Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Mangute @ 2014 05 08, 13:18)
Vakar mane priėmė į Tauragės fotografų klubą "Fotojūra"  4u.gif


belieka pasveikint smile.gif
Labai smalsu pasidarė, o yra kokios sąlygos, kad priimtų, ar tereikia paties žmogaus pageidavimo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2014 05 08, 14:15)
belieka pasveikint smile.gif
Labai smalsu pasidarė, o yra kokios sąlygos, kad priimtų, ar tereikia paties žmogaus pageidavimo? 4u.gif


Ne, vien pageidavimo neužtenka (kelis kartus jau bandžiau ten patekti biggrin.gif ), sakė norinčių buvo daug, bet kelis jie patys atsirinko, stebėjo fotografijas, tobulėjimą ir pan. tai mus (mes penki) vakar pasikvietė, žiūrėjo mūsų atrinktas fotografijas, klausinėjo įvairių dalykų ir poto pasitarę klubo nariai priėmė visus smile.gif

artimiausias jų organizuojamas renginys.
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2014 05 07, 22:50)
Siandien pas mane atskrido mazyte grazi feja wub.gif  Stai ji https://www.flickr.c...s-31271323@N02/  wub.gif
Labai aciu, Erika, uz nuostabia fotografija, laiskuti ir grazuolius delikacius ranku darbelius wub.gif  Kaip gera gauti lauktuviu is Gimtines...Aciuuuu wub.gif  heart.gif

Kaip gera , kad sulaukei jau. Linkėjimai. Dar kart atsiprašau už vėlavimą.
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2014 05 08, 14:28)
Ne, vien pageidavimo neužtenka (kelis kartus jau bandžiau ten patekti  biggrin.gif ), sakė norinčių buvo daug, bet kelis jie patys atsirinko, stebėjo fotografijas, tobulėjimą ir pan. tai mus (mes penki) vakar  pasikvietė, žiūrėjo mūsų atrinktas fotografijas, klausinėjo įvairių dalykų ir poto pasitarę klubo nariai priėmė visus smile.gif

artimiausias jų organizuojamas renginys.



Sveikinimai dideliausi 4u.gif 4u.gif 4u.gif smile.gif
Tai gal pasiseks susitikti, nes mūsų klubas žada dalyvauti birželio mėn. vykstančiame renginyje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorija09 @ 2014 05 08, 19:49)
Sveikinimai dideliausi  4u.gif  4u.gif  4u.gif  smile.gif
Tai gal pasiseks susitikti, nes mūsų klubas žada dalyvauti birželio mėn. vykstančiame renginyje  ax.gif


tai manau, kad tikrai pasiseks wink.gif
Atsakyti
DĖMESIO ! ATTENTION!

Iki konkurso pabaigos liko nei daug, nei mažai- 4 dienelės smile.gif

Noriu paprašyti , kad kas įkėlėt foto į flick're esančią konkurso temą- BŪTINAI įkelkit ir čia. Ten yra, o čia ne- netvarka biggrin.gif ( jei kažko nesumaišiau g.gif )


Konkursas. J.Kunčinas " PAVASARIS NUO BEKEŠO KALNO "


Terminas: 2014.03.13-2014.05.13

Taisyklės:
1. Dalyvauti gali tik atsiskaitę visus ND.
2. Laukiamos tik naujos (nearchyvinės) nuotraukos.
3. Galima suruošti daugiau nei vieną nuotrauką (kiekis neribojamas).
4. Nuotrauką kelti į SM pradžiamokslio temą ir ČIA.


Gal kažką įkvėps bendra eilėraščio nuotaika... gal tik kažkurios dvi eilutės ... gal mintis tarp eilučių... Eilėraštyje visai nėra skyrybos ženklų- susidėliokit savo nuožiūra. Ir improvizuokit, svajokit ir fotografuokit. smile.gif

aštuonkampė aikštelė nedidelis delnas žvalgybai
kaip juda pavasaris ką veikia pavasaris ką
tu gali pamatyti žmogau cirkuliuojantį orą
vyrą užmetusį meškerę moterį su skalbiniais
mažą verkiantį vaiką vyrus gurkšnojančius alų
katiną vos įžiūrimą su uodegos antena
jeigu įstengsi užuosti aitrų kvepiantį dūmą
dūmą rusenančių lapų tavo pernykščio rudens
ar įžiūrėsi mergaitę einančią tako sklastymu
o jei įžiūrėsi atspėk ką ji mąsto
eina kareiviai ir žvalgos eina dar žvitrios senutės
orus ir vienišas eina sudžiuvėlis kunigas
matai kaip du žmonės mušas, o trečias stovi ir spokso
į traktoriaus priekabą verčia pilką nugriautą sandėlį
daugel gali pamatyti nuo aštuonkampės aikštelės
jeigu diena jau skaisti ir jei netingi žiūrėti
o kol žiūrėjai pradėjo nykti akiraty bokštai
čerpių stogai tiktai vietom droviai suraudonuoja
tikras pavasaris jeigu stogų nematyti
vaizdą lengvai pasigrobia tirštėjanti žaluma
tai pastovėk dar ant kalno viską galvon susidėki
ir lig pavasario kito kietai laikyk


Sėkmės smile.gif


user posted image



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagute: 09 gegužės 2014 - 19:55
aš vėl su žiedeliais smile.gif daryta su Helios. Būtų smagu, jei sukritikuotumėt wink.gif

user posted image user posted image

Atsakyti
dar vienas Helios darbelis smile.gif

user posted image
Atsakyti
Užsukusi čia pasijutau visai kaip Maironis (bet amžiai bėga, ir griūvančios sienos/kas dieną nyksta, apleistos ir vienos!..). Savaitės temos nusibaigė, nebesisvaiginame jokiais projektais (analizės buvo tik išimtis, patvirtinusi taisyklę?), ND dirvonuoja (Opšra & Co? biggrin.gif), tylą retsykiais perskrodžia tik supypsėjęs mamagutes priminimas, na va, dar Mangutės žiedeliai bando guosti, kad yra šitame marse gyvybės kažkoks menkas krislelis smile.gif Sakyčiau, darom! ką nors... Bet kad ir pati idėjomis nepertekusi, tik atodūsiais biggrin.gif
***
Mangute, nežinau, ar pavyks "smagiai sukritikuoti" biggrin.gif Pakankamai sunku rasti ką pasakyti apie tokius žiedelius, kokius atnešei. O gal pati pamėgintum?, būtų tokia improvizuota analizių atmaina - savianalizė? smile.gif A? Ir aš pakankamai rimtai, be užslėptos ironijos. Man, tarkim, būtų įdomu išgirsti Tavo pasvarstymus, kokį tikslą turėjai, į ką koncentravaisi, kas, Tavo manymu, pavyko, kas kelia rūpesčių ir niaukia žvilgsnį... Tai galbūt paskatintų ir mūsų smagią kritiką biggrin.gif, nes dabar sunku rasti atskaitos tašką, išjudinti vertinimo smagratį... Ką norėtum išgirsti? Minčių apie sumanymą, šviesą, kompoziciją, techniką, heliošo piešinį? Beje, apie pastarąjį. Nematau nieko specifiško, kad plikas faktas apie heliošą, kaip įrankį, imtų kalbėti. Net nepasakyčiau, kad čia jis darbavosi rankoves pasiraitojęs, kad apskritai darbavosi smile.gif Man regis, jau ne kartą esi gavusi patarimų nebijot priverti diafragmos, nesilaikyti įsikandus minimalios ryškumo zonos, kuri tikrai ne visur kur tinka, o kartais yra ta penkta, net šuniui nereikalinga, koja smile.gif Tarkim, Tavo žiedelis Nr.2. Nors kadras, mano galva, silpnas per visus parametrus (tiek kompoziciškai, tiek vizualiai, tiek vertinant šviesą, techniką, spalvas, rakursą ir t.t.), siauroji ryškumo zona tik dar labiau sustiprina tą įspūdį. Tik iš bendro išsilavinimo biggrin.gif galim pasakyti, kad tas žalias, dėmesį siurbiantis daiktas yra augalėlio kotas, Tavo nuotraukoje jo vaiskus žalumas tiesiog netekęs prasmės, tūriškumo, atrodo tik toks įžūlus spalvinis išsišokėlis ir tiek. O ką gali pasakyti Tu? Man būtų visai įdomu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 12 gegužės 2014 - 08:47
labas,

pas ką nors su Helios eina reguliuoti diafragma? g.gif pas mane ją rodo F00 g.gif
Papildyta:
tiesa, ačiū, kad pasidžiaugėt mano sėkme wink.gif


Iks, dėkoju už už pastabas.
Atsakyti
Įsiterpsiu ir aš blush2.gif

Mangute, kaip koliažai man negroja. Pirmame trūksta didesnės ryškumo zonos ir elementaraus fokuso. Dešinė fotosilpniausia, mano požiūriu, nieko nesakanti. Kairė būtų įdomesnė, jei išryškėtų stiklinės vazelės kontūras, struktūra, matytųsi iš kur į ją krenta šviesa. Iš visų 4 foto man labiausiai pavykusi atrodo toji, kur nufotografuoti du pienės pūkais, gražus apvalus blyksnis lyg atkartoja pūko formą. Bet vėlgi, trūkūmas ryškumo, fokuso 4u.gif aš pati neesu bandžiusi helios objektyvo tai net nežinau, ar sunku su juo kažką sufokusuoti g.gif ?

Pas mane koledže visas semestras skirtas mados fotografijai ir reikės daryti galutinį projektą....MADOS IR DAR STUDIJINĮ....aaaa....!!! Man kol kas atrodo misija neįmanoma...aš studijos ir visų mandrų apšvietimų lempų, blyksčių, skėčių, softboksų...etc.. nevaldau...ta prasme bandžius, bet kas iš toooo???? MUA neturiu, modelio irgi...apie rūbus patyliu... doh.gif idėjų turiu kelias, bet nei viena kol kas nėra gryna mano galvoje doh.gif vaikų auklės neturiu, tai tenka truputį praelidinėti paskaitas...nu žodžiu...smagumynai biggrin.gif

Atšilo orai, tema apmiršta pamažu...neįdomu.

Tiesa, Svajone, dėkoju už komentarą tau apie skvoterius 4u.gif perksiačiau, tik atrašyt laiku nespėjau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 12 gegužės 2014 - 09:57
QUOTE(Iks @ 2014 05 12, 09:33)
tylą retsykiais perskrodžia tik supypsėjęs mamagutes priminimas



kolega, įžeidinėjat biggrin.gif t.b.- griausmingas cool.gif

taip, taip, ryt skelbsiu nugalėtojus smile.gif
Atsakyti