Įkraunama...
Įkraunama...

Suvalkijos mažyliai

QUOTE(*Rosa* @ 2014 10 23, 11:28)
Va matai...galvojau,kad tu dar namų šeimininkė... blush2.gif  ax.gif



jau atstovauju darbo liaudžiai unsure.gif

QUOTE(Ingutevi @ 2014 10 23, 12:07)
Laba diena
Namuose šilta, mašiną pardaviau, duonkepę pagaliau iš garantinio atgavau šaunumėlis assa.gif

tai statyk dabar, kad pardavei gathering.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rosa* @ 2014 10 23, 13:16)
Nesiseka tau su tom duonkepem,jau ne pirma karta kiek pamenu taisai...kas dabar nutiko? unsure.gif Mašiniuka pardavei,geresnio ieškosi? ax.gif

Čia ta pati doh.gif paskaičiavau, per 21 mėnesį, antrą kartą keičia kažkokią plokštę doh.gif garantinis kol remonte prasitęsia, tai vasario mėnesį pasibaigs garantinis, tai jei tada užlinks (o tuo net neabejoju) jau nebeapsimokės taisyti. Blyn moulinexo stebuklas gun_bandana.gif
Aš tik pardaviau golfą, kad nenuvertėtų su kiekviena diena hihihi.gif aš jau ja pusantrų metų kaip nevažinėju su juo. Dar pradžioj MB išvažiuodavo į darbą, tai mėnesį stovėdavo firmos kieme, o paskui kai pakeitė darbdavį, jau nebereikia jam važinėt, tai iš vis stovi nejudinamas mano senolis golfas doh.gif . Laukti kol sūnus priaugs - nėra tikslo, supus visiškai iki tada, tai va pardaviau, kad nebūtų rūpesčio hihihi.gif ir prie namo parkavimui viena vieta atliks lotuliukas.gif kaimynų džiaugsmui lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 10 23, 13:21)
tai statyk dabar, kad pardavei  gathering.gif

user posted image
Vaišinkis hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 10 23, 13:21)
jau atstovauju darbo liaudžiai  unsure.gif


thumbup.gif

QUOTE(Ingutevi @ 2014 10 23, 13:22)
Blyn moulinexo stebuklas gun_bandana.gif


Man panašiai su blenderiu Braun buvo,per garantinį du kartus taisė,vieną kartą keitė išviso nauju...o dabar veikia tik pusė prietaiso,nes sugedo tas puodas kur daržovėm smulkint. doh.gif Dar vyras buvo išsiardęs pažiūrėt,sako tikras š... viduje viskas iš plastmasės,kažkokie dantračiai sudilo ir batai. doh.gif O pinigus tikrai nemažus kainavo... gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rosa* @ 2014 10 23, 13:28)
Man panašiai su blenderiu Braun buvo,per garantinį du kartus taisė,vieną kartą keitė išviso nauju...o dabar veikia tik pusė prietaiso,nes sugedo tas puodas kur daržovėm smulkint. doh.gif Dar vyras buvo išsiardęs pažiūrėt,sako tikras š... viduje viskas iš plastmasės,kažkokie dantračiai sudilo ir batai. doh.gif O pinigus tikrai nemažus kainavo... gun_bandana.gif

Tai va kad pagamina švelniai tariant iš snarglių, tai paskui ir nelaiko doh.gif Tai man kol dar garantinis - tol tampausi, o paskui jei taip gausis, pirksiu ką nors ruoštą vokiečių rinkai, tai gal šiek tiek rimtesnis daiktas bus, nes dabar, tai ne daiktą, o bėdą turiu doh.gif
O blenderis man irgi parėjo irgi būtent tas, kur į indą dedasi, pradėjo prasisukti, ardyt neardėm, bet ryškiai plastmasiukės viduje buvo doh.gif tai irgi pusiau veikia hihihi.gif tiek, kad pirktas buvo su maxės lipdukais, tai dar kaina pusė galo
Atsakyti
QUOTE(Vandene @ 2014 10 23, 08:43)
Kaip čia taip? Sergat?


Sveikstam jau.
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2014 10 23, 12:25)


user posted image
Vaišinkis hihihi.gif

Fefe sitokio nenoriu,sampes duok lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 10 23, 18:59)
Fefe sitokio nenoriu,sampes duok lotuliukas.gif

na jau ne schmoll.gif pati negeriu tokio gėrimo ir kitiems nesiūlau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos... 4u.gif
Kaip sekasi ? Sergančių nepadaugėjo po savaitgalio? g.gif Mes šendien pas gydytoja lekiam,ryt jau darban eisiu doh.gif nors Goda dar labai negražiai kosti... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rosa* @ 2014 10 27, 09:25)
Sveikos gyvos... 4u.gif
Kaip sekasi ? Sergančių nepadaugėjo po savaitgalio? g.gif Mes šendien pas gydytoja lekiam,ryt jau darban eisiu doh.gif nors Goda dar labai negražiai kosti... unsure.gif

sveika sveika, slogą turim, bet nesuku galvos dėl to, praeis irnesakyk.gif o šiaip tai viskas tvarkoje. Graži savaitė nusimato..oras bus neblogas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 10 27, 10:31)
sveika sveika, slogą turim, bet nesuku galvos dėl to, praeis  irnesakyk.gif o šiaip tai viskas tvarkoje.  Graži savaitė nusimato..oras bus neblogas  rolleyes.gif

Tai va kai jau apsveikom ir oras neblogas teks darban eit... verysad.gif Bet nuo 11.01 atostogos!!! clap.gif clap.gif clap.gif
Mums sloga irgi užsitesė,nemoka mano merga nosies pūst doh.gif o traukiu irgi tik per piktumus ir rėkimus... wacko.gif Ir iš viso išlepo per tas ligas...nemoka nei i WC pati nueit,nei valgyt,nei uzsiklot...nu žodžiu turiu naujagimį namie... doh.gif wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rosa* @ 2014 10 27, 09:37)
Tai va kai jau apsveikom ir oras neblogas teks darban eit... verysad.gif Bet nuo 11.01 atostogos!!!  clap.gif  clap.gif  clap.gif
Mums sloga irgi užsitesė,nemoka mano merga nosies pūst doh.gif o traukiu irgi tik per piktumus ir rėkimus... wacko.gif Ir iš viso išlepo per tas ligas...nemoka nei i WC pati nueit,nei valgyt,nei uzsiklot...nu žodžiu turiu naujagimį namie... doh.gif  wacko.gif

vajezau tai ačiū Dievui, o tai jau maniau,kad tik mano nemoka pūsti doh.gif doh.gif Jau vargas tai siaubingas. Mano lupa snarglį į save, viskas kaupiasi ten kažkur, naktį deprakvėpuoja...žodžiu siaubas unsure.gif ir kaip išmokinti pūsti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 10 27, 10:48)
vajezau tai ačiū Dievui, o tai jau maniau,kad tik mano nemoka pūsti  doh.gif  doh.gif  Jau vargas tai siaubingas. Mano lupa snarglį į save, viskas kaupiasi ten kažkur, naktį deprakvėpuoja...žodžiu siaubas  unsure.gif  ir kaip išmokinti pūsti  g.gif

Nu va auginam snarglius abi... biggrin.gif doh.gif Aš irgi niekaip neisaiskinu,kaip pust reikia...pučia,bet su burna,o snarglį irgi traukia į save arba valo į rankovę... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti