auklėtojos to nepastebi...čia normalu? Visiem taip? Nes man kyla klausimas,ką jos veikia? Ar neturi pastebėt ir liept persiaut? g.gif


Dėl maisto keistai g.gif
Dėl drabužių būna. Apsirengęs atrodo normaliai, o kai jau nusirenginėjam, žiū pėdkelnių šikė prieky arba maikės nugara. Apsirengia viską pats, kelnės ir megztinis ant viršaus nu ir netikrina. Bet jaučiu, kad dar ir nuo auklėtojos priklauso. PAstebėsiu dar, bet lyg prie vienos mažiau sužiūrėti jie. Bet dėl tiek nesuku galvos, kepurės ir pirštinės visiems sudėliotos į lauką. Ir nemažai pas mus vaikų, 10 tai tikrai yra.
Atsakyti
QUOTE(*Rosa* @ 2014 11 27, 18:13)
Goda darželyje po pietų miego apsivėmė. blink.gif  doh.gif Dar ir namie du kartus...Auklėtoja sakė,kad buvo riebūs šniceliai... Man kyla klausimas tada kokį š... valgo darželyje vaikai? Visur taip?

Ir dar norėjau paklaust ar normalu,kad vaikas po pietu miego apsiauna atbulom kelnėm,išvirkščiom kojinėn ar pėdutėm ir auklėtojos to nepastebi...čia normalu? Visiem taip? Nes man kyla klausimas,ką jos veikia? Ar neturi pastebėt ir liept persiaut? g.gif

mano visada pareina tvarkingai, tik kartais ne su savo kojinukėmis doh.gif pėdkelnių aš dar neaunu,tai nežinau,kaip su jom būtų. Namie aš kaip ir pantera - griebiu ir aprengiu pati blush2.gif Kiek tekę pasiimti iš lauko, tai visada kelnės aukštai užmautos, megztukas sukištas, kad nugara nebūtų nuoga, visada kaklas tvarkingas, pirštinės užmautos. Mano auklėtojos iš viso superinės..ir Benas abi dievina wub.gif wub.gif wub.gif

Dėl maisto - maniškis valgo viską ir jam skanu, o manau kaip ir visur, valgyklos darbuotojos su krepšiais namo pakrautais eina, tai tikrai dalis vaikam tenkančio maisto nukeliauja ne į jų lėkštutes. Vietoj kūdos mėsos daperka riebios, o tą likusią dalį kūdos - į savo krepšį. Užtat ir vemia vaikai nuo per riebaus maisto. Ir kaip tą sukontroliuoti g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Labas,
Diskutuojat apie maistą darželio ir auklėtojas. g.gif Aš turbūt labai neišranki, tai mums viskas gerai. Svarbiausia vaikas eina su noru. Keliasi gerai, pats rengiasi ir nori eiti daržan. Man šitas yra svarbiausia, o visa kita baika. Jeigu maistas ir prastesnis kurią dieną būna, tai namie pavalgo. Šito reikalo visiškai nesureikšminu. Nelabai net domiuosi, kas buvo šiandien pietums ar vakarienei. Kaip visiems, taip ir mano vaikui. Mano aplamai abu labai nevalgūs, labai mažai ką valgo. Šitą žinau pati, ir auklėtojos įspėtos, kad jokių vertimų valgyti nebūtų.
Auklėtojomis esu patenkinta. Man viską apie auklėtojas pasako vaiko noras ar nenoras eiti į darželį. Nori eiti, reiškia viskas gerai ir auklėtojos vaikams geros.
Dabar geriau papasakokit iš kur ir kokias kaukes vaikams rengsit karnavalui. Kur perkat? Galvoju iš kur man gauti saviškiui? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo era27: 28 lapkričio 2014 - 20:00
QUOTE(era27 @ 2014 11 28, 19:59)
Labas,
Diskutuojat apie maistą darželio ir auklėtojas. g.gif  Aš turbūt labai neišranki, tai mums viskas gerai. Svarbiausia vaikas eina su noru. Keliasi gerai, pats rengiasi ir nori eiti daržan. Man šitas yra svarbiausia, o visa kita baika. Jeigu maistas ir prastesnis kurią dieną būna, tai namie pavalgo. Šito reikalo visiškai nesureikšminu. Nelabai net domiuosi, kas buvo šiandien pietums ar vakarienei. Kaip visiems, taip ir mano vaikui. Mano aplamai abu labai nevalgūs, labai mažai ką valgo. Šitą žinau pati, ir auklėtojos įspėtos, kad jokių vertimų valgyti nebūtų.
Auklėtojomis esu patenkinta. Man viską apie auklėtojas pasako vaiko noras ar nenoras eiti į darželį. Nori eiti, reiškia viskas gerai ir auklėtojos vaikams geros.
Dabar geriau papasakokit iš kur ir kokias kaukes vaikams rengsit karnavalui. Kur perkat? Galvoju iš kur man gauti saviškiui? g.gif

Aš irgi neikada nežiūriu ką valgo schmoll.gif mano valgo viskąąąąąą thumbup.gif no problem šitam reikale. Mano bus ežiukas, darželis visus rūbus duos, atkrenta bėda. Ką dovanų auklėtojoms pirksit ?
Šiandien Benas grupėje vienas blink.gif na nebent dar vėliau ką atves. Kažin serga visi ?
Atsakyti