Įkraunama...
Įkraunama...

Suvalkijos mažyliai

Sveikutės.
Agnė vakar su ašarų pilnom akim pasiliko. Ir tai auklytė nusikalbino ir nusivedė. Valgyti lotuliukas.gif tai gi maistas - šventas reikalas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif pamiršus buvo per visą vasarą. O šį rytą tik greičiau dūmė, aiškindama, kad darželis jos pasiilgo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2014 09 02, 10:36)
Sveikutės.
Agnė vakar su ašarų pilnom akim pasiliko. Ir tai auklytė nusikalbino ir nusivedė. Valgyti  lotuliukas.gif tai gi maistas - šventas reikalas lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif pamiršus buvo per visą vasarą. O šį rytą tik greičiau dūmė, aiškindama, kad darželis jos pasiilgo  lotuliukas.gif

smagu,kai vaikas lekia daržan su noru thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 09 02, 13:36)
smagu,kai vaikas lekia daržan su noru  thumbup.gif

sutinku drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2014 09 02, 13:07)
sutinku  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

kada eini pasiimti ?
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 09 02, 15:10)
kada eini pasiimti ?

baigiu kavą gerti ir važiuosiu. Paskui lėksim fūristo pamaitinti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba diena,

Visas ir visus su naujais mokslo metais 4u.gif
Mums pirma diena tiko ir patiko, antra diena jau maze isikibus i kelnes man buvo ir su asarytem..tuoj vaziuosiu parsivest is darzelio.

Sveria mano mazyte 11 kg, ugis 92 cm smile.gif
Atsakyti
Sveikos krepšinio aistruolės, lithuania.gif basketball.gif

Ateinu pasidžiaugt,kad adaptacija darželyje vyksta puikiai... thumbup.gif Jau antra diena lieka darželyje pietų miegot.Šendien ryte su tokiu dideliu noru išėjo,man butuką davė,pamojavo... wub.gif Nu tikiuosi taip ir toliau bus. ax.gif Kad tik sirgt daug nepradėtume dabar bijau... unsure.gif

O namie kaip tylu... cool.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas vakarėlis
Pirma savaitė darželyje pažymėta sloga doh.gif

O dabar vėl klausiu - ką galit patarti, kas sudėlioja vaisius gražiai?
Labai reikia ax.gif
Atsakyti
Man kai reikėjo tai užsisakinėjau bobturgyje,kioske ,,Pas Kristiną,, ar kažkaip panašiai ten jis vadinasi.Galiu numerį atsiūst jei nori. Mano toks buvo:

user posted image

Ingutevi ,liko dienų iki ko? bigsmile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rosa*: 07 rugsėjo 2014 - 20:59
QUOTE(*Rosa* @ 2014 09 07, 21:58)
Man kai reikėjo tai užsisakinėjau bobturgyje,kioske

Labai ačiū aciuks.gif
Viskas bus vaizdiškai parodyta rugsėjo gale blush2.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rosa* @ 2014 09 05, 12:50)


Ateinu pasidžiaugt,kad adaptacija darželyje vyksta puikiai... thumbup.gif Jau antra diena lieka darželyje pietų miegot.Šendien ryte su tokiu dideliu noru išėjo,man butuką davė,pamojavo... wub.gif Nu tikiuosi taip ir toliau bus. ax.gif Kad tik sirgt daug nepradėtume dabar bijau... unsure.gif



smagu,kad adaptuojas puikiai, o dėl ligų - bijok Tu nebijojus, bet bus tų ligų tikrai daugiau . aišku,labai linkiu,kad nebūtų, bet juk logiška - kontaktuoja su daug vaikų, kurie į darželį ateina ne visi sveiki. 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Ingutevi @ 2014 09 07, 20:15)
Labas vakarėlis
Pirma savaitė darželyje pažymėta sloga doh.gif

O dabar vėl klausiu - ką galit patarti, kas sudėlioja vaisius gražiai?
Labai reikia ax.gif


vaje....vykit slogą 4u.gif
kas per reikalas bigsmile.gif bigsmile.gif pasakoji g.gif

QUOTE(Ingutevi @ 2014 09 07, 21:58)
Labai ačiū aciuks.gif
Viskas bus vaizdiškai parodyta rugsėjo gale  blush2.gif hihihi.gif

ve ve....nu suintrigavai bigsmile.gif

labas rytas..eisim ir mes pas daktarus ligų ieskoti doh.gif nosis Benui užsikišus trečia savaitė doh.gif
Atsakyti
Labas rytelis
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 09 08, 07:18)
.eisim ir mes pas daktarus ligų ieskoti  doh.gif nosis Benui užsikišus trečia savaitė  doh.gif

Šiandien eisit jau?
Atsakyti