Įkraunama...
Įkraunama...

Suvalkijos mažyliai

QUOTE(*panteRa* @ 2014 10 28, 16:45)
Tu matai  g.gif  matyt gasdinai jau kada vaika kokiu trimeriu  lotuliukas.gif  maniskis anksciau bijojo kirpimo masineles, bet db nebe, apsikerpam namie  thumbup.gif

vajezau, mašinėlės irgi bijo...kirpėja su žirklėm pakarpo,kol jam sėdėti atsibosta doh.gif

QUOTE(Ingutevi @ 2014 10 28, 18:16)
kažkas tokio g.gif

Bet už tai bonusų gavau prieš dievulį lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif dvi sėdėdamos poteriavo nuo mano vairavimo lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

nu nu....jau turbūt ne už tave jos poteriavo,o kad gyvas atvežtum lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Labas rytas....kas gero ?
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 10 29, 09:06)
nu nu....jau turbūt ne už tave jos poteriavo,o kad gyvas atvežtum

Čia pagal tą anektočiuką, kai kunigo neįleidžia į dangų, nes per jo laikomas mišias vos keli poteriauja, o likusieji snaudžia, o va autobuso vairuotoją Joną mielai priima, nes kai jis veždavo - visi keleiviai meldžiasi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Labas rytelis
Geriu kavą ir bandau naują rankdarbių rūšį blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2014 10 29, 10:19)
Čia pagal tą anektočiuką, kai kunigo neįleidžia į dangų, nes per jo laikomas mišias vos keli poteriauja, o likusieji snaudžia, o va autobuso vairuotoją Joną mielai priima, nes kai jis veždavo - visi keleiviai meldžiasi lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Labas rytelis
Geriu kavą ir bandau naują rankdarbių rūšį blush2.gif

na na, tai kas dabar per menas ??? Prašom išsamiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 10 29, 11:42)
na na, tai kas dabar per menas ??? Prašom išsamiau  g.gif

ne menas irnesakyk.gif Tiesiog pasikrapštymai irnesakyk.gif
Va kažkas iš šitos serijos http://rankdarbis.do...pieriaus/44-2-2
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingutevi: 29 spalio 2014 - 14:21
Sveikos, 4u.gif

Parekomenduokit gerą šeimos gydytoja. ax.gif

Vandene,tu radai pas ka prisirašyt?
Atsakyti
QUOTE(*Rosa* @ 2014 10 30, 18:50)
Sveikos, 4u.gif

Parekomenduokit gerą šeimos gydytoja. ax.gif

Vandene,tu radai pas ka prisirašyt?


Dabar apsistojau ties dviem klinikom - galvoju apie Kulikauskienę vaikam (Bažnyčios g.), o pati tada turbūt eičiau į Marimedą. Arba visus užrašyčiau į čia, vaikus pas Kemeraitienę, tik dar nuvažiuosiu gal tiesiai į ten pasiklausinėt ir susipažint, minusas, kad lyg nedaug valandų ji ten dirba.
Atsakyti
Aš galvoju į polikliniką rašytis.Rekomendavo man L. Andriuškevičiūtę arba L.Metrikienę. Gal kuri pažystat, žinot?

Mūsų gydytoja šendien mano vyrui pareiškė,kad namie bloga slauga,kad per dvi savaites vaikas nepasveiksta.Sako per tiek laiko ir be vaistų turi pasveikt... blink.gif PIZ DEC nesikeikus gun_bandana.gif Jokiu tyrimų per tas dvi savaites nepadarė,nieko...neturiu žodžių... mad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rosa*: 30 spalio 2014 - 19:11
Sveikos,

QUOTE(Vandene @ 2014 10 30, 17:59)
Dabar apsistojau ties dviem klinikom - galvoju apie Kulikauskienę vaikam (Bažnyčios g.), o pati tada turbūt eičiau į Marimedą. Arba visus užrašyčiau į čia, vaikus pas Kemeraitienę, tik dar nuvažiuosiu gal tiesiai į ten pasiklausinėt ir susipažint, minusas, kad lyg nedaug valandų ji ten dirba.


As uz antra varianta is pasirinktu.

QUOTE(*Rosa* @ 2014 10 30, 18:07)
Aš galvoju į polikliniką rašytis.Rekomendavo man L. Andriuškevičiūtę arba L.Metrikienę. Gal kuri pažystat, žinot?

Mūsų gydytoja šendien mano vyrui pareiškė,kad namie bloga slauga,kad per dvi savaites vaikas nepasveiksta.Sako per tiek laiko ir be vaistų turi pasveikt... blink.gif PIZ DEC nesikeikus  gun_bandana.gif Jokiu tyrimų per tas dvi savaites nepadarė,nieko...neturiu žodžių... mad.gif


Poliklinikoje labai Adomaitiene giria, bet as pati nesusidurus, tai ne nezinau.

Oho daktare daug sau leidzia sitaip sakydama... g.gif o tyrimu pati praseisi, kad darytu? as tai pastebejau, kad pas daktare eiciau tik paklausyti plauciu ir krauja paimti, o jei mokeciau pati, tai nereiktu nieko. Zodziu pacios turime buti be 5 min daktares. As musu daktare patenkinta, labai korekt, auros sutampa, gydymo budai ir sutampa, abi suprantam viena kita be zodziu ir papildom viena kita.
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2014 10 30, 20:39)
Oho daktare daug sau leidzia sitaip sakydama...  g.gif o tyrimu pati praseisi, kad darytu?

Neprašiau,bet ji niekad jų nedaro.Mums kraujo tyrimas gal tik kokius du kartus darytas per beveik 4 metus. doh.gif Išskyrus tuos atvejus kai ligoninėje gulejom.Pav. Monikos gydytoja sena, kraujo tyrima visada padarydavo pries skirdama antibiotikus.Dar kelis kartus pasakiau,kad gal reikėtų kraujo tyrimo,tai ji sako ka jūs ten pamatysit is to kraujo... blink.gif doh.gif

O pas ką tu prisirašius?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rosa*: 30 spalio 2014 - 19:46
Labas
QUOTE(*Rosa* @ 2014 10 30, 19:07)
Mūsų gydytoja šendien mano vyrui pareiškė,kad namie bloga slauga,kad per dvi savaites vaikas nepasveiksta.Sako per tiek laiko ir be vaistų turi pasveikt... blink.gif PIZ DEC nesikeikus  gun_bandana.gif Jokiu tyrimų per tas dvi savaites nepadarė,nieko...neturiu žodžių... mad.gif

Kuri čia turėjo tiek drąsos taip pasakyti? blink.gif
Žinok dabar jau drąsiai sakau, kad jeigu nepatinka gydytoja, tai ir keisk nieko nelaukdama. Pati pakeičiau vaikų gydytoją prieš daugiau nei metus. Reikėjo dar anksčiau keisti, nuo pat pradžių mačiau, kad nieko gero nebus, ale vis tempiau tempiau...
Atsakyti
QUOTE(*Rosa* @ 2014 10 30, 18:45)
Neprašiau,bet ji niekad jų nedaro.Mums kraujo tyrimas gal tik kokius du kartus darytas per beveik 4 metus. doh.gif Išskyrus tuos atvejus kai ligoninėje gulejom.Pav. Monikos gydytoja sena, kraujo tyrima visada padarydavo pries skirdama antibiotikus.Dar kelis kartus pasakiau,kad gal reikėtų kraujo tyrimo,tai ji sako ka jūs ten pamatysit is to kraujo... blink.gif  doh.gif

O pas ką tu prisirašius?


Tikrai, kad keisk, nera susikalbejimo ir nereik, juk pasirinkimas ne menkas, rasi, kas tiks.
Mes Jogimedoj pas Siupienyte.
Atsakyti
QUOTE(*Rosa* @ 2014 10 30, 20:45)
Neprašiau,bet ji niekad jų nedaro.Mums kraujo tyrimas gal tik kokius du kartus darytas per beveik 4 metus. doh.gif Išskyrus tuos atvejus kai ligoninėje gulejom.Pav. Monikos gydytoja sena, kraujo tyrima visada padarydavo pries skirdama antibiotikus.Dar kelis kartus pasakiau,kad gal reikėtų kraujo tyrimo,tai ji sako ka jūs ten pamatysit is to kraujo... blink.gif  doh.gif

O pas ką tu prisirašius?

maniskiai poliklinikoje pas Adomaitiene, niekada nekis antibiotiku jeigu tikrai nereikia, niekad nekisa vaistu nuo kuriu nubyretu jai, visada klausia ka turiu namie. tyrimus tikrai daznai labai daro, tiek slapimo po anginu tiek kraujo. apziuri tikrai super, skambinus ir savaitgali ir per atostogas ir be talonu eje - visada patare ir apziurejo. esu labai patenkinta. vaiku net negalvoju keist, bet nuo savo ketinu begt kai Valkerienes nebeliko klinikoj tai ir manes ten niekas nebelaiko.
Atsakyti