Įkraunama...
Įkraunama...

Suvalkijos mažyliai

QUOTE(*Rosa* @ 2014 10 27, 09:51)
Nu va auginam snarglius abi... biggrin.gif  doh.gif Aš irgi niekaip neisaiskinu,kaip pust reikia...pučia,bet su burna,o snarglį irgi traukia į save arba valo į rankovę... doh.gif  doh.gif  doh.gif

o atrodo tokie gudrūs tie vaikai o va tokio elementaraus dalyko ir nemoka doh.gif nu ir koks vargas unsure.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif

Joo, oras super, lisim lauk biski, dickis lauke nuo 11 val duzgia su chebruke ir kamuoliu.
As apkirpau maziu vonioj, eisiu pietus gatavot.

QUOTE(*Rosa* @ 2014 10 27, 08:25)
Sveikos gyvos... 4u.gif
Kaip sekasi ? Sergančių nepadaugėjo po savaitgalio? g.gif Mes šendien pas gydytoja lekiam,ryt jau darban eisiu doh.gif nors Goda dar labai negražiai kosti... unsure.gif


Tfu tfu tfum su inhaliatoriaus, sirupu pagalba sveikstam sparciai rodos. O tu dar negali prasitesti nedarbingumo? bukit namie sia savaite.

QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 10 27, 08:31)
sveika sveika, slogą turim, bet nesuku galvos dėl to, praeis  irnesakyk.gif o šiaip tai viskas tvarkoje.  Graži savaitė nusimato..oras bus neblogas  rolleyes.gif


Iki ketvirtadienio, paskui vel salnukes. Nu bet jau lapkritis, nera ko noreti.

QUOTE(*Rosa* @ 2014 10 27, 08:37)
Mums sloga irgi užsitesė,nemoka mano merga nosies pūst doh.gif o traukiu irgi tik per piktumus ir rėkimus... wacko.gif Ir iš viso išlepo per tas ligas...nemoka nei i WC pati nueit,nei valgyt,nei uzsiklot...nu žodžiu turiu naujagimį namie... doh.gif  wacko.gif


O as pasigirsiu, kad Kasparas pucia PATS noske thumbup.gif kazkaip Raslanaite pradzia sito mokslo padare biggrin.gif paeme vatos, uzdenge burnyte ir liepe pusti i vata per nosiuke, ir is pirko karto pavyko, vatuke skrido lotuliukas.gif pabandykit, gal pavyks mirksiukas.gif
Kalbeti mano snekorius labai pradejo, juokiames visi is jo isplestiniu sakiniu lotuliukas.gif ir varda ir pavarde jau bando sakyti, nebesako "nemotu", o bando sakyti savo kalba kaip iseina "Apajas Bujys". Zodziu linskmai gyvenam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2014 10 27, 11:54)
Laba diena  smile.gif


O as pasigirsiu, kad Kasparas pucia PATS noske  thumbup.gif  kazkaip Raslanaite pradzia sito mokslo padare  biggrin.gif  paeme vatos, uzdenge burnyte ir liepe pusti i vata per nosiuke, ir is pirko karto pavyko, vatuke skrido  lotuliukas.gif  pabandykit, gal pavyks  mirksiukas.gif 
Kalbeti mano snekorius labai pradejo, juokiames visi is jo isplestiniu sakiniu  lotuliukas.gif  ir varda ir pavarde jau bando sakyti, nebesako "nemotu", o bando sakyti savo kalba kaip iseina "Apajas Bujys". Zodziu linskmai gyvenam  biggrin.gif

o gera mintis su ta vatuke thumbup.gif jei pasiteisins - statau Boskos mirksiukas.gif
Tai taviškis taip prastai kalba ???? Mano tai viską aiškiai ir suprantamai be jokių "savo" žodžių. Net ir angliškai arba rusiškai pasako kai ką doh.gif pvz " vat a fak " darželyje užlanksto biggrin.gif arba fak in šit " doh.gif doh.gif doh.gif nu žodžiu iškalbinga asmenybė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 10 27, 12:49)
o gera mintis su ta vatuke  thumbup.gif  jei pasiteisins - statau Boskos  mirksiukas.gif
Tai taviškis taip prastai kalba ???? Mano tai viską aiškiai ir suprantamai be jokių "savo" žodžių. Net ir angliškai arba rusiškai pasako kai ką  doh.gif pvz " vat a fak " darželyje užlanksto biggrin.gif arba fak in šit " doh.gif  doh.gif  doh.gif nu žodžiu iškalbinga asmenybė  doh.gif


Nu zinoook taip prastai jis pas mane sneka bigsmile.gif baisu tau ane g.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif o mane ne biggrin.gif nes su pirmu taip pat buvo, tik pirmasis mykdavo ir rodydavo ko nori, o sis kalba savo kalba ir nemykia lotuliukas.gif zodziu nieko cia baisaus, Danguoliuk mirksiukas.gif biggrin.gif
Beje Kasparas irgi skaiciuoja angliskai iki 10, ok, bai bai ir dainas apie icy bicy spaideri dainuoja va bigsmile.gif lotuliukas.gif o taviskis sitaip negraziai keikiasi jau???? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 10 27, 14:49)
o gera mintis su ta vatuke  thumbup.gif  jei pasiteisins - statau Boskos  mirksiukas.gif
Tai taviškis taip prastai kalba ???? Mano tai viską aiškiai ir suprantamai be jokių "savo" žodžių. Net ir angliškai arba rusiškai pasako kai ką  doh.gif pvz " vat a fak " darželyje užlanksto biggrin.gif arba fak in šit " doh.gif  doh.gif  doh.gif nu žodžiu iškalbinga asmenybė  doh.gif


Tai čia taviškis ankstyvas mirksiukas.gif Nesistebėk taip.

Maniškis nekaba aiškiai toli gražu dar. O jam jau 3 metai ir 7 mėn. Žodžiuose nesako R, S, Š, Z, Ž, Č. Atskirai ištaria, į žodžius įstato L arba T pagal reikalą. Jei išeina iš viso praleidžia. Pvz. Sako Noliu tūtių (suprask sulčių) Save vadina Tautytas, mano sesė - Alelija (Aurelija). Sako - At noliu į paką. Čia į parką būtų. Kalba absoliučiai viską, kartais tokius žodžius susako, kokių net nevartojam kasdien, bet va savaip juos taria.
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2014 10 27, 14:15)
Nu zinoook taip prastai jis pas mane sneka  bigsmile.gif  baisu tau ane  g.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  o mane ne  biggrin.gif  nes su pirmu taip pat buvo, tik pirmasis mykdavo ir rodydavo ko nori, o sis kalba savo kalba ir nemykia  lotuliukas.gif  zodziu nieko cia baisaus, Danguoliuk  mirksiukas.gif  biggrin.gif
Beje Kasparas irgi skaiciuoja angliskai iki 10, ok, bai bai ir dainas apie icy bicy spaideri dainuoja va  bigsmile.gif  lotuliukas.gif o taviskis sitaip negraziai keikiasi jau????  lotuliukas.gif

aaa tai tavo mažakalbiai abu, nu tai jau ne į mamą tikrai lotuliukas.gif lotuliukas.gif o apie spaiderį irgi dainuoja...o keikiasi matai irgi angliškai, lietuviškai kol kas dar ne lotuliukas.gif ir žinok kelis sykius tik nusikeikė tėvas ir kaip įsikando..nu sarmata rolleyes.gif darželyje vaidinu baisią ponią o vaikas keikiasi kaip mužikas doh.gif

QUOTE(Vandene @ 2014 10 27, 14:20)
Tai čia taviškis ankstyvas  mirksiukas.gif Nesistebėk taip.



matai mano ir didysis nuo dviejų metų viską kalbėjo labai aiškiai, tai man keista gal dėl to. Bet aišku, ne visi gi vienodai auga. Mano raides taria visas o dar R tai net pabrėžia rrrr.
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 10 27, 14:22)
aaa tai tavo mažakalbiai abu, nu tai jau ne į mamą tikrai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  o apie spaiderį irgi dainuoja...o keikiasi matai irgi angliškai, lietuviškai kol kas dar ne  lotuliukas.gif  ir žinok kelis sykius tik nusikeikė tėvas ir kaip įsikando..nu sarmata  rolleyes.gif darželyje vaidinu baisią ponią o vaikas keikiasi kaip mužikas  doh.gif


Nu ne i mamka su snekta, nea schmoll.gif lotuliukas.gif i tetuli cia rolleyes.gif
A tai tete jusu ir nelietuviskai keikiasi g.gif biggrin.gif svetur pabuna ir angliskas keikunas grizta lotuliukas.gif o tu ir vaidink muziku ponia, kas tau cool.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2014 10 27, 15:37)
Nu ne i mamka su snekta, nea  schmoll.gif  lotuliukas.gif  i tetuli cia  rolleyes.gif
A tai tete jusu ir nelietuviskai keikiasi  g.gif  biggrin.gif  svetur pabuna ir angliskas keikunas grizta  lotuliukas.gif  o tu ir vaidink muziku ponia, kas tau cool.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif

tai aš ir vaidinu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 10 27, 15:34)
tai aš ir vaidinu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


thumbup.gif lotuliukas.gif
Ka kitos vaidinate? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2014 10 27, 16:40)
thumbup.gif  lotuliukas.gif
Ka kitos vaidinate?  biggrin.gif

aha, mikliai pasipasakokit bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2014 10 27, 17:40)
Ka kitos vaidinate?  biggrin.gif
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 10 27, 17:43)
aha, mikliai pasipasakokit  bigsmile.gif

Nieko nevaidinu hihihi.gif
Skaidri ir permatoma lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Labas vakarėlis
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2014 10 27, 12:54)
O tu dar negali prasitesti nedarbingumo? bukit namie sia savaite.



Galiu,bet gaila koleges kuri dirba už mane be laisvų. doh.gif Pati pagalvok 9 dienos po 12-13 val. kai kasdien 4.30 reikia keltis... doh.gif
QUOTE(*panteRa* @ 2014 10 27, 17:40)
Ka kitos vaidinate?  biggrin.gif

Ka gi čia be privaidinsi,mes visi nuo žagrės... biggrin.gif irnesakyk.gif

Pratesė mums dar antibų kursą.Kliurkianti dar visa mano merga doh.gif kosti tai kol apsivemia. doh.gif Užsidariau biuletenį,nu kaip nors tas keturias dienas pratempsim,po to atostogos. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rosa*: 27 spalio 2014 - 18:46