Įkraunama...
Įkraunama...

Suvalkijos mažyliai

Labas,
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 08 26, 10:26)
lyskit visos iš po lapų, pasakokit kaip vaikai auga ?? kas gero ?

Nėra dar tiek lapų, kad po jais palysti lotuliukas.gif
Auga auga tie vaikai. Laukiam kitos savaitės ir pradedam po atostogų į darželį keliaut. smile.gif Nauja grupė, naujos auklėtojos. Matysim kaip čia seksis. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 08 26, 09:26)
pekninga pekninga  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lyskit visos iš po lapų, pasakokit kaip vaikai auga ?? kas gero ?


net susimasciau, ka as ten pasakyt norejau blink.gif doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet tu supratai, tik pieskiniesi, rupuze tongue.gif biggrin.gif

auga tie vaikai, kaip ant mieliu, pasiememe mokyklini megztinuka snd, posma zodziu rugsejo 1 sventei ir laukiam svenciu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2014 08 26, 22:44)
net susimasciau, ka as ten pasakyt norejau  blink.gif  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  bet tu supratai, tik pieskiniesi, rupuze  tongue.gif  biggrin.gif

auga tie vaikai, kaip ant mieliu, pasiememe mokyklini megztinuka snd, posma zodziu rugsejo 1 sventei ir laukiam svenciu  bigsmile.gif

i kuria mokyklele eisit? g.gif

labas rytas, mano ziogas serga, tai sia savaituke abu mes namie..., tikiuosi iki pirmadienio pasveiks.... o taip tai abu vyrukai darzan ejo beveik visa vasarele...
Atsakyti
Labas,
QUOTE(3grazke @ 2014 08 27, 06:10)
labas rytas, mano ziogas serga, tai sia savaituke abu mes namie..., tikiuosi iki pirmadienio pasveiks.... o taip tai abu vyrukai darzan ejo beveik visa vasarele...

Mamai poilsis nuo darbo smile.gif Gydykitės, sveikit, kad pirmadienį sveiki ir su šypsena keliautumėt darželin 4u.gif
Atsakyti
Laba
QUOTE(3grazke @ 2014 08 27, 05:10)
i kuria mokyklele eisit?  g.gif

labas rytas, mano ziogas serga, tai sia savaituke abu mes namie..., tikiuosi iki pirmadienio pasveiks.... o taip tai abu vyrukai darzan ejo beveik visa vasarele...


I Saltinio (ex 8-tuke).
Sveikatoooos 4u.gif
Atsakyti
Sveikatos Žygimantui 4u.gif
Maniškis eis į naują grupę - tai vėl toks išbandymas doh.gif bet viskas bus ok cool.gif komunikabilus tas mano vaikis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 08 27, 16:53)
Maniškis eis į naują grupę - tai vėl toks išbandymas  doh.gif bet viskas bus ok cool.gif  komunikabilus tas mano vaikis  lotuliukas.gif

Į kokią eis? g.gif

Žygimantui sveikatėlės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(era27 @ 2014 08 27, 07:29)
Labas,

Mamai poilsis nuo darbo smile.gif  Gydykitės, sveikit, kad pirmadienį sveiki ir su šypsena keliautumėt darželin 4u.gif

sioks toks..., dabar visi kolegos mane keiksnoja biggrin.gif cool.gif

QUOTE(*panteRa* @ 2014 08 27, 15:48)
Laba
I Saltinio (ex 8-tuke).
Sveikatoooos  4u.gif

oi ten as daznas svecias, bandysiu paskaiteles pravest toms klasems kuriose dar nesilankiau...
4u.gif

QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 08 27, 16:53)
Sveikatos Žygimantui  4u.gif
Maniškis eis į naują grupę - tai vėl toks išbandymas  doh.gif bet viskas bus ok cool.gif  komunikabilus tas mano vaikis  lotuliukas.gif

4u.gif
manau kad Benukui problemu neiskils mirksiukas.gif 4u.gif

QUOTE(Ingutevi @ 2014 08 27, 17:28)
Žygimantui sveikatėlės 4u.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2014 08 25, 21:22)
Sveikos,
nu ka? rudeneja po biskiuka  ax.gif  wub.gif
Na ir kaip ta pirmoji savaite? a pekninga  bigsmile.gif  biggrin.gif  sestadieni mudu su Kasparu ir pabuvojom pas jumis  ax.gif guciai  wub.gif  pavasari griebsim  thumbup.gif  kol kas kiepka apsiribojom  smile.gif


Kažkodėl aš apie tave ir pagalvojau, kai vyras sakė, kad Guciukais domėjosi 27dydžio biggrin.gif
Ačiū, neblogai visai...tik, kad ,rodos...aš sergu sad.gif....temperatūros vos vos turiu...bet darban aišku einu...reiškias kažkuris darželinukas mane užkrėtė biggrin.gif
kadangi nei viena neprisistatėt, tai jei buvot kuri užklydusi, tkrai nepažinau.. ax.gif o kadangi po blatom ir niekas neprašė, tai reiškias nei viena ir nebuvot unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2014 08 27, 16:28)
Į kokią eis?  g.gif



i ežiukų grupe, grupė ten,kur Agnutės buvo.

QUOTE(cole1 @ 2014 08 27, 20:11)

Ačiū, neblogai visai...tik, kad ,rodos...aš sergu sad.gif....temperatūros vos vos turiu...bet darban aišku einu...reiškias kažkuris darželinukas mane užkrėtė  biggrin.gif
kadangi nei viena neprisistatėt, tai jei buvot kuri užklydusi, tkrai nepažinau.. ax.gif o kadangi po blatom ir niekas neprašė, tai reiškias nei viena ir nebuvot unsure.gif

kaip tai neprašėm ???? aš i buvau ir sakiau,kad blato atėjau blink.gif draugė gi pirko suknytę rausvą .

sveik...neatidaryk dar ligų sezono 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cole1 @ 2014 08 27, 21:11)
Kažkodėl aš apie tave ir pagalvojau, kai vyras sakė, kad Guciukais domėjosi 27dydžio biggrin.gif
Ačiū, neblogai visai...tik, kad ,rodos...aš sergu sad.gif....temperatūros vos vos turiu...bet darban aišku einu...reiškias kažkuris darželinukas mane užkrėtė  biggrin.gif
kadangi nei viena neprisistatėt, tai jei buvot kuri užklydusi, tkrai nepažinau.. ax.gif o kadangi po blatom ir niekas neprašė, tai reiškias nei viena ir nebuvot unsure.gif

sveik 4u.gif
as darbo diena eit negaliu, sakys paskui kad naudojuos tarnybine padetim biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 08 27, 14:53)
komunikabilus tas mano vaikis  lotuliukas.gif


snekta cool.gif biggrin.gif thumbup.gif

QUOTE(3grazke @ 2014 08 27, 16:41)
oi ten as daznas svecias, bandysiu paskaiteles pravest toms klasems kuriose dar nesilankiau...


O kodel daznas svecias? g.gif problemu kyla ar cia tavo kuruojama mokykla gal? kas per temos paskaitu?

QUOTE(cole1 @ 2014 08 27, 19:11)
Kažkodėl aš apie tave ir pagalvojau, kai vyras sakė, kad Guciukais domėjosi 27dydžio biggrin.gif
Ačiū, neblogai visai...tik, kad ,rodos...aš sergu sad.gif....temperatūros vos vos turiu...


Sveikatos 4u.gif
Atsakyti