Įkraunama...
Įkraunama...

Suvalkijos mažyliai

QUOTE(*Rosa* @ 2014 10 21, 09:38)
Benuką riebalinis sluoksnis šildo  biggrin.gif o Goda vieni kaulai... biggrin.gif  doh.gif
Papildyta:
Jūs man pasakykit kuo tą kosulį numalšint???? doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif Kosti ištisai,neužsičiaupia...iki vėmimo...išprotėsiu... wacko.gif

na žinok pamatytum Benuką, tai riebaliuko praktiškai nėra. Stambių jis kauliukų ir aukštas.
Gal jai sloga teka į gerklę ? vis plauk jūros vandeniu ir siurbk, jei pati neišpučia.

QUOTE(*panteRa* @ 2014 10 21, 09:54)
Sveikos,

Koks smagus suaktyvejimas  bigsmile.gif  kava net smagiau geriasi  biggrin.gif

Kalbate apie imuniteto stiprinima - as per vasara nieko savo vaikinam nedaviau, o nuo rugsejo pradejom vel equazen zuvu taukus gerti, dar vis biciu duoneles uzkandam ir liuks.
Linkiu geru rezultatu ir optimizmo  4u.gif
Apatiniu neturiu net ilgom  g.gif  as renkiu apatine trumpom rankovem, medvilnine ilgom ir treninginem kelnem, puskojinem ir dzemperiuku, kepuriukas viensluoksnis, kaklaskare ir striukyte. Darzely nurengineja juos, kam per silta. Maniskis linkes i silima, o ir vietoj nenustygsta  doh.gif 
Kaip su Kaledom darziuky? mums 12.15 15 val. Temos dar nezinom. Sravu data aiski, Kaledseni galim rezervuotis.


per vasarą ir aš nieko nedaviau schmoll.gif o dabar dar šaltalankio ir svarainio sulčių paduodu ir tą vit C. ai ir užpakalį kas vakarą labai vėsiu vandeniu plaunu - nu tipo grūdinu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Ilgom rankovėm rengiu, nes sakė auklėtoja,kai išrengia gulti, tai vėsoka būna. bet aš matai jokio džempo nerengiu, tai tas ant to sueina. Dabar tų vilnonukių įsigijau,tai super. plonytės , šiltos ir neprakaituoja.
Kalėdos dar pas mus neapkalbėtas reikalas. Dar bus susirinkimas ta tema.

Ar esat kuri vaikams pirkus Demar batus ? ar tikrai jie tokie šilti kaip rašo ?
Atsakyti
Laba diena,

Rosa, sveikateles Tavo princesei 4u.gif

Ingutevi, sveikatos teciui Tavo 4u.gif

Pas mano maze siandien darzeli atvede isberta visa berniuka, -vejaraupiai, aukletoja issikviete motina, kad pasiimtu sunu is grupes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo antoniene: 21 spalio 2014 - 10:45
Monika irgi sendien palikau namie,nes kosti ir tempa 37,1 tokia neaiski ji man jau. doh.gif
O as sedziu susivelus, nevalytais dantimis, neklota lova, neplautais indais, kruva lyginimo, pikta kaip seskas...namie šalta...dar faršo kažkokio lievo nusipirkau,vienas vanduo...kepu kotletus,visa dujine aptaškė taukais...
....du zodziai....
PIZ.DEC. cry.gif
Papildyta:
antoniene,kaip tavo mažius auga?
Atsakyti
QUOTE(*Rosa* @ 2014 10 21, 11:56)
Monika irgi sendien palikau namie,nes kosti ir tempa 37,1 tokia neaiski ji man jau. doh.gif
O as sedziu susivelus, nevalytais dantimis, neklota lova, neplautais indais, kruva lyginimo, pikta kaip seskas...namie šalta...dar faršo kažkokio lievo nusipirkau,vienas vanduo...kepu kotletus,visa dujine aptaškė taukais...
....du zodziai....
PIZ.DEC.  cry.gif
Papildyta:
antoniene,kaip tavo mažius auga?

Rosa, lipk i vonia, vyk i sona bloga nuotaika 4u.gif 4u.gif
o Tu inhaliuoji maze?
Siandien turi ijungti sildyma visam mieste mirksiukas.gif

O mano mazius auga, bet labai smulkutis, kaip ir panos wub.gif juda keturiom, atsistoja isikibes man i kojas ir ikanda, paimu ant ranku, ikanda i peti, iltiniai dantys lenda, piktas kartais buna rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(antoniene @ 2014 10 21, 12:02)
Rosa, lipk i vonia, vyk i sona bloga nuotaika 4u.gif  4u.gif
o Tu inhaliuoji maze?
Siandien turi ijungti sildyma visam mieste mirksiukas.gif

O mano mazius auga, bet labai smulkutis, kaip ir panos wub.gif  juda keturiom, atsistoja isikibes man i kojas ir ikanda, paimu ant ranku, ikanda i peti, iltiniai dantys lenda, piktas kartais buna rolleyes.gif

Turiu tik dušą... biggrin.gif doh.gif
Inhaliuoju,turiu Omroną.

Drūtas vyrukas tavo. thumbup.gif Kada jam metukai? Ar jau buvo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rosa* @ 2014 10 21, 12:17)
Turiu tik dušą... biggrin.gif  doh.gif
Inhaliuoju,turiu Omroną.

Drūtas vyrukas tavo. thumbup.gif Kada jam metukai? Ar jau buvo? blush2.gif

Tai tada lysk i dusa, atsigausi nuo streso 4u.gif Tuoj saulyte lauke uzsakysiu, kad islystu biggrin.gif
Pas mane irgi OMRON 4u.gif

Metukai bus gruodzio 30 d ax.gif
Atsakyti
Maniškis irgi kūdas. Nerengiu po apačia maikytės, jam vieno sluoksnio pilnos akys, tai dedu ilgom rankovėm trikotažinę ir džempą ant viršaus. Jei šilta nusirengia. Miegojimui turi grupėj trumpom rankovėm maikytę. Pėdkelnių dar nemaunu visai dienai. Čia kai buvo pravėsę lauke, tai nueidavom su pėdkelnėm, o nuvedus peraudavau kojines. Vakare turėdavo apsiaut vėl, bet pamiršdavo doh.gif
Atsakyti
Šildymo įtariu visiems dar nejungs,tik kas nori. g.gif Gal tik darželiam ir ligoninei.

Vandene,kaip tavo princese auga?
Atsakyti
QUOTE(*Rosa* @ 2014 10 21, 12:37)
Šildymo įtariu visiems dar nejungs,tik kas nori. g.gif Gal tik darželiam ir ligoninei.

Vandene,kaip tavo princese auga?


Ačiū, kad klausi 4u.gif Gerai auga, runtulė tokia, neaukšta, bet rubuilė. Eina keturiom, atsistoja lovytėj, pamigruoja kelis žingsniukus kraštu. Atsisėst, atsistot, nuo keturių ir atgal be problemų. Stojasi, kur gali įsikibt. Bendraujanti labai, nenori viena būt nė kiek. Mamyčiukė.

Gal kuri jūsų Marimedoj prisirašius? Kaip ten pediatrė, šeimistė, ginė? Kokios eilės?

Noriu keist kliniką, nenoriu į Skraistelę, Jogimedą ir Ratio, bieliausko baznycios g. tik vaikus leisčiau, pati nenoriu. Tos, kur priešais priimamaji net nesvarstau. Kas dar?
Atsakyti
QUOTE(Vandene @ 2014 10 21, 12:47)


Noriu keist kliniką, nenoriu į Skraistelę, Jogimedą ir Ratio, bieliausko baznycios g. tik vaikus leisčiau, pati nenoriu. Tos, kur priešais priimamaji net nesvarstau. Kas dar?

Kodėl išeini? Mes irgi išėjom iš Gurevičienės,dabar INMEDICA prisirašę.Šeimos liko ta pati daktarė,o ginė iš Kauno atvažinėja,girdėjau atsiliepimų kad labai gera.Pati dar nebuvau.
Atsakyti
QUOTE(*Rosa* @ 2014 10 21, 13:00)
Kodėl išeini? Mes irgi išėjom iš Gurevičienės,dabar INMEDICA prisirašę.Šeimos liko ta pati daktarė,o ginė iš Kauno atvažinėja,girdėjau atsiliepimų kad labai gera.Pati dar nebuvau.


Tiesiog netobulėja mano akim. Įrangos per 10 metų jokios naujos, ir gyd lyg pasiblaškius, persidirbus jau gal - kažkokių liapsusų man vis išlenda, kokią paniką sukelia lygioj vietoj, apie žindymą mp nė bum bum.
Pas tą, su kuria jūs išėjot kartu, nebenoriu. MB irgi pas ją išėjo, o aš nenoriu jos. Man čia buvo proga pakeist savo daktarę, bet kad naujos jie neturėjo jokios, prisirašiau pas vaikų šeimistę.
Atsakyti
QUOTE(Vandene @ 2014 10 21, 13:08)
Tiesiog netobulėja mano akim. Įrangos per 10 metų jokios naujos, ir gyd lyg pasiblaškius, persidirbus jau gal - kažkokių liapsusų man vis išlenda, kokią paniką sukelia lygioj vietoj, apie žindymą mp nė bum bum.
Pas tą, su kuria jūs  išėjot kartu, nebenoriu. MB irgi pas ją išėjo, o aš nenoriu jos. Man čia buvo proga pakeist savo daktarę, bet kad naujos jie neturėjo jokios, prisirašiau pas vaikų šeimistę.

Sako po sūnaus mirties jai aplamai stogas pačiuožė. unsure.gif Ten daug kas iš jos pabėgo. Mes saviške irgi nesam 100% patenkinti,bet gerai kol geriau neturim. ax.gif
Atsakyti