Įkraunama...
Įkraunama...

Suvalkijos mažyliai

QUOTE(*panteRa* @ 2014 11 20, 06:56)
Sveikos,

Darbas darbas darbas wacko.gif  fear.gif ..... namai  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Godulei sveikatukes, mamukei kantrybukes  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Mano mazius bus nykstukas, apredus nuo pernai grazius turim, ramu, metemes po 45 lt.
Dovanu po egle tik masinu, daug ir mazu biggrin.gif nu dar lektuvas gali buti  biggrin.gif dickis laukia ismanaus malunsparnio. Zodziu viskas aisku  smile.gif 
Ai, suaugusiems jauciu symet bus piniginiu EURAMS dovanojimo metas  biggrin.gif

ai, kad tik tu euru pakankamai butu, o piniginiu nei man nei b keist nereiks, telpa ir i sitas smile.gif

labas rytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2014 11 19, 10:55)

Pirmi metai kolektyve console.gif laikykitės. Mamai kantrybės, o mergaitei sveikatos  4u.gif  4u.gif  4u.gif



QUOTE(*panteRa* @ 2014 11 20, 07:56)

Godulei sveikatukes, mamukei kantrybukes  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Neturiu aš seniai jau nei nervų,nei kantrybės... irnesakyk.gif Bet neturiu kitos išeities... biggrin.gif laikausi 4u.gif

Su tom Kalėdų dovanom tai pastoviai galvos skausmas... doh.gif Jau kaip aš nenoriu vėl to kalno naujų žaislų doh.gif per senus neina perlipt... Aš sesers šeimynai nupirkau Kalėdinę fotosesija.Nes sesers ir gimtadienis per naujus metus,tai bus visiem trim dovana.Mes mažiukės krikšto tėvai,tai vis vien kažką daugiau būt reikėją pirkt.O nuotraukos tokia dovana kuri liks prisiminimui visą gyvenimą. wub.gif

Sveikos, 4u.gif
Gal kuri šendien į veseiliokų suvažiavimą einat? mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikoooos, tyliosios biggrin.gif

Snd as kaifuoju nuo mamadienio cool.gif wub.gif thumbup.gif
mazgys sloguoja, nuo ryt anyta dabos.
Siaip viskas ok smile.gif vakare svesim visi musu Panterausku seimos bronzines metines va wub.gif biggrin.gif

QUOTE(3grazke @ 2014 11 20, 06:09)
ai, kad tik tu euru pakankamai butu, o piniginiu nei man nei b keist nereiks, telpa ir i sitas smile.gif


Bus tu euru, svarbu i pinigine tilptu thumbup.gif biggrin.gif

QUOTE(*Rosa* @ 2014 11 20, 09:56)
Gal kuri šendien į veseiliokų suvažiavimą einat? mirksiukas.gif


Kas cia per veseiliokai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *panteRa*: 24 lapkričio 2014 - 13:47
QUOTE(*panteRa* @ 2014 11 24, 14:46)
Sveikoooos, tyliosios  biggrin.gif

Snd as kaifuoju nuo mamadienio cool.gif  wub.gif  thumbup.gif
mazgys sloguoja, nuo ryt anyta dabos.
Siaip viskas ok  smile.gif  vakare svesim visi musu Panterausku seimos bronzines metines va  wub.gif  biggrin.gif
Bus tu euru, svarbu i pinigine tilptu  thumbup.gif  biggrin.gif
*Kas cia per veseiliokai  g.gif

Sveika,sveika... hi.gif
Brondziniai sveikinimai tavo šeimynai !!!! user posted image

Mano pana sendien į darželį isejo,kazin vel tik keliom dienom? mastau.gif

*Suvalkijos muzikantų suvaziavimas.Puikus buvo renginys. thumbup.gif Salėje žiūrovai netilpo... blink.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikos kiaunės, ką veikiat ? Sveiki bambliai ? lotuliukas.gif Jau supirkot dovanas ?? Aš vakar jau prigriebiau dyyyyyydelę greitukę unsure.gif kiba tas mano vaikas daktaru bus, kad tik greitukės domina g.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 11 26, 10:54)
Sveikos kiaunės, ką veikiat ? Sveiki bambliai ?  lotuliukas.gif  Jau supirkot dovanas ?? Aš vakar jau prigriebiau dyyyyyydelę greitukę  unsure.gif  kiba tas mano vaikas daktaru bus, kad tik greitukės domina  g.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Danguoliuk, greitukės vairuotoju lotuliukas.gif
Aš tai perku, ko man reikia ir vaikas nori, šitam viskas tinka - paskui po eglutes skirtingas išmėtau, pinigus susirenku biggrin.gif Jau įkalbėjau, kad autokėdės jam reikia, sakė tikrai labai reikia. Ir jau žino (nes parodžiau) kokios jam reikia, ir prašo parodyt prieš miegą tą kėdę, kurią jam senelis atneš. Nu ko ne gerai? tongue.gif Dar parsiųsiu disney metalinį žaibo modeliuką. Neišrankus vaikinas. Dar turiu pižamų komplektą ir mintyse kilimėlį su trąsom. Net per daug visko galiu prigalvot, kas jam galėtų patikt. Dabar dar viskas jį pradžiugina. Net ir kinderis paprasčiausias kiekvieną kartą jam džiaugsmą kelia.
Dičkis kedus užsisakė. Jau su šituo paprasta. O mazgei vieną žaislą teišgalvoju, nenoriu apsikraut, nes nežaidžia su žaislais. Eina ir stačia, ir keturiom, neturi laiko žaislam. Tai bėda ką seneliam užrodyt.
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 11 26, 11:54)
Sveikos kiaunės, ką veikiat ? Sveiki bambliai ?  lotuliukas.gif  Jau supirkot dovanas ?? Aš vakar jau prigriebiau dyyyyyydelę greitukę  unsure.gif  kiba tas mano vaikas daktaru bus, kad tik greitukės domina  g.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Pati tu negraži... bebe.gif liezuvis.gif Kolkas sveiki,nors darželyje tik keli vaikai grupėje... unsure.gif doh.gif

Pusę dovanų jau turiu. ax.gif Laukiam akcijos žaislam. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vandene @ 2014 11 26, 12:55)
Danguoliuk, greitukės vairuotoju  lotuliukas.gif
Aš tai perku, ko man reikia ir vaikas nori, šitam viskas tinka - paskui po eglutes skirtingas išmėtau, pinigus susirenku  biggrin.gif Jau įkalbėjau, kad autokėdės jam reikia, sakė tikrai labai reikia. Ir jau žino (nes parodžiau) kokios jam reikia, ir prašo parodyt prieš miegą tą kėdę, kurią jam senelis atneš. Nu ko ne gerai? tongue.gif Dar parsiųsiu disney metalinį žaibo modeliuką. Neišrankus vaikinas. Dar turiu pižamų komplektą ir mintyse kilimėlį su trąsom. Net per daug visko galiu prigalvot, kas jam galėtų patikt. Dabar dar viskas jį pradžiugina. Net ir kinderis paprasčiausias kiekvieną kartą jam džiaugsmą kelia.
Dičkis kedus užsisakė. Jau su šituo paprasta. O mazgei vieną žaislą teišgalvoju, nenoriu apsikraut, nes nežaidžia su žaislais. Eina ir stačia, ir keturiom, neturi laiko žaislam. Tai bėda ką seneliam užrodyt.

tai ir man tokia mintis buvo kilus, ale kad labai su daktariškaip įrankiais žaidžia, tai visgi linkstu prie daktaro biggrin.gif biggrin.gif Tai mažiam dar dzin,kas per žaislas, bile žaislas. Nors maniškiui labai svarbu dydis doh.gif maksimalistas. O tai kur tu jį vežioji iki šiol, jei autokėdutės neturi ????

QUOTE(*Rosa* @ 2014 11 26, 12:58)
Pati tu negraži... bebe.gif  liezuvis.gif Kolkas sveiki,nors darželyje tik keli vaikai grupėje... unsure.gif  doh.gif

Pusę dovanų jau turiu. ax.gif Laukiam akcijos žaislam. ax.gif

nori pasakyti,kad kiaunė negraži ?? vajezau kokia graži wub.gif biggrin.gif Aš jau sulaukiau akcijos rolleyes.gif gavau iš maksimos žinutę, kad ASMENIŠKAI MAN SU KORTELE VISIEMS ŽAISLAMS 40 PROC. TAIKYS. NU IR AKURAT PRITAIKĖ thumbup.gif

Jo, vaikų darže mažai..pas mus gal kokie 5 grupėje. Tikiuos atsilaikysim.
Atsakyti
Sveikos
Gražios kiaunės, na ir kiti gražūs gyvūnėliai lotuliukas.gif
Namuose pirma diena. Staigiai kosulys užėjo ir tempa pakilo. Dovanos... Praktiškai nulinė stadija, na tik Agnės pačiūžos nupirktos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2014 11 26, 14:06)
Sveikos
Gražios kiaunės, na ir kiti gražūs gyvūnėliai  lotuliukas.gif
Namuose pirma diena. Staigiai kosulys užėjo ir tempa pakilo. Dovanos... Praktiškai nulinė stadija, na tik Agnės pačiūžos nupirktos  lotuliukas.gif

sveikatos merginai 4u.gif 4u.gif kokia diagnozė ?

aš kitiems irgi dar neturiu dovanų, ale mes jau kelinti metai keičiamės dovanomis, tai reikia tik vienam personai dovaną pirkti thumbup.gif savaitgalį trauksim lapukus ir bus aiškuma unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,
As jokia ne kiaunė, as panterrrrrrrrra bigsmile.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Vaikai abu namie sloguoja, mazgys sveiksta, dickis per viduri. Viskas bus ok.

Gal triusienos leliukams ir patiems??? turiu snd tris laisvus.


Pas mane dovanų dar ir nulinė stadija, nieko nezinau ir zinot nenoriu kol kas, laukiu akcijų ir tada imsim urmu - abu nori ismanaus malunsparnio. As va sau kvepalus pasidovanojau ir db kaifuoju nuo ju kvapoooo wub.gif biggrin.gif

QUOTE(*Rosa* @ 2014 11 24, 15:05)
Brondziniai sveikinimai tavo šeimynai !!!! user posted image


Aciuj mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2014 11 26, 15:06)

na tik Agnės pačiūžos nupirktos  lotuliukas.gif

blink.gif blink.gif blink.gif a pablūdai motin??? Dar mažai shirurgų pažystat? biggrin.gif lotuliukas.gif

Sveikatos sergantiems !!!!

Nelaukiu visai tų švenčių,nes per visas šiemet dirbu... doh.gif verysad.gif cry.gif
Atsakyti