Įkraunama...
Įkraunama...

Suvalkijos mažyliai

QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 11 05, 10:52)
nu nesuprantu, kaip gali neprakaituoti kojos, visą dieną būdamos gumoje ? Jei man reikėtų visą dieną su sportbačiais prabūti - nu išprotėčiau. Gi nekvėpuoja koja. O čia vaikas laksto  doh.gif


Nu bet neprakaituoja bigsmile.gif Pasiimu vakare su sausiausiom kojom. Viduj tai ten nesiliečia su guma. Padukas toks pats kaip ir išorė. Su crocsais prakaituotų, o va yra kam ir su crocsais neprakaituoja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 11 05, 11:52)
nu nesuprantu, kaip gali neprakaituoti kojos, visą dieną būdamos gumoje ? Jei man reikėtų visą dieną su sportbačiais prabūti - nu išprotėčiau. Gi nekvėpuoja koja. O čia vaikas laksto  doh.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(Vandene @ 2014 11 05, 12:18)
Nu bet neprakaituoja  bigsmile.gif Pasiimu vakare su sausiausiom kojom. Viduj tai ten nesiliečia su guma. Padukas toks pats kaip ir išorė. Su crocsais prakaituotų, o va yra kam ir su crocsais neprakaituoja mirksiukas.gif

Su tokio tipo guma - medžiaga pabūna pora valandų pas senelius - kojinės šlapios, ten po juos necirkuliuoja oras. O su atvirais kroksiukai per visas skylutes oras ir nekaista koja. Mano Agnei kojos turi būti atviros, rūbeliai šiltesni tada ji geriau jaučiasi nei šyla, nei šala.

Laba dienelė.
Išleidau viešnią, gaminsiu pietus ax.gif
Atsakyti
sveikos mamukes, kur gi visos pradinge???? g.gif nei paskaityt nera ka biggrin.gif pasipasakokit ka vaidins jusu pipiriukai darzeliuos? po kiek renka kaledu seneliui ir dovanelems? ka pacios budamos kaledu seniais padet ketinat vaikams po eglute? g.gif pasidalinkit idejomis, gal ir as ka pasigausiu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(3grazke @ 2014 11 18, 20:46)
sveikos mamukes, kur gi visos pradinge????  g.gif  nei paskaityt nera ka  biggrin.gif pasipasakokit ka vaidins jusu pipiriukai darzeliuos? po kiek renka kaledu seneliui ir dovanelems? ka pacios budamos kaledu seniais padet ketinat vaikams po eglute?  g.gif  pasidalinkit idejomis, gal ir as ka pasigausiu  biggrin.gif  biggrin.gif

Sveikos, 4u.gif

Nedingę,nedingę... hi.gif

Dar nežinau ką vaidins darželyje,nieko dar niekas nesakė.Gal ir nesakys,nes mes vėl sergam... doh.gif unsure.gif

Goda nori ponių pilis Bet jau kaina... blink.gif doh.gif doh.gif doh.gif gal rasiu pigesnį varianta? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rosa* @ 2014 11 18, 21:07)
Sveikos, 4u.gif

Nedingę,nedingę...  hi.gif

Dar nežinau ką vaidins darželyje,nieko dar niekas nesakė.Gal ir nesakys,nes mes vėl sergam... doh.gif  unsure.gif

Goda nori ponių pilis Bet jau kaina... blink.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif gal rasiu pigesnį varianta? mastau.gif

vaje, sveikit 4u.gif 4u.gif 4u.gif
tu piliu maximoj manau per akcija pigiau bus.... mirksiukas.gif

maziukui tai maziukui, jam dar bele kas tiks jis man noru nereiskia dideliu smile.gif netgi i parduotuve kai vaziuoju paklausiu Zygucio ka jam parvest, tai vaikas man atsako - pieno ir sulciu lotuliukas.gif ai, dar kartais bateriju jo masinoms prisireikia biggrin.gif o va su dickiu jau galvosukis..., ir gimtadienis ant nosies ir keledos...., reik keliu dovanu vaikui ax.gif
Atsakyti
Sveikos sveikos 4u.gif
Godukei sveikatėlės. kas dabar ????
Mano vaikinas ežiuką vaidins, visa grupė bus ežiukai, darželis duos rūbus,tai rūpintis niekuo nereikia. Dėl dėjimosi- dar nebuvo susirinkimo, tai nieko nežinau.

Aš tai gal kokią mašiną po egle Benui dėsiu, jų niekada jam nebūna per daug. Iš krikšto tėčio užsakiau meškiuką sapniuką, manau visai faina bus vakarais lopšinių paklausyti. Vis įdomiau kažkas. Močiutė žinau neilgų pasakų knygą dovanos, kad būtų ką prieš miegą paskaityti. Žodžiu pas mus su dovanom nėra bėdų.
Atsakyti
Sveikutės bye1.gif
Dėl dovanų mano mažė labaiiiiiiiiiiiiiiii konkreti lotuliukas.gif Nori dovanos "mėlynos, su kaspinėliu" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tai aš kai ne kiaulė nupirkau riedučius - pačiūžas, supakuosiu į mėlyną popierių lotuliukas.gif na kažkas iš tos serijos, kad dar traumų mažai doh.gif
Dėl darželio - dar neaišku, kažkas lyg ir snaigės-nykštukai bus, bet tipo dar tarimasis vyksta, nors jau kalėdinės dainelės skamba vakarais namuose wub.gif tai matyt vaikus jau mokina.
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2014 11 19, 09:17)
Sveikutės bye1.gif
Dėl dovanų mano mažė labaiiiiiiiiiiiiiiii konkreti  lotuliukas.gif Nori dovanos "mėlynos, su kaspinėliu"  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Tai aš kai ne kiaulė nupirkau riedučius - pačiūžas, supakuosiu į mėlyną popierių  lotuliukas.gif na kažkas iš tos serijos, kad dar traumų mažai  doh.gif
Dėl darželio - dar neaišku, kažkas lyg ir snaigės-nykštukai bus, bet tipo dar tarimasis vyksta, nors jau kalėdinės dainelės skamba vakarais namuose  wub.gif tai matyt vaikus jau mokina.

jau gal Tu nepirk tokių dalykų g.gif ant lygios vietos prasikerta o čia ant ledo unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 11 19, 09:29)
Sveikos sveikos  4u.gif 
Godukei sveikatėlės. kas dabar ????


Ačiū. smile.gif Kaip visada...kosti,snarglys bėga... doh.gif wacko.gif Savaitė darželyje ir vėl namie sėdim... doh.gif

Labas rytas,kavos? user posted image
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 11 19, 10:30)
jau gal Tu nepirk tokių dalykų  g.gif ant lygios vietos prasikerta o čia ant ledo  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif

Turės išmokti. Nesaugosiu tikrai, nenoriu, kad užaugtų nemokanti nei pačiūžom čiuožti nei slidėm lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif O tas pasakymas, kad spės, man nelabai įtikinka lotuliukas.gif aš panašaus laiko buvau pastatyta ant slidžių ir nieko....

QUOTE(*Rosa* @ 2014 11 19, 10:38)
Savaitė darželyje ir vėl namie sėdim...

Pirmi metai kolektyve console.gif laikykitės. Mamai kantrybės, o mergaitei sveikatos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingutevi: 19 lapkričio 2014 - 09:55
na va, mano mazius bus bet koks misko zverelis, tai ka rasiu, ta aprengsiu, renka po 30 lituku, o nupirksiu manau jam nuo kaledu senio makvyno masinyte su pulteliu, maxej maciau faina nedidele yra ax.gif mano vaikai neisrankus, jiems viska ka gauna tinka ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 3grazke: 19 lapkričio 2014 - 20:52
Sveikos,

Darbas darbas darbas wacko.gif fear.gif ..... namai wub.gif wub.gif wub.gif

Godulei sveikatukes, mamukei kantrybukes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Mano mazius bus nykstukas, apredus nuo pernai grazius turim, ramu, metemes po 45 lt.
Dovanu po egle tik masinu, daug ir mazu biggrin.gif nu dar lektuvas gali buti biggrin.gif dickis laukia ismanaus malunsparnio. Zodziu viskas aisku smile.gif
Ai, suaugusiems jauciu symet bus piniginiu EURAMS dovanojimo metas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *panteRa*: 20 lapkričio 2014 - 06:59