Įkraunama...
Įkraunama...

Suvalkijos mažyliai

QUOTE(*Rosa* @ 2014 10 20, 20:43)
***Smagumėlis,generalinis valymas. 4u.gif  biggrin.gif

jo dabar, kai jau radau santechniką, kai sutaisė, kai susidėjau daiktus, lygiai taip juokiuosi, kad privertė išsivalyt lotuliukas.gif bet tuo metu kai vanduo kliokė, o galva tuštutėlė buvo be jokių minčių kam skambint - tada juokas neėmė doh.gif
Atsakyti
Aš neseniai irgi namie turėjau visai nejuokingą generalinį valymą. doh.gif Radau virtuvėje kirminą,išpradžių pagalvojau,kad iš obuolių.Viską išmečiau lauk,tada kitą dieną vėl kirminas lipa spintele...nu blyn jau neramu pasidarė,pradėjau ieškot kur šuo pakastas...kol neatsidariau kruopų spintelės... blink.gif blink.gif blink.gif doh.gif Matomai kažkokias kruopas užkrėstas parsinešiau,o mes prastoki košių valgytojai tai jos ten neblogai įsikūrė... doh.gif Viską išmečiau ir ploviau,ploviau,ploviau... doh.gif dar dabar bijau kruopų į namus parsinešt... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rosa*: 20 spalio 2014 - 19:57
QUOTE(Ingutevi @ 2014 10 20, 19:38)


Namuose apturėjom dušą doh.gif kažkokia tarpinė vonios maišytuve nušoko doh.gif išplovė ir vonios lubas, ir sienas, ir koridorių  doh.gif

nu ale švaru užtat viskas ;D

Roosa, aš dar galvoju, gal tu per šiltai ją rengi darželyje ? Pvz mano Benas tai turi būti vos ne pusnuogis, nes jis ištisai lekia, tai visada sušilęs. Ir laukan dedu tik ploną striukę, nes sukaistų, pūsteltų vėjas ir sergam doh.gif O va pvz draugė rengia berniuką golfu ir dar megztuku, ir jis nesušyla...nes toks ramiakas.
Atsakyti
Labas rytelis
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 10 21, 08:23)
....Pvz mano Benas tai turi būti vos ne pusnuogis, nes jis ištisai lekia, tai visada sušilęs. Ir laukan dedu tik ploną striukę, nes sukaistų, pūsteltų vėjas ir sergam  doh.gif  O va pvz draugė rengia berniuką golfu ir dar megztuku, ir jis nesušyla...nes toks ramiakas....

Čia ne vien nuo vaiko lėkimo priklauso matyt... Mano fėja irgi nepasėdi, o rengiu pakankamai šiltai, nesukaista ji tiek, kad rengti plonai g.gif Mergaitė, kad ir siunta, bet jei mažiau aprengta tuoj rankutės ledinės g.gif

Laukiu žinių iš tėvų... Blyn kaip neramu...
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 10 21, 08:23)

Roosa, aš dar galvoju, gal tu per šiltai ją rengi darželyje ?

Pagal orą rengiu.Čia kai buvo šilčiau tai rengiau medvilninė apatinė maikutė,medvilninė bliuskutė ilgom rankovėm ir kokios timkės arba pėdukės ir džinsinis sarafanas.Kai vėsiau dar koki medvilninį megstuką aprengiu ant viršaus.Dar vis ėjo su plona striukyte,vengiu sintetiniu rūbų.Nors ji nėra iš tų kur labai šalantys,pav. nakčiai dabar kai vėsu namie buvau apvilkus flysinę pižamą,tai radau visą šlapią,matomai jei per šilta su ja.

QUOTE(Ingutevi @ 2014 10 21, 09:20)


Laukiu žinių iš tėvų... Blyn kaip neramu...

O kas tėvam? unsure.gif

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rosa* @ 2014 10 21, 09:38)
O kas tėvam?

tėčiui su sveikata blogai. Išvažiavo tyrimų daryt. Laukiu.
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2014 10 21, 10:03)
tėčiui su sveikata blogai. Išvažiavo tyrimų daryt. Laukiu.

unsure.gif laikykis console.gif viskas bus gerai. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rosa*: 21 spalio 2014 - 09:11
QUOTE(Ingutevi @ 2014 10 21, 08:20)
Labas rytelis

Čia ne vien nuo vaiko lėkimo priklauso matyt... Mano fėja irgi nepasėdi, o rengiu pakankamai šiltai, nesukaista ji tiek, kad rengti plonai g.gif Mergaitė, kad ir siunta, bet jei mažiau aprengta tuoj rankutės ledinės g.gif

Laukiu žinių iš tėvų... Blyn kaip neramu...



QUOTE(Ingutevi @ 2014 10 21, 09:03)
tėčiui su sveikata blogai. Išvažiavo tyrimų daryt. Laukiu.

jezau kas nutiko ???

o aš rengiu taip - apatinė maikutė ilgom rankovėm ir plonučio trikotažo bliuskytė. treninginės kelnės ir kojinukės. vsio. ir dar kartais sušilęs būna.
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 10 21, 10:28)
jezau kas nutiko ???

o aš rengiu taip - apatinė maikutė ilgom rankovėm ir plonučio trikotažo bliuskytė. treninginės kelnės ir kojinukės. vsio. ir dar kartais sušilęs būna.

Benuką riebalinis sluoksnis šildo biggrin.gif o Goda vieni kaulai... biggrin.gif doh.gif
Papildyta:
Jūs man pasakykit kuo tą kosulį numalšint???? doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif Kosti ištisai,neužsičiaupia...iki vėmimo...išprotėsiu... wacko.gif
Atsakyti
Sveikos,

Koks smagus suaktyvejimas bigsmile.gif kava net smagiau geriasi biggrin.gif

Kalbate apie imuniteto stiprinima - as per vasara nieko savo vaikinam nedaviau, o nuo rugsejo pradejom vel equazen zuvu taukus gerti, dar vis biciu duoneles uzkandam ir liuks.

QUOTE(Ingutevi @ 2014 10 21, 08:03)
tėčiui su sveikata blogai. Išvažiavo tyrimų daryt. Laukiu.


Linkiu geru rezultatu ir optimizmo 4u.gif

QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 10 21, 08:28)
o aš rengiu taip - apatinė maikutė ilgom rankovėm ir plonučio trikotažo bliuskytė. treninginės kelnės ir kojinukės. vsio. ir dar kartais sušilęs būna.


Apatiniu neturiu net ilgom g.gif as renkiu apatine trumpom rankovem, medvilnine ilgom ir treninginem kelnem, puskojinem ir dzemperiuku, kepuriukas viensluoksnis, kaklaskare ir striukyte. Darzely nurengineja juos, kam per silta. Maniskis linkes i silima, o ir vietoj nenustygsta doh.gif
Kaip su Kaledom darziuky? mums 12.15 15 val. Temos dar nezinom. Sravu data aiski, Kaledseni galim rezervuotis.


Rosa, kosuliu visokiu buna g.gif neaisku, ar ji malsint reikia, ar skatint ir lengvint atsikosejima. Duok ciulpti ka (curameda, hexalyse...). O astma kokia pas mazge? dusta ji tau? ar cia ta populiarioji bronchine?
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 10 21, 10:28)
*jezau kas nutiko ???
**o aš rengiu taip - apatinė maikutė ilgom rankovėm ir plonučio trikotažo bliuskytė. treninginės kelnės ir kojinukės. vsio. ir dar kartais sušilęs būna.

*papasakosiu susitikus. Tiek, kad - labai rimta
**taip aprengus mano fėja būtų ledinukė visa unsure.gif

QUOTE(*Rosa* @ 2014 10 21, 10:38)
Jūs man pasakykit kuo tą kosulį numalšint????  Kosti ištisai,neužsičiaupia...iki vėmimo...išprotėsiu...


Ką nors čiulpiamo g.gif kad gerklei lengviau būtų g.gif

QUOTE(*panteRa* @ 2014 10 21, 10:54)
Linkiu geru rezultatu ir optimizmo

Dėkui. Bet kol kas turimos žinios gerai nenuteikia...
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2014 10 21, 10:54)

Rosa, kosuliu visokiu buna  g.gif  neaisku, ar ji malsint reikia, ar skatint ir lengvint atsikosejima. Duok ciulpti ka (curameda, hexalyse...). O astma kokia pas mazge? dusta ji tau? ar cia ta populiarioji bronchine?

Kosulys dabar gerklinis.Šeštadienį buvo toks laringitinis prasidėjas,tai lėkėm į priėmimą.Gavom arklio dozę vaistų doh.gif dabar bronchai viskas tvarkoi.Pūlinga angina jei dabar,dar sloga matyt teka į gerklę tai toks dirginantis tas kosulys.O duso ji man du kartus,dabar iki dusulio nedaeinam,tai nežinau kokia čia skaitosi? g.gif
Atsakyti