Įkraunama...
Įkraunama...

Suvalkijos mažyliai

Sveikos,
mes negavom sąrašiuko jokio, nunešėm patys tualetinio popieriaus ir popierinių rankšluosčių. Feirių nenaudoju, nenešiu ir jom. Gal dar kitą mėnesį ar vėliau skysto muilo nunešim ir vėl tualetinio.

Gal kuri lankiusi ar lankysit Yamahą? Noriu mažiui muzikinio lavinimo kažkokio, nežinau, ar ten verta tų pinigų. Man nereikia bendro lavinimo ar pasibuvimo, grynai muzikinio. Gal dar ką žinot tokio pas mus? Daržely yra Kotita, bet man ji nepatinka.
Atsakyti
QUOTE(Vandene @ 2014 09 10, 11:36)
Gal kuri lankiusi ar lankysit Yamahą? Noriu mažiui muzikinio lavinimo kažkokio, nežinau, ar ten verta tų pinigų. Man nereikia bendro lavinimo ar pasibuvimo, grynai muzikinio.

Yamahoje man rodos būna pristatomoji nemokama pamokėlė, tai nueikit ir pamatysi ar norisi ar ne.



Mano mažė eis darželyje šokti. Šiuos metus pakaks tokio tobulėjimo hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingutevi: 10 rugsėjo 2014 - 10:41
QUOTE(Ingutevi @ 2014 09 10, 10:28)
Matėm Jūs vakar mirksiukas.gif
Sąrašo negavau, buvo žodinė instrukcija doh.gif taip šiukšlių maišai, šveitiklis, fairis, muilas, tualetinis popierius...

tai ko nešaukėt jei matėt ?? lotuliukas.gif

Mano bendradarbis rašo eiles....nu negaliu su jumis nepasidalinti, toks man gražus šis eilėraštis wub.gif

Voratinklių tiltai


Spindulys dar viliojantis, šiltas
Supa astrų ir gladijų žiedus.
Per rasotus voratinklių tiltus
Mes jau einam į rudenio dieną...

Virš klojimo gandralizdžio ratas
Stebi paukščio nerangų skridimą-
Juk kelionė ilga nusimato-
Jau sparnus treniruoja, mankština.

Gal rytoj, gal poryt mano paukštis,
Pasiruošęs lemtingająm skrydžiui,
Kils į dangų, į mėlyną aukštį,
Kurio aš ilgesingai pavydžiu...

Ant rasotų voratinklio gijų
Išbarstysiu aš vasaros ilgesį
Dovanosiu tau glėbį jurginų,
Tu suprasi, kažkas tavęs ilgisi...

Spindulys dar viliojantis, šiltas
Supa astrų ir gladijų žiedus.
Per rasotus voratinklių tiltus
Mes jau einam į rudenio dieną.

R. Ivanauskas.




Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 09 10, 13:41)
tai ko nešaukėt jei matėt ??

Agnė pamatė, sako Benuko mama biggrin.gif Jūs jau nueidinėjot visi trys
Labai labai labai eilės wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vandene @ 2014 09 10, 10:36)


Gal kuri lankiusi ar lankysit Yamahą? Noriu mažiui muzikinio lavinimo kažkokio, nežinau, ar ten verta tų pinigų. Man nereikia bendro lavinimo ar pasibuvimo, grynai muzikinio. Gal dar ką žinot tokio pas mus? Daržely yra Kotita, bet man ji nepatinka.

Yamahos tai nelankėm bet lankėm http://www.conmusica.lt/ lankėm kokius tris mėnėsius, nu manęs tai nesužavėjo schmoll.gif toks ten lavinimas, kad pagal dainelės muziką ratais pabėgioja ar paploja.
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 09 10, 10:15)
Laaaabas, kaip gyvenat ?  Ar gavot sąrašiuką į priemonėms į darželį ?? aš tai jo  doh.gif  nuo šiukšlių maišų iki feirio  doh.gif  doh.gif  doh.gif

blink.gif as Jokubui tik toletinio idejau i krepsi, nes to reikejo, o muilo taip nupirkau, nors vaikas ir pats sake, kad yra....

QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 09 10, 13:41)
Mano bendradarbis rašo eiles....nu negaliu su jumis nepasidalinti, toks  man gražus šis eilėraštis  wub.gif


wub.gif fantastika wub.gif
Atsakyti
Labas is pat ryto smile.gif

Saraso pas Kaspara negavau, bet ir sake neduos, atnesti susake ka ir viskas. Reikia tik kanceliariniu priemoniu, serveteliu ir tualetinio. Visa kita darzeliai gauna is savivaldybes, pasidomekit, tikrai nereikia, man keista, kaip sitaip skirtingai visur reikalauja g.gif

Danguoliuk, eiles grazios labai.... wub.gif kad man asmeniskai kas toookias kurtu.... rolleyes.gif biggrin.gif

Vandene, zinau, kad individualiai muzikine kryptimi lavina "Vieversiuky". Mes lanke Kodelciu ir Vieversiuka trumpai. Viskas ok, jei yra laiko ir noro.

Kas dar naujo g.gif kaip pirmoke Paulyte, Era??? maniskiui ok viskas, i mokykla nueina ir pareina po prailgintos vienas, tik kad pareit tik viena karta savaitej tenka, nes 4 k. per savaite krepsinio treniruotes doh.gif tai spejam suktis wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2014 09 11, 05:56)
Labas is pat ryto  smile.gif

Saraso pas Kaspara negavau, bet ir sake neduos, atnesti susake ka ir viskas. Reikia tik kanceliariniu priemoniu, serveteliu ir tualetinio. Visa kita darzeliai gauna is savivaldybes, pasidomekit, tikrai nereikia, man keista, kaip sitaip skirtingai visur reikalauja  g.gif

Danguoliuk, eiles grazios labai....  wub.gif  kad man asmeniskai kas toookias kurtu....  rolleyes.gif  biggrin.gif

Vandene, zinau, kad individualiai muzikine kryptimi lavina "Vieversiuky". Mes lanke Kodelciu ir Vieversiuka trumpai. Viskas ok, jei yra laiko ir noro.

Kas dar naujo  g.gif  kaip pirmoke Paulyte, Era??? maniskiui ok viskas, i mokykla nueina ir pareina po prailgintos vienas, tik kad pareit tik viena karta savaitej tenka, nes 4 k. per savaite krepsinio treniruotes  doh.gif  tai spejam suktis  wacko.gif

ai žinok nesidomėsiu kas priklauso daržui duoti o kas ne...geros auklėtojos, nesinori konfliktuoti o ir aš nenubiednėsiu dėl tų keliolikos litų irnesakyk.gif žinau,kad kol lankys darželį tol ir bus visokios rinkliavos o paskui viskas pasibaigs. Eilių ir aš norėčiau MAN asmeniškai sukurtų, ale kur čia rasi tą poetą g.gif nors.....va b išleidžiu šiandien ilgam, tai kiba reikėtų pasieškoti kokio raštingo g.gif lotuliukas.gif
Smagu,kad vyrukui tavo viskas liuks mokykloje thumbup.gif o Tu bojojai doh.gif lotuliukas.gif
Gražios visoms dienos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas,
QUOTE(*panteRa* @ 2014 09 11, 05:56)
kaip pirmoke Paulyte, Era??? maniskiui ok viskas, i mokykla nueina ir pareina po prailgintos vienas, tik kad pareit tik viena karta savaitej tenka, nes 4 k. per savaite krepsinio treniruotes  doh.gif  tai spejam suktis  wacko.gif

Gerai pirmokė kol kas. Abu kartu ryte nuvedam, abu kartu vakare pasiimam. Pamokos "labai lengvos" pasak jos. Vakare tik kuprinės turinį pakeičiu ir viskas.
Tai taviškis pats nueina, paskui pats pareina ir vienas pabūna, ane? Šaunuolis koks. thumbup.gif
Į darželį perku viską pagal sąrašus kaip ir kasmet, nieko naujo. Ir vienam, ir kitam visko reikėjo ir reikia. Ir net nesiruošiu aiškintis ką gauna, o ką reikia tėvams pirkti. Kad tik didesnių problemų nebūtų, tai čia viskas baika. smile.gif

Atsakyti
Ką tik parsivedžiau iš darželio abu. Benas sakė jam labai patinka žaisti "spurbolą". lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(era27 @ 2014 09 11, 14:20)
Gerai pirmokė kol kas. Abu kartu ryte nuvedam, abu kartu vakare pasiimam. Pamokos "labai lengvos" pasak jos. Vakare tik kuprinės turinį pakeičiu ir viskas.
Tai taviškis pats nueina, paskui pats pareina ir vienas pabūna, ane? Šaunuolis koks. thumbup.gif
Į darželį perku viską pagal sąrašus kaip ir kasmet, nieko naujo. Ir vienam, ir kitam visko reikėjo ir reikia. Ir net nesiruošiu aiškintis ką gauna, o ką reikia tėvams pirkti. Kad tik didesnių problemų nebūtų, tai čia viskas baika. smile.gif


Taip, vienas nueina ir vienas pareina. Taip, saunuolis wub.gif biggrin.gif
Tai tik kad baika, kai turi uz ka biggrin.gif

QUOTE(era27 @ 2014 09 11, 15:29)
Ką tik parsivedžiau iš darželio abu. Benas sakė jam labai patinka žaisti "spurbolą". lotuliukas.gif  biggrin.gif


Spurbolas tai cia kazkas su spurgom turetu but biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

ka mamaites? kaip darzelinukams sekas? kas naujo?
Mano dickis speja eit i gimtadienius doh.gif kas cia per mada - vos dvi savaites pazistami ir jau i balius kviecia g.gif ar cia gal taip turi but biggrin.gif ir kiek dovanai pinigeliu isleist? g.gif davai padiskutuojam smile.gif
Atsakyti