Įkraunama...
Įkraunama...

Suvalkijos mažyliai

Sveikos, 4u.gif

Kas naujo? ax.gif

Mes jau beveik sveikos. thumbup.gif Dar nusikosti mergina,bet jau retai. Dabar abi atostogaujam namie... thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rosa* @ 2014 11 04, 10:30)
Sveikos, 4u.gif

Kas naujo? ax.gif

Mes jau beveik sveikos. thumbup.gif Dar nusikosti mergina,bet jau retai. Dabar abi atostogaujam namie... thumbup.gif  biggrin.gif

Sveika, na smagu girdėti,kad jau sveika panelė.
O gero kas....nu oras va geras...ir žada visą mėnesį gerą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 11 04, 12:02)
Sveika, na smagu girdėti,kad jau sveika panelė.
O gero kas....nu oras va geras...ir žada visą mėnesį gerą  thumbup.gif

Lėksim į laukutį ta proga,kad oras thumbup.gif Reikia kuitukų apžvalgą padaryt... blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Dar turiu klausimuka...kokias tapkytes perkat į darželį žiemos sezonui,kad butų šiltos,patogios ir kojytė neprakaituotų? g.gif Mes po namus tai tokias nešiojam:
user posted image
Ir į darželį tokias nunešus,bet dabar galvoju, ne per plonos jos žiemos sezonui? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rosa*: 04 lapkričio 2014 - 13:04
QUOTE(*Rosa* @ 2014 11 04, 13:04)
Dar turiu klausimuka...kokias tapkytes perkat į darželį žiemos sezonui,kad butų šiltos,patogios ir kojytė neprakaituotų? g.gif Mes po namus tai tokias nešiojam:


aš tai darželiui nupirkus va tokias, Sterntaler firmos vilnones, nu tai super. Kojytė nešunta, lenvos ir patogios.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Danguoliukas33: 04 lapkričio 2014 - 15:13
Maniškis visada nešioja sportbatukus su lipukais. Dabar tokias tapkes guminiais padais nupirkus, nes tuos lipukus suplėšė.

Man toliau dilema.. Ginė mano išėjo į tą pačią kliniką, kur ir Kezienė... Nu tai eičiau aš paskui ją, bet tai ką ten iš šeimos daktarų rinktis, taip norėjau jau nuo šitos pabėgt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vandene: 04 lapkričio 2014 - 19:06
Labas vakarėlis
Mano fėja daže su ale kroksiukais vietoje tapkių laksto. Nesušala. O namie visai be tapkių irnesakyk.gif
Atsakyti
Sveikos,
Dziugu, kad sveiksta ligoniukai thumbup.gif
mes jau i darbo liaudi isipiesem, ariu kaip jautis, namie kaip citrina issunkta .... bet faina biggrin.gif
Mano mazius nesioja jau antri metai vis kitas tos pacios siuvejos pasiutas tapkes (jau rodziau kazkada) pagal sezona, db kailinis padukas ir siltesnes, lengvai apsiauna, patogios, siltos ir graazios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 11 04, 16:12)
aš tai darželiui nupirkus va tokias, Sterntaler firmos vilnones, nu tai super. Kojytė nešunta, lenvos ir patogios.


Kokios fainutės... wub.gif Tik ar neslidžios? g.gif

QUOTE(Vandene @ 2014 11 04, 20:03)
*Maniškis visada nešioja sportbatukus su lipukais. Dabar tokias tapkes guminiais padais nupirkus, nes tuos lipukus  suplėšė.

**Man toliau dilema.. Ginė mano išėjo į tą pačią kliniką, kur ir Kezienė... Nu tai eičiau aš paskui ją, bet tai ką ten iš šeimos daktarų rinktis, taip norėjau jau nuo šitos pabėgt...

*Negaliu Godai nieko aut su guma,nes išsitraukia šlapias kojas. unsure.gif Buvau nupirkus konversiukus ir tapkytes guminiais padais,nusiauna kojos šlapios. doh.gif
**Va,va...man tai visai gera žinia,kad Rutkauskienė perėjo į INMEDIKĄ. thumbup.gif Galvoju,kad tik vaikus perašysiu į kitą klinika,o pati gal dar liksiu. ax.gif
QUOTE(Ingutevi @ 2014 11 04, 20:06)
Labas vakarėlis
Mano fėja daže su ale kroksiukais vietoje tapkių laksto. Nesušala. O namie visai be tapkių irnesakyk.gif

Nežinau su crocsiukais man atrodo šalta būtų... mastau.gif

QUOTE(*panteRa* @ 2014 11 04, 20:43)

Mano mazius nesioja jau antri metai vis kitas tos pacios siuvejos pasiutas tapkes (jau rodziau kazkada) pagal sezona, db kailinis padukas ir siltesnes, lengvai apsiauna, patogios, siltos ir graazios  biggrin.gif

Gal gali kontaktais pasidalint? ax.gif Pamenu rodei,lyg odinukės tokios? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rosa* @ 2014 11 04, 21:20)
Kokios fainutės... wub.gif Tik ar neslidžios? g.gif


tikrai neslidžios. O va aš irgi neaunu jokiais guminiu padu, nes gaila vaiko kojos, nes šunta ir kojytė visada drėgna. Aš pati nemėgstu kai koja drėksta o vaikui visą dieną išbūti tokia avalyne, tai tikrai negerai.

Atsakyti
Nežinau, nu normalūs tie sportbatukai
Va tokio tipo turėjom nuo pernai
user posted image
O dabar nupirkau greitai maksėj panašias tapkytes, toks į džinsinį panašus audinys, atviresnės už tuos sportbatukus. Nieks mums ten neprakaituoja, tai ir nesuku galvos.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vandene @ 2014 11 05, 10:42)
Nieks mums ten neprakaituoja, tai ir nesuku galvos.


nu nesuprantu, kaip gali neprakaituoti kojos, visą dieną būdamos gumoje ? Jei man reikėtų visą dieną su sportbačiais prabūti - nu išprotėčiau. Gi nekvėpuoja koja. O čia vaikas laksto doh.gif
Atsakyti