Įkraunama...
Įkraunama...

Suvalkijos mažyliai

Sveikos,

Tai ryt startuojam blink.gif unsure.gif g.gif ir laukiu, ir bijau...

QUOTE(era27 @ 2014 08 29, 15:04)
Reiškias mano mažiausias tik 99 cm, o svorio 15 kg.
Ir Kasparas gerokai pralenkė viskuo mus. biggrin.gif


Ne viskuo ne viskuo biggrin.gif snekta tikrai nea biggrin.gif

QUOTE(cole1 @ 2014 08 29, 20:02)
Nea, ne tavo mažiausias smile.gif...mano. blink.gif .3m. 6 mėn. 95 cm ir 13 kg  unsure.gif


Kokie tevai, tokie vaikai smile.gif

QUOTE(Ingutevi @ 2014 08 30, 06:25)
Labas rytelis
Na tiksliai mano Agnė kaip milžinukė užaugus  lotuliukas.gif 112 ir 23, atkelti mergą nuo žemės sunku, visa kaip švino pripilta lotuliukas.gif


Priklauso thumbup.gif gi musu vyriausiojoji bigsmile.gif

QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 08 30, 06:47)
Labas rytas.....kava lovoje...mmmm...faina  wub.gif  lotuliukas.gif  Ką veikiat ?


Neissiliek tos kavos cia besitampydama gerai laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Cole1, eisit i darza?ikuria grupe? Maniskis i ziogelius.
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2014 08 31, 10:40)
Sveikos,

Tai ryt startuojam  blink.gif  unsure.gif  g.gif ir laukiu, ir bijau...
Ne viskuo ne viskuo  biggrin.gif  snekta tikrai nea  biggrin.gif
Kokie tevai, tokie vaikai  smile.gif
Priklauso  thumbup.gif  gi musu vyriausiojoji  bigsmile.gif
Neissiliek tos kavos cia besitampydama gerai  laugh.gif  laugh.gif

neapsiliejau, būk rami tongue.gif
O ko bijai ? Gudrus tas tavo vaikis, viskas jam bus ok. O ten yra prailginta grupė ? maniškis tai iki trečios klasės lankė, tai super buvo. ir į lauką išvestas ir pavalgęs ir pamokos paruoštas, beveik kaip darželis lotuliukas.gif
O Kasparas jau gerai kalba ???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Danguoliukas33: 31 rugpjūčio 2014 - 14:18
QUOTE(Vandene @ 2014 08 31, 11:00)
Cole1, eisit i darza?ikuria grupe? Maniskis i ziogelius.


Labas, beabejo eisim smile.gif..jau nusibodo vaikui su sese ir tėte namie dvi savites būt, kai mama darbininke baisia patapo biggrin.gif ..hmm, aš užrašiau į Montesori grupę jį t.y. Bitučių grupė rolleyes.gif ...žiūrėsim kaip bus...
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 08 31, 13:16)
neapsiliejau, būk rami  tongue.gif
O ko bijai ? Gudrus tas tavo vaikis, viskas jam bus ok. O ten yra prailginta grupė ? maniškis tai iki trečios klasės lankė, tai super  buvo. ir į lauką išvestas ir pavalgęs ir pamokos paruoštas, beveik kaip darželis  lotuliukas.gif
O Kasparas jau gerai kalba ???


Yra yra prailginta grupe, cia vienas is prioritetu del ko rinkomes sia mokykla. Prasides krepsinis, reiks veziot, zodziu kol isivaziuosim, bus reikalu kruva, paskui priprasim ir vel kaip po senovei smile.gif
Kasparas kalba labai daug, bet suprantam tik mes biggrin.gif - mošiū (mociute), Ajau (brolis), uūk (tevukas), bu bu bu (traktorius), mau (kate), det (gert), amne (valgyti), yu yu (policija), moju nemoju (noriu nenoriu), niau (vaziuoti), ir dar en visko ir sakiniais, speju verstis sau mintyse (tau amne bite, moju niau mosiu ir t.t..t.) Linksma cia pas mus biggrin.gif
Einu eilutes visiems ruost cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *panteRa*: 31 rugpjūčio 2014 - 18:22
QUOTE(*panteRa* @ 2014 08 31, 19:16)
Yra yra prailginta grupe, cia vienas is prioritetu del ko rinkomes sia mokykla. Prasides krepsinis, reiks veziot, zodziu kol isivaziuosim, bus reikalu kruva, paskui priprasim ir vel kaip po senovei  smile.gif 
Kasparas kalba labai daug, bet suprantam tik mes  biggrin.gif  - mošiū (mociute), Ajau (brolis), uūk (tevukas), bu bu bu (traktorius), mau (kate), det (gert), amne (valgyti), yu yu (policija), moju nemoju (noriu nenoriu), niau (vaziuoti), ir dar en visko ir sakiniais, speju verstis sau mintyse (tau amne bite, moju niau mosiu ir t.t..t.) Linksma cia pas mus  biggrin.gif
Einu eilutes visiems ruost  cool.gif

sekmes isivaziuojant 4u.gif
vokiskai vaikas kalba biggrin.gif ismoks, svarbiausia, kad kalba 4u.gif
Papildyta:
Visoms mamytėms ir visiems vaikučiams einantiems į mokyklą ar darželį gražios Rugsėjo pirmosios!!!

as irgi siandien savo Jokubeli isleidau i paruosiamukus, baugoka kazkaip kai taip greitai lekia laikas... unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, 4u.gif

Sveikinam visus su rudenėlio pradžia !!! Tegul jis dar ilgai džiugina šiltais saulės spinduliais ir savo spalvom !!!
user posted image

O mūsų pirma diena darželyje su ašarėlėm. unsure.gif Sakė tos tetos(auklėtojos) bijau... mastau.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(cole1 @ 2014 08 31, 16:45)
Labas, beabejo eisim smile.gif..jau nusibodo vaikui su sese ir tėte namie dvi savites būt, kai mama darbininke baisia patapo biggrin.gif ..hmm, aš užrašiau į Montesori grupę jį t.y. Bitučių grupė rolleyes.gif ...žiūrėsim kaip bus...


Ai ten vairaus amžiaus vaikučiai, ane?

Nu ką, maniškis sunkokai liko, paskui sakė auklėtoja be problemų, atėjau prieš pietų miegą pasiimt, tai nusirengęs ir atsigulęs bigsmile.gif Linksmą pasiėmiau, bet sakė ryt verks vis tiek ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(Vandene @ 2014 09 01, 19:06)
Ai ten vairaus amžiaus vaikučiai, ane?

Nu ką, maniškis sunkokai liko, paskui sakė auklėtoja be problemų, atėjau prieš pietų miegą pasiimt, tai nusirengęs ir atsigulęs  bigsmile.gif Linksmą pasiėmiau, bet sakė ryt verks vis tiek ir viskas.


Jap, įvairaus...mano vaikas, pirmą kartą per svo darželio karjerą , man sako : Mama, tu jau gali eit smile.gif...tai aš ir dingau...visai dienai biggrin.gif ...kad ir toliau taip, tai neatsidžiaugčiau
Atsakyti
QUOTE(cole1 @ 2014 09 01, 22:00)
Jap, įvairaus...mano vaikas, pirmą kartą per svo darželio karjerą , man sako : Mama, tu jau gali eit smile.gif...tai aš ir dingau...visai dienai  biggrin.gif ...kad ir toliau taip, tai neatsidžiaugčiau

Kaip jums faina... wub.gif Kada dar mano taip sakys? doh.gif Taip norejo eit i darzeli...lauke,o sendien jau sako,kad neis...jau nenori... doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rosa*: 01 rugsėjo 2014 - 21:32
QUOTE(*Rosa* @ 2014 09 01, 22:30)
Kaip jums faina... wub.gif  Kada dar mano taip sakys?  doh.gif  Taip norejo eit i darzeli...lauke,o sendien jau sako,kad neis...jau nenori... doh.gif  schmoll.gif


Tai palauk, maniškis jau lanko pusantrų metų, o rytai papuikinti vis dar. O tau pirma diena 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, aš tai manau labai daug kas nuo auklėtojų priklauso. Mano benui labai pasisekė su jomis, tai nebuvo nei vienos dienos,kad palikčiau ašarojantį. Tiesa,kai birželį ėjo į sujungtą grupę, tai nenorėjo eiti...na bet pas tokias auklėtojas ir aš nenorėčiau schmoll.gif kai pažiūrėjau,tai kaip kareivynėse vaikus stramužina doh.gif ačiū D dabar vėl pas fainas eina, tai viskas liuks.

na ką -gero ir neašaroto ryto 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti