Įkraunama...
Įkraunama...

Suvalkijos mažyliai

QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 05 13, 09:30)
pasigirsiu - Benas jau trečia savaitė miega be pamperso ir nė vienos avarijos  thumbup.gif 
ai - šiandien einu pokyčiams - radikaliai kažką keisiu. kirpsiu ir dažysiu  blink.gif  tikiuos liksiu patenkinta rezultatu.

Šaunuolis Benukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Na būtinai turėsi pasirodyt po pokyčių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2014 05 13, 09:22)
Šaunuolis Benukas thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Na būtinai turėsi pasirodyt po pokyčių mirksiukas.gif

o vakar kaip užėjo jam doh.gif einam pas Agnę į svečius ir viskas lotuliukas.gif jau turėsim suvesti, matei,kad varo abu už rankų susikabinę lotuliukas.gif

o Agnė jau nenešioja pampių ?
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 05 13, 10:29)
o vakar kaip užėjo jam  doh.gif einam pas Agnę  į svečius ir viskas  lotuliukas.gif  jau turėsim suvesti, matei,kad varo abu už rankų susikabinę  lotuliukas.gif

o Agnė jau nenešioja pampių ?

Agnė irgi baubė, kad reikia Benuko lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Naktim dedu. Loterija kada bus sausas, kada šlapias. Pasibaigs šitas pokas, daugiau nepirksiu, galės baloje prabusti jei ką lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2014 05 13, 12:20)
Agnė irgi baubė, kad reikia Benuko  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Naktim dedu. Loterija kada bus sausas, kada šlapias. Pasibaigs šitas pokas, daugiau nepirksiu, galės baloje prabusti jei ką  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

labas merginos 4u.gif
Ignas miega be pampio jau nuo vasaros pradzios, kazkaip nebuvo bedu su tom ,,avarijom". vakar vezem abudu pas daktare tai dabar Ignas gauna raminanciu, nervinguma mazinanciu, nes rodos negaunam, pirstai burnoj - vaikui stresas unsure.gif tikiuosi greitai praeis ax.gif
Nojus vakar praejo TA ir gavo skiepa ax.gif 56cm ir 4400g smile.gif
na ka, mano abudu princai miega, lekiu indus plaut ir ruosimes laukan smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 05 13, 09:30)
kioskas vis tik violetinis  biggrin.gif


biggrin.gif thumbup.gif

sveikos, na mano vyrukas jau rodos ne nebepamenu kada be tu pampiu, ir nakti jokiu problemu nera..., jeigu nori, atsikelia, Daunguoliuk tai pasirodyk dabar jau , uzsiminei ir palikai visas nezinioj, dar nepazinsim gatvej... smile.gif

Evuko vyrukams vienam uz stresa 4u.gif kitam uz TA 4u.gif kaip su pieniuku reikaliukai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Evukas5 @ 2014 05 14, 10:09)
labas merginos 4u.gif
Ignas miega be pampio jau nuo vasaros pradzios, kazkaip nebuvo bedu su tom ,,avarijom".  vakar vezem abudu pas daktare tai dabar Ignas gauna raminanciu, nervinguma mazinanciu, nes rodos negaunam, pirstai burnoj - vaikui stresas unsure.gif  tikiuosi greitai praeis ax.gif
Nojus vakar praejo TA ir gavo skiepa ax.gif  56cm ir 4400g smile.gif
na ka, mano abudu princai miega, lekiu indus plaut ir ruosimes laukan  smile.gif


jau norejau klasti,koks maziuko vardas, ale pati pasakei thumbup.gif
Ignukui 4u.gif 4u.gif 4u.gif augo vaikas vienas ir laimingas ir sugalvojo ta mam broli nupirkti doh.gif vieni stresai.
QUOTE(3grazke @ 2014 05 14, 11:24)
biggrin.gif  thumbup.gif

Daunguoliuk tai pasirodyk dabar jau , uzsiminei ir palikai visas nezinioj, dar nepazinsim gatvej...  smile.gif



prasom i svecius ir apziuresit tongue.gif tiesa sakant ir pati save nelabai pazistu doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 05 14, 16:45)
prasom i svecius ir apziuresit  tongue.gif  tiesa sakant ir pati save nelabai pazistu  doh.gif  doh.gif  doh.gif

sia savaite kazin ar iseis... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(3grazke @ 2014 05 14, 12:24)
biggrin.gif  thumbup.gif

sveikos, na mano vyrukas jau rodos ne nebepamenu kada be tu pampiu, ir nakti jokiu problemu nera..., jeigu nori, atsikelia, Daunguoliuk tai pasirodyk dabar jau , uzsiminei ir palikai visas nezinioj, dar nepazinsim gatvej...  smile.gif

Evuko vyrukams vienam uz stresa  4u.gif  kitam uz TA 4u.gif  kaip su pieniuku reikaliukai?  g.gif

aciu 4u.gif pieno yra, bet ne tiek kiek reikia..
Papildyta:
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 05 14, 16:45)
jau norejau klasti,koks maziuko vardas, ale pati pasakei  thumbup.gif
Ignukui  4u.gif  4u.gif  4u.gif  augo vaikas vienas ir laimingas ir sugalvojo ta mam broli nupirkti  doh.gif vieni stresai.

prasom i svecius ir apziuresit  tongue.gif  tiesa sakant ir pati save nelabai pazistu  doh.gif  doh.gif  doh.gif

tai,kad vieni stresai..bet jau jau, lyg gereja thumbup.gif jau ir susisneket iseina ir nesinervuoja tiek ax.gif
uz pokycius 4u.gif
Atsakyti
tai kur tie karščiai g.gif namie su vilnonėmis kojinėmis pats tas blink.gif tai ar aš čia kokia užvėsus pasidariau ar tas Šulija grybą pjauna unsure.gif

lyskit iš kampų, paplepam.
Atsakyti
Laaaabs bigsmile.gif

Evuko dickiui ir maziui po 4u.gif
Benukui 4u.gif
Danguoliuk, rodykis greit, o tai rimtai nepasilabinsiu gatvej g.gif biggrin.gif

QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 05 17, 08:41)
tai kur tie karščiai  g.gif namie su vilnonėmis kojinėmis pats tas  blink.gif  tai ar aš čia kokia užvėsus pasidariau ar tas Šulija grybą pjauna  unsure.gif

lyskit iš kampų, paplepam.


drinks_cheers.gif jo jo, as ir tik ka lauke ieskojau tu +25 ir niekaip nepajutau... o tipo atograzu karscius pajusim... nu zodziu - sintoptiku dirbti lengva labai biggrin.gif klaidos neskaudzios, gali improvizuot ir nieks nepyksta, kalti debesai, o ne tu ir dirbi sau, ir alga gauni thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Gero savaitgalio, lendam gamton wink.gif
Atsakyti
Labas
Nu šilta... Pas mane orkaitė nuo ryto kepa, tai namie šilta lotuliukas.gif Lauke nebuvau dar lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 05 17, 10:41)
tai kur tie karščiai  g.gif namie su vilnonėmis kojinėmis pats tas  blink.gif  tai ar aš čia kokia užvėsus pasidariau ar tas Šulija grybą pjauna  unsure.gif

lyskit iš kampų, paplepam.

beda kai nepasildo nieks 4u.gif biggrin.gif

QUOTE(Ingutevi @ 2014 05 17, 14:01)
Labas
Nu šilta... Pas mane orkaitė nuo ryto kepa, tai namie šilta  lotuliukas.gif Lauke nebuvau dar lotuliukas.gif

o tu radai iseiti, ne taip kaip Danguoliukas lotuliukas.gif

sveikos, nu silta tam lauke, ne taip kaip zadeta, bet silta..., nebut vejo, tai butu tie zadeti 25 tikrai ax.gif biggrin.gif
Atsakyti