Įkraunama...
Įkraunama...

Suvalkijos mažyliai

Sveikooos, kiek jusu daug bigsmile.gif thumbup.gif

QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 10 07, 06:27)
Labas alabas, aš čiaaaaa gyvaaaa  thumbup.gif  nors nelabai. Gerklė jau trečia savaitė skauda, ir čiulpiu ir purškiu, nu negerėja, balsas kaip chronės,
Benas daržan irgi noriai eina, vadas jis ten ,stroina vaikus kaip reikiant, aišku ir įkala vis kuriam nors. karingas  gun_bandana.gif ale ir į ką  g.gif
Lovos mes irgi laukian naujos, nes lovytė jau išaugta  wub.gif tai dabar gulim abu kartu...apsikabinam ir parpiam..nu fainumas .Viskas liuks, tik labai tingi keltis mano vaikinas...nu jau kol iškrapštau iš lovos tai ochhhh 
O šiaip tai viskas normaliai..darbe šilta labai, namuose jau vėsoka, ale kiek čia to vakaro - devintą į lovą lendam o ten šilta


I gerkle Miramile purskiausi ir zinok stebuklingai praejo, pabandyk mirksiukas.gif
O Benas ne didziausias grupej ir apimtim ir metais? maniskis tai kaip milzinas halkas, nors amzium vos ne jauniausias biggrin.gif bet lyg nesiboksuoja, bent nesiskunde niekas, o va pats tai grizes du kartus apkandziotas, tai man taip keista pasirode g.gif nejau ir antraji reiks mokinti gintis blink.gif biggrin.gif

QUOTE(Ingutevi @ 2014 10 07, 06:31)
O aš baisiai užsiėmusi namų šeimininkė


Svarbu nenusivylusi mirksiukas.gif biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 10 07, 13:27)
mažum kada kokį susimatymą darom, ką


Su vaikais, be vaiku, per pietus, po darbu???

QUOTE(era27 @ 2014 10 07, 16:05)

Sakai jau prasideda tas britkus laikas? g.gif  Kažkaip aš dar nejaučiu to schmoll.gif  Namie šilta, darbe šilta. Man britkus laikas tada, kada anksti temsta, vėlai švinta. Dabar dar viskas normaliai. Britkumas dar ateityje laukia, po kokių 2-3 sav.
Visi lovas keičia. Užaugo jau tie mūsų "mažiukai" (kurios neturim mažesnių). Maniškis ir jau kelios savaitės miega naujoj, didelėj lovoj.


Maniau, kad jau nesuksim laiko, ale pasirodo suksim.... rytai bus is viso bele kas....

Jo jo, isaugo jau musu runciai vaikiskas grotuotas loveles wub.gif
Atsakyti
Labas rytelis ax.gif
QUOTE(*panteRa* @ 2014 10 09, 09:50)
*I gerkle Miramile purskiausi ir zinok stebuklingai praejo, pabandyk
**Svarbu nenusivylusi  mirksiukas.gif
***Jo jo, isaugo jau musu runciai vaikiskas grotuotas loveles

*šitas purškalas labai gerai suveikia thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
**oi ne schmoll.gif tikrai nenusivylus, o labai patenkinta ir laiminga bigsmile.gif
***mano vaikų grotuota lovytė šią savaitę iškeliaus naujam pusbroliukui wub.gif jau džiaugiuosi nerealiai, kad beveik savas lelius augs mano vaikų lovoj, na ir aplamai džiaugiuosi mažiulio atėjimu wub.gif

Dėl susitikimo man visada tinka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2014 10 09, 08:50)
Sveikooos, kiek jusu daug  bigsmile.gif  thumbup.gif
I gerkle Miramile purskiausi ir zinok stebuklingai praejo, pabandyk  mirksiukas.gif
O Benas ne didziausias grupej ir apimtim ir metais? maniskis tai kaip milzinas halkas, nors amzium vos ne jauniausias  biggrin.gif  bet lyg nesiboksuoja, bent nesiskunde niekas, o va pats tai grizes du kartus apkandziotas, tai man taip keista pasirode  g.gif  nejau ir antraji reiks mokinti gintis  blink.gif  biggrin.gif
Svarbu nenusivylusi  mirksiukas.gif  biggrin.gif  4u.gif
Su vaikais, be vaiku, per pietus, po darbu???
Maniau, kad jau nesuksim laiko, ale pasirodo suksim.... rytai bus is viso bele kas....



Jau vaikeli kuo tik aš nepurškiau - nė velnio nepadėjo. vakar pas daktarą buvau, pasirodo kažkos trachejitas man doh.gif gavau antibiotikų. tai gal jau pagaliau pasveiksiu .
Benas didžiausias ir amžiumi ir dydžiu. tik vasarą kelnes pirkau, blin jau trumpos. kaip reikiant man jis tįstelėjo . ale gerai, kas iš tų pirdžų doh.gif vyras turi būti kaip reikiant thumbup.gif
Apmuštas nepareina, nes nėra kam mušti. sakė jau vaikai kai kurie traukiasi,kai tik jis atlekia unsure.gif baisu, nu bet aš gi nemokau jo kariauti.... verysad.gif

Pasimatymas man tinka po 17 val. bet kur...o ar su vaikais g.gif nežinau,kur galėtume rinktis,kad ir jie pabūtų visi ir mes ramiai pasėdėtume g.gif

QUOTE(Ingutevi @ 2014 10 09, 09:24)
Labas rytelis  ax.gif

*

tai jau leliką Antanas turi ???? pasakok wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 10 09, 11:26)
tai jau leliką Antanas turi ???? pasakok  wub.gif  bigsmile.gif

Turės ax.gif vasario mėnesį ax.gif seneliui gimtadieniui dovanėlė hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2014 10 09, 11:07)
Turės ax.gif vasario mėnesį  ax.gif seneliui gimtadieniui dovanėlė hihihi.gif

nu tai jau tikrai. O tai kur apsistos čia ar UK ?
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 10 09, 14:19)
nu tai jau tikrai.  O tai kur apsistos čia ar UK ?

UK. Tik pasigimdyt planuoja čia, o paskui atgal ten unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2014 10 09, 13:49)
UK. Tik pasigimdyt planuoja čia, o paskui atgal ten unsure.gif

paprastai gimdo ten,kad gautų visas garantijas g.gif na bet jų reikalas cool.gif

tai duokit pasiūlymus,kur ir kada kam patogu pasimatyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 10 09, 15:26)
paprastai gimdo ten,kad gautų visas garantijas  g.gif  na bet jų reikalas  cool.gif

tai duokit pasiūlymus,kur ir kada kam patogu pasimatyti  bigsmile.gif

Garantijas gauna ir nusivežus kūdikį. Svarbu, kad čia nesinaudotų išmokom
Atsakyti
Sveikos, gal kurios vaikiukui reikia merino maikutės ilgom rankovėm 104 cm ūgio ? Parsisiunčiau Benui, bet mažoka. Galiu perleisti.
Atsakyti
Sveikooooos 4u.gif

Uzbegau nors pasisveikinti blush2.gif nugi taip laiko viskam truksta nors persiplesk doh.gif

Atsakyti
Sveikos, 4u.gif

Kaip laikosi suvalkietukai? Ar nesergat? Mes jau trecia syki nuo rugsejo 1 doh.gif Sėdziu ant biuletenio,jei ir toliau taip bijau kad gali ir is darbo ismest. unsure.gif Turbut mums su darzeliu nieko gero neiseis... verysad.gif
Atsakyti
labas rytas. o gal diena g.gif
QUOTE(*Rosa* @ 2014 10 20, 10:31)
Kaip laikosi suvalkietukai? Ar nesergat? Mes jau trecia syki nuo rugsejo 1 doh.gif Sėdziu ant biuletenio,jei ir toliau taip bijau kad gali ir is darbo ismest. unsure.gif Turbut mums su darzeliu nieko gero neiseis... verysad.gif

Sveikatėlės 4u.gif nenuleisk rankų. Pirmi metai darželyje dažniausiai tokie ir būna console.gif
išsirgs visas ligeles šiais metais ir bus gerai paskui 4u.gif

Mes kol kas lyg ir be ligų sukamės... Šiandien dar be ligų, o ryt matysis ax.gif
Atsakyti