Įkraunama...
Įkraunama...

Suvalkijos mažyliai

QUOTE(*Rosa* @ 2014 10 20, 17:43)
Era, ačiū. 4u.gif  Dar noriu tavęs paklaust,kokia dozė adrenalino reikalinga 12 kg vaikui? Šeštadienį buvom priėmime tai sugarino mums tris ampuoles po 1 ml ir tiek liepė namuose sugarint.Šendien mūsų daktarė susiėmė už galvos,sako stipriai per daug... blink.gif  doh.gif Tai ko gi klausyt po perkūnais... mad.gif  bash.gif

Aš inhaliuoju po vieną. Širdis ir taip gali iš krūtinės iššokt. Bet jeigu labai rimta galima ir dvi iš karto. Savo vaikui aš geriau po 1 ampulę ir dažniau. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(era27 @ 2014 10 20, 19:15)
Aš inhaliuoju po vieną. Širdis ir taip gali iš krūtinės iššokt. Bet jeigu labai rimta galima ir dvi iš karto. Savo vaikui aš geriau po 1 ampulę ir dažniau. blush2.gif

doh.gif doh.gif doh.gif jau nepirmas kartas kai mes priėmime gaunam arklio dozę vaistų. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rosa* @ 2014 10 20, 18:25)
doh.gif  doh.gif  doh.gif jau nepirmas kartas kai mes priėmime gaunam arklio dozę vaistų. doh.gif

Priėmimas yra priėmimas. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(era27 @ 2014 10 20, 19:26)
Priėmimas yra priėmimas. mirksiukas.gif

Ir antibus parašė du kartus didesnę dozę nei reik doh.gif gerai kad duot neskubejau,bet šendien jau teks nes gerklė pūliuot pradeda. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rosa*: 20 spalio 2014 - 18:31
QUOTE(*Rosa* @ 2014 10 20, 12:53)
Taip gerklė,sloga,kosulys + astma suaktyvėja nuo viruso.Tai prasidėda dusulio priepuoliai,tada negalim be Fliksodido,Ventolino,Adrenalino... doh.gif

vaje...tai jau tikrai rimta.....kantrybės ir stiprybėms 4u.gif 4u.gif

QUOTE(*Rosa* @ 2014 10 20, 18:25)
doh.gif  doh.gif  doh.gif jau nepirmas kartas kai mes priėmime gaunam arklio dozę vaistų. doh.gif

ypač jei Radziukynienė dirba doh.gif bože bože kas ten per daktarė gun_bandana.gif

QUOTE(*Rosa* @ 2014 10 20, 18:28)
Ir antibus parašė du kartus didesnę dozę nei reik doh.gif  gerai kad duot neskubejau,bet šendien jau teks nes gerklė pūliuot pradeda. unsure.gif

maniškiui aplamai antibus skyrė atseit nuo plaučių uždegimo...kurio po paros mūsų dakratė kažkaip nerado blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rosa* @ 2014 10 20, 18:28)
Ir antibus parašė du kartus didesnę dozę nei reik doh.gif  gerai kad duot neskubejau,bet šendien jau teks nes gerklė pūliuot pradeda. unsure.gif

Nepergyvenk. Maniškis irgi tik rugsėjo 21 d baigė antibus nes pūlinga angina buvo. Praeitą ketvirtadienį ausį skaudėjo visą naktį. Šį savaitgalį iš šeštadienio į sekmadienį temperatūra 39.5 buvo. Žodžiu serga maniškis irgi dažnai. Nu ir nieko nepadarysi. Čia galima grūdint kiek nori, girdyt ką nori. Mergaitė tikrai tiek nesirgo. Mažius serga daug daugiau. Bet tikrai net minčių neturiu, kad galėčiau nevesti daržan, ir viskas tuo pasibaigtų. Taip, kad laikykis. Mažiau kaltink save dėl to darželio ir viskas bus gerai. 4u.gif
Atsakyti
o aš sudaviau Benui bronchomunalio du kursus. nu ur žinokit nuo rugpjūčio galo nesirgęs. man tas vaistas ir su dičkiu stebuklingai padėjo. dar girdau vitamina C va tokį http://www.hiperfarm...ife-1185ml.html
o šiaip tai ir pavasarį ir vasarą virusus gaudėm doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Danguoliukas33: 20 spalio 2014 - 18:59
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 10 20, 18:58)
o aš sudaviau Benui bronchomunalio du kursus. nu ur žinokit nuo rugpjūčio galo nesirgęs. man tas vaistas ir su dičkiu stebuklingai padėjo. dar girdau vitamina C va tokį http://www.hiperfarm...ife-1185ml.html

Šitą vit c ir mes ne kartą gėrėm. Bet stengiuos vis kaitaliot gamintoją, kad nebūtų kiekvieną kartą tas pats.
Bronchomunalis mums absoliučiai jokio poveikio neturėjo. Taip, kad kiekvienam savo. Kas tinka vienam, visiškai neturi poveikio kitam. mirksiukas.gif Kad būtų vaistas, kuris tiktų visiems, būtų viskas labai paprasta. Nesėdėtume naktimis prie sergančių. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(era27 @ 2014 10 20, 19:03)
Šitą vit c ir mes ne kartą gėrėm. Bet stengiuos vis kaitaliot gamintoją, kad nebūtų kiekvieną kartą tas pats.
Bronchomunalis mums absoliučiai jokio poveikio neturėjo. Taip, kad kiekvienam savo. Kas tinka vienam, visiškai neturi poveikio kitam. mirksiukas.gif  Kad būtų vaistas, kuris tiktų visiems, būtų viskas labai paprasta. Nesėdėtume naktimis prie sergančių. verysad.gif

na taip..ir aplamai vieni vaikai mažiau linkę sirgti..kiti daugiau...kaip jau kuriam skirta....nieko, išaugs tas vaikiškas ligeles ir net neprisiminsim....Mes stiprios..mes mamos.
Atsakyti
QUOTE(era27 @ 2014 10 20, 19:52)
Nepergyvenk. Maniškis irgi tik rugsėjo 21 d baigė antibus nes pūlinga angina buvo. Praeitą ketvirtadienį ausį skaudėjo visą naktį. Šį savaitgalį iš šeštadienio į sekmadienį temperatūra 39.5 buvo. Žodžiu serga maniškis irgi dažnai. Nu ir nieko nepadarysi. Čia galima grūdint kiek nori, girdyt ką nori. Mergaitė tikrai tiek nesirgo. Mažius serga daug daugiau. Bet tikrai net minčių neturiu, kad galėčiau nevesti daržan, ir viskas tuo pasibaigtų. Taip, kad laikykis. Mažiau kaltink save dėl to darželio ir viskas bus gerai. 4u.gif

unsure.gif sveikatėlės Benukui 4u.gif Žinau kad kaltinu save be reikalo,bet pernai per visą žiemą tiek sirgom,kiek dabar per 1,5 mėn. doh.gif Ir pikta,ir vaiko gaila... unsure.gif Dar draugė sako,pas mus ta pati situacija buvo puse metų ištisai antibiotikai,sako pagailėjau vaiko,nustojau į darželį leist ir ligos su ta diena baigėsi.Bet ji nedirbanti tai turėjo pasirinkimą,o man kita situacija... doh.gif Aišku yra močiutė,bet ten irgi visas mėnuo ligonių pilnas namas... doh.gif

QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 10 20, 19:58)
o aš sudaviau Benui bronchomunalio du kursus. nu ur žinokit nuo rugpjūčio galo nesirgęs. man tas vaistas ir su dičkiu stebuklingai padėjo. dar girdau vitamina C va tokį http://www.hiperfarm...ife-1185ml.html
o šiaip tai ir pavasarį ir vasarą virusus gaudėm  doh.gif

O mes vis šita pageriam http://www.lekarnar....bezga-za-otroke man patinka kad jis natūralus.
Atsakyti
Rosa - aš eilinį kartą pasigėriu priėmimu gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif

Na aš gal visai nerūpestinga mama, bet negirdau vaikams jokių vitaminų blush2.gif

Mano fėja sužavėta šokių užsiėmimais darže. Po kiekvieno užsiėmimo pasakoja ir rodo kaip šoko hihihi.gif

Namuose apturėjom dušą doh.gif kažkokia tarpinė vonios maišytuve nušoko doh.gif išplovė ir vonios lubas, ir sienas, ir koridorių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2014 10 20, 20:38)


*Na aš gal visai nerūpestinga mama, bet negirdau vaikams jokių vitaminų blush2.gif

**Mano fėja sužavėta šokių užsiėmimais darže. Po kiekvieno užsiėmimo pasakoja ir rodo kaip šoko hihihi.gif

***Namuose apturėjom dušą doh.gif kažkokia tarpinė vonios maišytuve nušoko doh.gif išplovė ir vonios lubas, ir sienas, ir koridorių  doh.gif

* Taip, asociali... blink.gif doh.gif biggrin.gif lotuliukas.gif
**Auga talentas thumbup.gif
***Smagumėlis,generalinis valymas. 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti