Įkraunama...
Įkraunama...

Suvalkijos mažyliai

QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 10 22, 10:55)
aaa..aš tai gal naujų ieškosiu,kad būtų neišminta vilnukė.

Nuotraukoje tai kaip nauji atrodo,mama sake kad mazai devejo,nes mergaite prasirgo visa ziema.Bus matyt ka atsius. g.gif Dar patarkit jūs man kokį kombį pirkt?Kad butų šiltas,bet plonas nevaržytų vaiko judejimo laisves biggrin.gif Nors maniškę nežinau ar kas galėtų suvaržyt? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 10 22, 06:19)
apatinius pirkau  http://www.lietuviuk...lnoniai-rubai-2 jaunylio maukutes, tikrai nekanda, švelnios ir plonos. dydis atitinka.

Ugsų tipo ir aš ieškau, bet kažkaip neužtinku normalia kaina. o 250 mokėti ranka nekyla  schmoll.gif Bearpaw faini irgi, ir kaina padori  bet nerandu dydžio.


Jau uzsakiau abiems vilnonius apatinukus thumbup.gif

Bearpawus pernai dickiui is membershopo parsiunciau, tik mazinti velniai, galvojau tiks dviems sezonams, tai uzteko vienam, ne tiek gaila, nes mazgiui ateiciai liko.

QUOTE(*Rosa* @ 2014 10 22, 07:37)
Labas rytas,pas mus jau šildo!!!! clap.gif  clap.gif  clap.gif



Smagumelis thumbup.gif o mes dar taupom reiskias cool.gif


QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 10 22, 08:24)

Pantera,gal turit Ugsus išaugtus ? Beno 26 dydis.


Mazius dar neturejes ugsu, dickiui ne taip gaila moket daugiau, nes liks maziui, o maziui man ir per brangu.

QUOTE(*Rosa* @ 2014 10 22, 10:34)
Nuotraukoje tai kaip nauji atrodo,mama sake kad mazai devejo,nes mergaite prasirgo visa ziema.Bus matyt ka atsius. g.gif Dar patarkit jūs man kokį kombį pirkt?Kad butų šiltas,bet plonas nevaržytų vaiko judejimo laisves biggrin.gif Nors maniškę nežinau ar kas galėtų suvaržyt? mastau.gif


Mes columbia nusipirkom atskira, o ant kalnu istisa kazkoki skandinaviska bele, bet ir neblogas.
Atsakyti
Labas
Pas mus ir šildo. thumbup.gif
QUOTE(*panteRa* @ 2014 10 21, 22:01)
Kur perkate vilnonius apatinius? negrauzia jie? g.gif
Mano maziaus 28 dydis kojeles, zieminukus turiu drauge perpardave, jie demar stiliaus, ir crocsais db eina. Man giliai ziemai super ugsu tipo batai.

Aš pirkus tik devold apatinių kostiumą, ir janus golfą. Negraužia tikrai, nes Benas labai nori juos vilktis. Jeigu bent kiek graužtų, nelabai tikiu, kad vilktųsi. smile.gif
Oho kojelė bigsmile.gif Maniškio 26-27. cool.gif
Gerai Tau, nuperki vienam, paskui kitam lieka. Ne taip gaila, kad ir brangiau sumokėt. thumbup.gif Vat ir privalumas, kad broliukai. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo era27: 22 spalio 2014 - 19:41
sveikos. ir pas mane jau šilta thumbup.gif ir darbe šilta. žodžiu lafa gyvenimas thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 10 23, 08:08)
sveikos. ir pas mane jau šilta  thumbup.gif  ir darbe šilta. žodžiu lafa gyvenimas  thumbup.gif  biggrin.gif

Ne nezinojau,kad jau darban gryzai...ar praleidau kazka? g.gif
Labas rytas ,man dar iki pirmadienio biuletenis. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rosa* @ 2014 10 23, 08:31)
Ne nezinojau,kad jau darban gryzai...ar praleidau kazka? g.gif 
Labas rytas ,man dar iki pirmadienio biuletenis. ax.gif

oi tai jau dirbu nuo pat Beno trijų metų. Tik ne į seną darbą grįžau o į kitą.
Atsakyti
Labuka,

Tai ka, ir pas mus sildoooo thumbup.gif o darbe ne, tai dar namie ir pabusiu cool.gif biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2014 10 23, 10:05)
Labuka,

Tai ka, ir pas mus sildoooo  thumbup.gif  o darbe ne, tai dar namie ir pabusiu  cool.gif  biggrin.gif


Kaip čia taip? Sergat?
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2014 10 23, 09:05)
Labuka,

Tai ka, ir pas mus sildoooo  thumbup.gif  o darbe ne, tai dar namie ir pabusiu  cool.gif  biggrin.gif

būk būk, smagu kai šilta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 10 23, 09:38)
oi tai jau dirbu nuo pat Beno trijų metų. Tik ne į seną darbą grįžau o į kitą.

Va matai...galvojau,kad tu dar namų šeimininkė... blush2.gif ax.gif

Gal kas šendien į Džentelmenų koncertą einat?
Atsakyti
Laba diena
Namuose šilta, mašiną pardaviau, duonkepę pagaliau iš garantinio atgavau šaunumėlis assa.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2014 10 23, 13:07)
Laba diena
Namuose šilta, mašiną pardaviau, duonkepę pagaliau iš garantinio atgavau šaunumėlis assa.gif

Nesiseka tau su tom duonkepem,jau ne pirma karta kiek pamenu taisai...kas dabar nutiko? unsure.gif Mašiniuka pardavei,geresnio ieškosi? ax.gif
Atsakyti