Įkraunama...
Įkraunama...

Suvalkijos mažyliai

Labas,
QUOTE(*panteRa* @ 2014 09 19, 05:51)
ka mamaites? kaip darzelinukams sekas? kas naujo?
Mano dickis speja eit i gimtadienius  doh.gif  kas cia per mada - vos dvi savaites pazistami ir jau i balius kviecia  g.gif  ar cia gal taip turi but  biggrin.gif  ir kiek dovanai pinigeliu isleist?  g.gif  davai padiskutuojam  smile.gif

Mano darželinukas jau nuo antradienio vakaro serga. Namie sėdžiu, poilsis nuo darbo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(era27 @ 2014 09 19, 08:19)
Mano darželinukas jau nuo antradienio vakaro serga. Namie sėdžiu, poilsis nuo darbo smile.gif

Sveikatėlės darželinukui 4u.gif

Labas rytas
Turiu "svečią" namuose, tai eilinį kartą susikaupę reikalai ir lėkimai lotuliukas.gif

Dėl gimtadienio - galiu pasisakyti dėl Agnės, na bet ji jau mažesnė g.gif Paskutinis aplankytas tortadienis buvo pavasarį - dovana buvo "užsakyta", norėjo kažko piešimui, tai pripirkau flomasterių, kreidelių, spalvinimo knygelių, kažkoks piešimo rinkinys... Kaina g.gif sunku pasakyti nes dalį piešimo reikmenų paėmiau iš savo "lobių skrynios" ten laikau nupirktus daiktus, kai randu gera kaina ir nuperku, nes tikrai žinau, kad kelių mėnesių laikotarpyje prisireiks, tai piešimui pas mane visada yra, nes fėja mano menininės pakraipos lotuliukas.gif šoka, dainuoja, piešia wub.gif tai va prirašyt prirašiau, o informacijos - nulis...
Atsakyti
Laba diena,


QUOTE(*panteRa* @ 2014 09 19, 06:51)
Sveikos,

ka mamaites? kaip darzelinukams sekas? kas naujo?
Mano dickis speja eit i gimtadienius  doh.gif  kas cia per mada - vos dvi savaites pazistami ir jau i balius kviecia  g.gif  ar cia gal taip turi but  biggrin.gif  ir kiek dovanai pinigeliu isleist?  g.gif  davai padiskutuojam  smile.gif

smagu del baliuku thumbup.gif , mes skiriam dovanoms pinigu nuo 30 iki 50,60 litu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo antoniene: 19 rugsėjo 2014 - 08:41
QUOTE(*panteRa* @ 2014 09 19, 05:51)
Sveikos,

ka mamaites? kaip darzelinukams sekas? kas naujo?
Mano dickis speja eit i gimtadienius  doh.gif  kas cia per mada - vos dvi savaites pazistami ir jau i balius kviecia  g.gif  ar cia gal taip turi but  biggrin.gif  ir kiek dovanai pinigeliu isleist?  g.gif  davai padiskutuojam  smile.gif

nu baliaunas vaikas, visas į mamą lotuliukas.gif mano kai eina, tai dovana kažkur apie 30-40 lt gaunasi.

QUOTE(era27 @ 2014 09 19, 07:19)
Labas,

Mano darželinukas jau nuo antradienio vakaro serga. Namie sėdžiu, poilsis nuo darbo smile.gif

sveikatos Benukui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos,

Benukui sveikateles 4u.gif mano mazius irgi pakosti, jei nepageres per savaitgali, tai sekancia savaitele leis pas tevukus....

o dovanoms isleidziam apie 30 lt jeigu vienas eina, jeigu tenka abu isleist, tai jau dedu i voka, kad tevai isrinktu ka reikia ir nuperku minimaliai ka vaikui...., plius minus...., bet pas mus kazkaip dar paruosiamukai nelabai i tuos gimtadienius eina g.gif
Atsakyti
Sveikos,user posted image

Mano darželinukė puikiai jaučiasi darželyje. thumbup.gif Labai nori ten eit,šeštadienį pabudus reikalauja,kad ją vežtume į darželį... doh.gif lotuliukas.gif Verkė tik du kartus,pačią pirmają dieną ir kai liko pietų miegot pirmą kartą.Ėjom be pertraukos tris savaites,o vakar jau koset pradėjo tai ryt neleisiu,lėksim gydytojai pasirodyt. unsure.gif

Gimtadieniam vaikų mes skiriam 20-30 Lt. Na ir dar kokią gėlytę,baliona ar saldainį pridedam. ax.gif
Atsakyti
Sveikoooos bigsmile.gif kaip gyvooos??? bigsmile.gif kas naujo? kaip darziukai, mokyklos, bizniai, miegai dviaukstej lovoj?? zodziu viskas idomu lotuliukas.gif

Pas mus viskas ok smile.gif tuoj tuoj ir namie dvimecio neliks ... bus trimetis lotuliukas.gif i darza eina pasisokinedamas, veiklos en, kalbos raida suaktyvejus, supratimas ir thumbup.gif Dickiui pirmakliuksiui ir liuks, upas mokyklai nepraejes biggrin.gif el.dienyne viskas puikiai, o va apie elgesi mokytoja sake dar patyles. Pasirodo ne tokis ir letas tas mano pirmagimis g.gif ale i ka kazin blush2.gif g.gif unsure.gif

Nu biski pasikalbam nors kiek biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Darželyje puikiai thumbup.gif labai nori eit.Dvi savaites sirgom,bet vel einam.Pirkom Godai su sese dviaukste lova,tai po truputi pratinames miegot kitam kambari. ax.gif Dvi naktis miega dideleje lovoje,paskui nakciai i savo mazyte gryzta... wub.gif Na kaip nors...uzaugsim... ax.gif wub.gif
Atsakyti
sveikos

as buvau uzpraeitoj ir dar praeitoj savaitej nelabai sveika, teko gert antibiotikus ir namie sedet...., na o dabar jau vel darbuojuos issijuosus, bet kad visos tos dienos tokios darbe nenaudingos buvo..., ketvirtadieni profesine svente, penktadieni iskilmes, zygiavimai, misios ir t.t., siandien i ivykius laksciau, forminau, tai mano darbai stovejo, pipiriukai sveiki ir laimingi keliauja darzan, as dar ir aerobika i draugija priemiau, tai namie ilgai nebunu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

Prasideda tas britkus laikas... galetu kurti jau.... darbe brrrr, ne kuo redytis neismanau.

QUOTE(*Rosa* @ 2014 10 05, 18:15)
Darželyje puikiai thumbup.gif labai nori eit.Dvi savaites sirgom,bet vel einam.Pirkom Godai su sese dviaukste lova,tai po truputi pratinames miegot kitam kambari. ax.gif Dvi naktis miega dideleje lovoje,paskui nakciai i savo mazyte gryzta... wub.gif Na kaip nors...uzaugsim... ax.gif  wub.gif


Saunu del darzo thumbup.gif ir del lovos thumbup.gif o uzaugti tai zinoma uzaugsite, kur jus dingsite biggrin.gif

QUOTE(3grazke @ 2014 10 06, 18:57)
as buvau uzpraeitoj ir dar praeitoj savaitej nelabai sveika, teko gert antibiotikus ir namie sedet...., na o dabar jau vel darbuojuos issijuosus, bet kad visos tos dienos tokios darbe nenaudingos buvo..., ketvirtadieni profesine svente, penktadieni iskilmes, zygiavimai, misios ir t.t., siandien i ivykius laksciau, forminau, tai mano darbai stovejo, pipiriukai sveiki ir laimingi keliauja darzan, as dar ir aerobika i draugija priemiau, tai namie ilgai nebunu biggrin.gif


Judesy ir thumbup.gif biggrin.gif kur aerobika?


Danguoliuk, Era, Igutevi kaip jus???? gyvos???? blink.gif bigsmile.gif biggrin.gif Cole, kepuriu dar nera??? biggrin.gif
Atsakyti
Labas alabas, aš čiaaaaa gyvaaaa thumbup.gif nors nelabai. Gerklė jau trečia savaitė skauda, ir čiulpiu ir purškiu, nu negerėja, balsas kaip chronės doh.gif
Benas daržan irgi noriai eina, vadas jis ten doh.gif stroina vaikus kaip reikiant, aišku ir įkala vis kuriam nors. karingas gun_bandana.gif ale ir į ką g.gif
Lovos mes irgi laukian naujos, nes lovytė jau išaugta wub.gif tai dabar gulim abu kartu...apsikabinam ir parpiam..nu fainumas wub.gif Viskas liuks, tik labai tingi keltis mano vaikinas...nu jau kol iškrapštau iš lovos tai ochhhh doh.gif
O šiaip tai viskas normaliai..darbe šilta labai, namuose jau vėsoka, ale kiek čia to vakaro - devintą į lovą lendam o ten šilta wub.gif
Atsakyti
Labas šaltas rytas
Vakar jau šlapdribą pamačiau blink.gif
QUOTE(*panteRa* @ 2014 10 07, 07:04)
... Igutevi kaip jus???? gyvos???? ...

Aš čia gyva hihihi.gif
Per 3 savaites turėjau veiksmų ir reikalų milijonus, nuo šiandien prasideda ilgas ramybės laikas. Agnė su didžiuliu noru traukia į daržą. Papildomai šokti eina, pasirodo turi polinkį link muzikos g.gif O aš... O aš baisiai užsiėmusi namų šeimininkė biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingutevi: 07 spalio 2014 - 07:32