Įkraunama...
Įkraunama...

Suvalkijos mažyliai

QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 08 12, 09:30)
vasarėlė liuks. benetonas manau išsilaiko tik akcijų dėka  g.gif  arba dar kažko tai tokio, nes na sutikim - mokėti pradinę kainą daugeliui ranka nekyla. jei colės pardėje bus tokių akcijų - oi pašluosim lentynas  thumbup.gif
kaip vyrukai Tavo laikosi ? maniškis vakar sukarščiavo ir gerklė raudona...oi tas darželis  doh.gif  doh.gif  doh.gif


Nu tai jei nores issilaikyti, tai ir nuolaidas tures daryti biggrin.gif o mes tik sluojam biggrin.gif

A jau darzelin keliaujate, kad gerkle raudona? sveikatukes 4u.gif
Mano kindziai gerai, duzgiam po Lietuva ir ruosiames rugsejo pirmajai. O as jauciuosi atostogaujant kaip dekrete, lyg darbe nebuvus biggrin.gif ot smagu thumbup.gif
Kaip paciai su darbuku? gal ir jau darbuojies?
Atsakyti
Sveikos smile.gif
QUOTE(*panteRa* @ 2014 08 12, 17:23)
Mano kindziai gerai, duzgiam po Lietuva ir ruosiames rugsejo pirmajai. O as jauciuosi atostogaujant kaip dekrete, lyg darbe nebuvus  biggrin.gif  ot smagu  thumbup.gif 

Tai Tu taip neseniai pradėjai dirbt ir jau atostogauji? g.gif
Atsakyti
QUOTE(era27 @ 2014 08 12, 19:17)
Sveikos smile.gif

Tai Tu taip neseniai pradėjai dirbt ir jau atostogauji? g.gif


As nebuvau isejus is darbo ir is naujo priimta smile.gif be to dar turejau nemazai neisnaudotu iki dekreto ir dar + prisikaupe atostogu dieneliu per nestumo ir gimdymo laikotarpi mirksiukas.gif vat cia ir yra VT privalumai thumbup.gif biggrin.gif db menesi atostogausiu ir dar turiu galbut ziemos tarpsvenciui wub.gif
Kaip tavoji seimyna? kaip darbai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2014 08 12, 17:23)
Nu tai jei nores issilaikyti, tai ir nuolaidas tures daryti biggrin.gif o mes tik sluojam  biggrin.gif

A jau darzelin keliaujate, kad gerkle raudona? sveikatukes  4u.gif
Mano kindziai gerai, duzgiam po Lietuva ir ruosiames rugsejo pirmajai. O as jauciuosi atostogaujant kaip dekrete, lyg darbe nebuvus  biggrin.gif  ot smagu  thumbup.gif 
Kaip paciai su darbuku? gal ir jau darbuojies?

Nuo rugpjūčio pirmos visai dienai vyrukas darželyje būna ir miegelį miega. Viskas liuks thumbup.gif
O aš taip, darbuojuos jau....tiesa nežinia kiek čia ilgai dirbsiu, nes laikinai esu įdarbinta. Ai bus matyt...šiandien gerai - o ryt - bus kaip bus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2014 08 12, 21:26)
As nebuvau isejus is darbo ir is naujo priimta  smile.gif  be to dar turejau nemazai neisnaudotu iki dekreto ir dar + prisikaupe atostogu dieneliu per nestumo ir gimdymo laikotarpi  mirksiukas.gif  vat cia ir yra VT privalumai  thumbup.gif  biggrin.gif  db menesi atostogausiu ir dar turiu galbut ziemos tarpsvenciui  wub.gif
Kaip tavoji seimyna? kaip darbai?  smile.gif

Gerai čia Tau tada. Išsiilsėsi ir vėl galėsi toliau dirbt. thumbup.gif
Viskas gerai. Ir šeimyna ir darbai. smile.gif Tik gaila, kad ši vasara visiškai be atostogų. Vaikai be normalių atostogų. Bet nieko, kitą vasarą tikiuosi atsigriebsim. rolleyes.gif

QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 08 13, 06:12)
Nuo rugpjūčio pirmos visai dienai vyrukas darželyje būna ir miegelį miega. Viskas liuks  thumbup.gif 
O aš taip, darbuojuos jau....tiesa nežinia kiek čia ilgai dirbsiu, nes laikinai esu įdarbinta. Ai bus matyt...šiandien gerai - o ryt - bus kaip bus  lotuliukas.gif

Liuks, kad Benukui darželyje gerai. Maniškis ir vis klausia ar dar nedirba mokykla. Matomai jau pasiilgo. Nuo liepos 1 d. neina. Rugsėjį pradės kitą grupę lankyt. Bus matyt kiek to noro bus tada.
Sveika sugrįžus į darbo liaudį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 08 13, 05:12)
O aš taip, darbuojuos jau....tiesa nežinia kiek čia ilgai dirbsiu, nes laikinai esu įdarbinta. Ai bus matyt...šiandien gerai - o ryt - bus kaip bus  lotuliukas.gif


Smagu, kad Benukas sauniai darzelininkauja thumbup.gif
Nera nieko amzinesnio uz laikina, taip kad thumbup.gif

QUOTE(era27 @ 2014 08 13, 05:20)
Gerai čia Tau tada. Išsiilsėsi ir vėl galėsi toliau dirbt. thumbup.gif
Viskas gerai. Ir šeimyna ir darbai. smile.gif Tik gaila, kad ši vasara visiškai be atostogų. Vaikai be normalių atostogų. Bet nieko, kitą vasarą tikiuosi atsigriebsim.  rolleyes.gif
Liuks, kad Benukui darželyje gerai. Maniškis ir vis klausia ar dar nedirba mokykla. Matomai jau pasiilgo. Nuo liepos 1 d. neina. Rugsėjį pradės kitą grupę lankyt. Bus matyt kiek to noro bus tada.
Sveika sugrįžus į darbo liaudį biggrin.gif


Tai zinoma atsigriebsit, laiko marios pries akis mirksiukas.gif
Paulyte i mokykla nori? mano dickis nori vien del to, kad miegot nereiks biggrin.gif
Mazius ir is lopsiuku i darzelinuka virs, ir taip aukstyn, didyn.... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(era27 @ 2014 08 13, 06:20)

Liuks, kad Benukui darželyje gerai. Maniškis ir vis klausia ar dar nedirba mokykla. Matomai jau pasiilgo. Nuo liepos 1 d. neina. Rugsėjį pradės kitą grupę lankyt. Bus matyt kiek to noro bus tada.
Sveika sugrįžus į darbo liaudį biggrin.gif

Gerai darželyje, bet tai gerklė, tai pilvas tai vėl koks biesas kimba. daktarė liepė nusiteikti, kad kokius metus taip bus doh.gif doh.gif
o tu Kaune dirbi ar gal Marijampolėje darbuką turi ?? Pasipasakoti prašom 4u.gif

QUOTE(*panteRa* @ 2014 08 13, 08:39)
 
Mazius ir is lopsiuku i darzelinuka virs, ir taip aukstyn, didyn....  rolleyes.gif

ir neapsižiūrėsi,kad jau 12 klasių baigia doh.gif o Tu vis tokia pat graži ir faina lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 08 13, 11:18)

ir neapsižiūrėsi,kad jau 12 klasių baigia  doh.gif o Tu vis tokia pat graži ir faina  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Joo, vaikai tegul auga, svarbu as vis tokia pat grazi ir faaaina bigsmile.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2014 08 13, 08:39)
Paulyte i mokykla nori? mano dickis nori vien del to, kad miegot nereiks  biggrin.gif 
Mazius ir is lopsiuku i darzelinuka virs, ir taip aukstyn, didyn....  rolleyes.gif

Nori nori, kaip ji nenorės. Bet ir atostogų dar sakė nori. O su miegu pas mus nėra problemų. Dabar darželin neina, bet dažniausia miega pietų abu. biggrin.gif
Mažius mano jau senai nebe mažius, juk į "mokyklą" eina. Jeigu kas paklausia ar eina į darželį, tai visada sako, kad nea, jis jau didelis ir eina į mokyklą. biggrin.gif

QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 08 13, 12:18)
Gerai darželyje, bet tai gerklė, tai pilvas tai vėl koks biesas kimba. daktarė liepė nusiteikti, kad kokius metus taip bus  doh.gif  doh.gif
o tu Kaune dirbi ar gal Marijampolėje darbuką turi ?? Pasipasakoti prašom  4u.gif
ir neapsižiūrėsi,kad jau 12 klasių baigia  doh.gif o Tu vis tokia pat graži ir faina  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Metus tai bus dažnai. Po metų vistiek bus, tik gal rečiau. doh.gif
Kaune pavasarį išėjau. Neturiu kur vaikus palikt. Dabar čia vargstu ir tikiuosi kada nors sugrįžt atgal. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2014 08 11, 13:15)
labai linkiu,kad dirbtų  4u.gif  nors jei rimtai,tai abejoju ar bus daug vietinių klijantų  g.gif kas žino apie Happekus tai randa ir internetu ar kitam mieste, bet manau daugeliui mamų ta kaina sunkiai įkandama  unsure.gif


unsure.gif ohmy.gif...niu prašom čia manęs negasdinti, merginos, nes, mano metuose ir infarktas gali būti lotuliukas.gif Kaip tai nepirks??? Tai aš čia ir atsidarau, kad jums internetu nereiktų ieškot, ir pasimatuot būt galima, ir kavos išgert ir vaikams pažaist-viskas bus vietoj... biggrin.gif ...tik leiskit man įsivažiuot...suprantu, kad aš čia nelabai spėjau įšoklt į tą Happeak ir Modi Du traukinį, kai jie paleidžia naujas kolekcijas,bet...niu ką darysi rolleyes.gif ax.gif ...po to bus lengviau, dabar tik atsidaryt reikia...nu ir kas čia per kaina??? rolleyes.gif Kokybė, manau, viską atperka ax.gif Susimatom Gedimino g.2, nesvarbu ar pirmadienį ar kada kitą dieną mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
nu ka? rudeneja po biskiuka ax.gif wub.gif

QUOTE(cole1 @ 2014 08 14, 20:37)
unsure.gif  ohmy.gif...niu prašom čia manęs negasdinti,
Susimatom Gedimino g.2, nesvarbu ar pirmadienį ar kada kitą dieną mirksiukas.gif


Na ir kaip ta pirmoji savaite? a pekninga bigsmile.gif biggrin.gif sestadieni mudu su Kasparu ir pabuvojom pas jumis ax.gif guciai wub.gif pavasari griebsim thumbup.gif kol kas kiepka apsiribojom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2014 08 25, 21:22)
Sveikos,
nu ka? rudeneja po biskiuka  ax.gif  wub.gif
Na ir kaip ta pirmoji savaite? a pekninga  bigsmile.gif  biggrin.gif  sestadieni mudu su Kasparu ir pabuvojom pas jumis  ax.gif guciai  wub.gif  pavasari griebsim  thumbup.gif  kol kas kiepka apsiribojom  smile.gif

pekninga pekninga lotuliukas.gif lotuliukas.gif

lyskit visos iš po lapų, pasakokit kaip vaikai auga ?? kas gero ?
Atsakyti