Įkraunama...
Įkraunama...

Suvalkijos mažyliai

QUOTE(*Rosa* @ 2014 10 21, 16:48)
Iš išvaizdos tai tikrai labai sunkūs atrodo.Kažin reikia pas mus tokių? g.gif Kokios čia žiemos pas mus,pastoviai pliurzes. doh.gif O kai buna -20 vistiek tų vaikų į lauką nevedam.Aš tai kažkaip už crocsus daugiau... ax.gif

Crocsai lengvi, mažiau šildo, bet dar slidūs. Aš matyt visada randu prie ko prisikabint. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(era27 @ 2014 10 21, 18:14)
Crocsai lengvi, mažiau šildo, bet dar slidūs. Aš matyt visada randu prie ko prisikabint. doh.gif

Ir gerai,noriu žinot visus pliusus ir minusus. thumbup.gif Kaip tik dairausi Godai žieminių batukų į darželį.Iki šiolei kiek turėjom visokių kailinių kombių ir t.t... pas mus niekas nebuvo panaudota doh.gif tiesiog palaikiau spintoje viena,du kartus aprengus ir viskas.Nes mano damai tokie rūbai per šilti,ji tuoj suprakaituoja doh.gif o kai lauke - 20 nei pačiai malonu,nei vaiko nevedu. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rosa*: 21 spalio 2014 - 17:34
sveikos, oho koks cia sujudimas bigsmile.gif , oras subjuro tai mamos cia susirinke biggrin.gif sveikateles sergantiems 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(*Rosa* @ 2014 10 21, 18:33)
o kai lauke - 20 nei pačiai malonu,nei vaiko nevedu. schmoll.gif

o tu galvoji, kad kai bus virs - 20, tai sedesi namuose? sedejom namie ir nosies nekisom lauk, kol buvom vaiku auginimo atostogose, o dabar nepriklausomai nuo oro, turim but darbe, tai automatiskai ir vaikus i darzeli vesim, kad ir virs -20 bus.... aisku tie kurie turi galimybe palikt kazkam namuose, tai taip, bet ne visada ta galimybe yra...

Atsakyti
QUOTE(*Rosa* @ 2014 10 21, 17:48)
Iš išvaizdos tai tikrai labai sunkūs atrodo.Kažin reikia pas mus tokių? g.gif Kokios čia žiemos pas mus,pastoviai pliurzes. doh.gif O kai buna -20 vistiek tų vaikų į lauką nevedam.Aš tai kažkaip už crocsus daugiau... ax.gif


Rosa, reikia mirksiukas.gif Kokia koja tavosios? Maniškiui koja nešalo ir tikrai nebuvo per sunkūs. Dabar didokus nupirkau, nes dydžiai pas juos dvigubi, tai atrodo įdomiai, bet pernykščiai jau prigludę, tai nelabai gerai. Geriau didesni. Ar tu bijai, kad perkais?
Crocsai gerai iki -5, paskui šals. Ir slidūs žinoma. Be to jie leidžia vandenį per medžiagą ir siūles. Gamintojas apsidraudžia ir informuoja, kad neperšlampa tik iki aulo medžiagos. Taip kad jų naudojimas labai ribotas. Nors dabar mačiau yra ir ne medžiaginių su kitokiu pašiltinimu. Neblogos kainos buvo amazon.co.uk O aš pati turiu zomšinius su pašiltinimu, tai labai man gerai per žiemą. Turėjau medžiaginius, šlampa ant sniego.
Atsakyti
QUOTE(era27 @ 2014 10 21, 16:20)
Kokios kainos turgelyje pas mus? Pakankamai sunkūs. Su kitais žymiai lengviau vaikšto. Gal kiti ir lengvesni. Aš tik apie šiuos galiu kalbėt. Neturiu nieko prieš juos. Šiltumo tikrai šilti.user posted image

lyg tai 87 tokie kainavo. nu tikrai nesunkus, turim nuo pernai sniego batus, nu daug sunkesni.

QUOTE(*Rosa* @ 2014 10 21, 16:48)
Iš išvaizdos tai tikrai labai sunkūs atrodo.Kažin reikia pas mus tokių? g.gif Kokios čia žiemos pas mus,pastoviai pliurzes. doh.gif O kai buna -20 vistiek tų vaikų į lauką nevedam.Aš tai kažkaip už crocsus daugiau... ax.gif

man kroksai tai tiesiog guminis čebatas. ir koja ilgiau pabuvus drėgna. o va šituose naturali vilna visas vidus. o išorė tokia, kad per šlapią sniegą gali drąsiai lakstyti. aš tai imsiu šiuos. aišku turėsim dar vienus ecco žieminukus.
Atsakyti
QUOTE(3grazke @ 2014 10 21, 19:31)

o tu galvoji, kad kai bus virs - 20, tai sedesi namuose? sedejom namie ir nosies nekisom lauk, kol buvom vaiku auginimo atostogose, o dabar nepriklausomai nuo oro, turim but darbe, tai automatiskai ir vaikus i darzeli vesim, kad ir virs -20 bus.... aisku tie kurie turi galimybe palikt kazkam namuose, tai taip, bet ne visada ta galimybe yra...

Nu pėškom tai tikrai nevesiu,o iš kambario į mašina nespes sušalt tiek,kad reiktų batų iki -35 biggrin.gif Manau,kad darželyje jau irgi į lauką neveda prie tiek... g.gif

QUOTE(Vandene @ 2014 10 21, 20:03)
Rosa, reikia mirksiukas.gif Kokia koja tavosios?

Maniškė dabar 25 nešioja kedukus,o žieminių tai jau 26 reikėtų tikrai.Pernai mes su eiliniais žieminukais apsiėjom,negryžom nė karto iš lauko sušalusiom kojom.O dičkė crocsais buvo labai patenkinta ėjo visą žiemą sausom kojom,tiesa buvau vidpadukus dar vilnos įdėjus.Bet ji jau po pusnis nebraido,tai ir mastau verta pirkt mažei ar ne? g.gif O,kad slidūs tai taip,pastebėjom... drinks_cheers.gif
Atsakyti
Oho tempai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atbuvom su dickiu pirmoku kriksynas, labai sauniai pasiruose ketvirtokai. Paskui dar musu mokytoja susirinkima surenge, zodziu daug darbu padarem thumbup.gif

Beje del Kaledu Senelio - jau reik suskubti rezervuotis, nes pati vos spejau.

Kur perkate vilnonius apatinius? negrauzia jie? g.gif
Mano maziaus 28 dydis kojeles, zieminukus turiu drauge perpardave, jie demar stiliaus, ir crocsais db eina. Man giliai ziemai super ugsu tipo batai.
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2014 10 21, 22:01)
Oho tempai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Atbuvom su dickiu pirmoku kriksynas, labai sauniai pasiruose ketvirtokai. Paskui dar musu mokytoja susirinkima surenge, zodziu daug darbu padarem  thumbup.gif

Beje del Kaledu Senelio - jau reik suskubti rezervuotis, nes pati vos spejau.

Kur perkate vilnonius apatinius? negrauzia jie? g.gif
Mano maziaus 28 dydis kojeles, zieminukus turiu drauge perpardave, jie demar stiliaus, ir crocsais db eina. Man giliai ziemai super ugsu tipo batai.

apatinius pirkau http://www.lietuviuk...lnoniai-rubai-2 jaunylio maukutes, tikrai nekanda, švelnios ir plonos. dydis atitinka.

Ugsų tipo ir aš ieškau, bet kažkaip neužtinku normalia kaina. o 250 mokėti ranka nekyla schmoll.gif Bearpaw faini irgi, ir kaina padori bet nerandu dydžio.
Atsakyti
Labas rytas,pas mus jau šildo!!!! clap.gif clap.gif clap.gif

Naktis jau geresnė,kosejom maziau,namie silta tai ir akyse sviesiau. blush2.gif ax.gif Beveik įkalbejot jūs mane del tų Demar batukų,žiūrinėju dabar tokius savo princesei. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rosa* @ 2014 10 22, 08:37)
Labas rytas,pas mus jau šildo!!!! clap.gif  clap.gif  clap.gif

Naktis jau geresnė,kosejom maziau,namie silta tai ir akyse sviesiau. blush2.gif  ax.gif Beveik įkalbejot jūs mane del tų Demar batukų,žiūrinėju dabar tokius savo princesei. ax.gif

kur žiūrinėji ? galim kartu siųstis, pigiau siuntimas kainuos ant dviejų 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(*panteRa* @ 2014 10 21, 22:01)
Oho tempai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Atbuvom su dickiu pirmoku kriksynas, labai sauniai pasiruose ketvirtokai. Paskui dar musu mokytoja susirinkima surenge, zodziu daug darbu padarem  thumbup.gif

Beje del Kaledu Senelio - jau reik suskubti rezervuotis, nes pati vos spejau.

Kur perkate vilnonius apatinius? negrauzia jie? g.gif
Mano maziaus 28 dydis kojeles, zieminukus turiu drauge perpardave, jie demar stiliaus, ir crocsais db eina. Man giliai ziemai super ugsu tipo batai.

Pantera,gal turit Ugsus išaugtus ? Beno 26 dydis.
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 10 22, 10:24)
kur žiūrinėji ? galim kartu siųstis, pigiau siuntimas kainuos ant dviejų  4u.gif
Papildyta:

Pantera,gal turit Ugsus išaugtus ? Beno 26 dydis.

Mūsų Mažyliai radau nedaug dėvėtus.
Atsakyti
QUOTE(*Rosa* @ 2014 10 22, 09:43)
Mūsų Mažyliai radau nedaug dėvėtus.

aaa..aš tai gal naujų ieškosiu,kad būtų neišminta vilnukė.
Atsakyti