Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(je t'aime @ 2014 05 03, 15:23)
vaje, nesitikejau, kad taip greit gausi, anakart gal savaite atvirukai keliavo biggrin.gif o man taip gera buna piest tuos atvirukus, kai ju nedaug buna, tada iskrapstau iki detaliu. labai tobula tada, kai reikia atsiribot nuo visokiu neigiamu dalyku, suveikia kaip meditacija. et, ir dar kokio grazumo vakaras buvo, kai piesiau sita ir dar kelis atvirukus, mano stalas priesais langa stovi, pries akis - saulelydis, kambarys visas istirpes toj sviesoj, vanduo, akvarele, darbinis, bet malonus chaosas. kate minkstom letenelem ateina karts nuo karto, uzlipa ant stalo paziuret, ka as ten su tais teptukais, tusinukais veikiu biggrin.gif pats atviruku siuntimo procesas man jau dziaugsma teikia, o jeigu dar adresatas laimiiiingas... smile.gif


kaip koks stebuklas nuskambėjo wub.gif vis paskaitau ir paskaitau šitą postą biggrin.gif

aš pavydžiu žmonėms kurie moka piešt smile.gif aš labai mėgstu peckiot, bet visiškai nemoku, ir akvarėles išsitraukiu, ir pieštukus, ir kreideles, peckioju byleka, gaunasi labai baisiai biggrin.gif bet pats procesas bent veža, tik gaila, kad rezultatas būna vertas šiukšliadežės biggrin.gif jei noriu rezultato, kaip mažas vaikas išsitraukiu spalvinimo knygele ir paspalvinu lotuliukas.gif tada bent vaizdas kažkoks gaunasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 05 05, 09:22)
Dabar aišku, kodėl tuo drambliu taip domėjosi mano labrakadabra biggrin.gif (šuo) - užuodė saulėlydį ir minkštas letenėles smile.gif

biggrin.gif

QUOTE(Svajonė mūsų @ 2014 05 05, 16:37)
kaip koks stebuklas nuskambėjo  wub.gif  vis paskaitau ir paskaitau šitą postą  biggrin.gif

aš pavydžiu žmonėms kurie moka piešt smile.gif aš labai mėgstu peckiot, bet visiškai nemoku, ir akvarėles išsitraukiu, ir pieštukus, ir kreideles, peckioju byleka, gaunasi labai baisiai biggrin.gif bet pats procesas bent veža, tik gaila, kad rezultatas būna vertas šiukšliadežės  biggrin.gif  jei noriu rezultato, kaip mažas vaikas išsitraukiu spalvinimo knygele ir paspalvinu  lotuliukas.gif tada bent vaizdas kažkoks gaunasi  biggrin.gif

ax.gif

kad man kas nors padovanotų atviruką savo pieštą, netgi jei siuntėjo manymu jis piešt nemoka biggrin.gif man tokie dalykai labai gražu, nes gyvenime esu gavusi tik nuo šeimos narių, kurie moka piešt, bet jei ir nemokėtų, man jie būtų patys mieliausi, tad šiuo klausimu suprantu mamas, kurios labai džiaugiasi savo vaikų piešiniais biggrin.gif aš ir šiaip labai mėgstu viską, kas sava ranka užrašyta, pagaminta, nupiešta. iki šiol saugau visokius susirašinėjimus ir iliustracijas bei šaržus pieštus ant popieriaus lapo per pamokas su draugėmis, visada gavusi atviruką siuntėjo raštą patyrinėju. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(je t'aime @ 2014 05 05, 17:18)

kad man kas nors padovanotų atviruką savo pieštą, netgi jei siuntėjo manymu jis piešt nemoka biggrin.gif


he he biggrin.gif turėsiu dabar omeny ax.gif kai apims "įkvėpimas" , žinosiu jau kam piešiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2014 05 05, 18:31)
he he  biggrin.gif  turėsiu dabar omeny  ax.gif  kai apims "įkvėpimas" , žinosiu jau kam piešiu  biggrin.gif

jė! bigsmile.gif į temą prisiminiau Picasso citatą, kuri tikriausiai jau daug daug kartų girdėta, bet verta pakartojimo - Every child is an artist. The problem is how to remain an artist once he grows up. Vaikai žavi tuo, kad jie dar nėra sugadinti visokių baimių ir kompleksų biggrin.gif
Atsakyti
pritariu sava ranka daryta man kur kas smagiau gauti nei pirktini brangu ,as net kai dovanoju vokelius ,voka pati gaminu ir apipavidalinu,tai kai pirma karta gauna zmogus,geraja prasme nuostaba buna rolleyes.gif wub.gif
Atsakyti
o man jokio skirtumo kokį gaut, rankų darbo, ar pirktinį, svarbiausia, kad būtų kruopščiai atrinktas special for me biggrin.gif
Atsakyti
Siandien pas mane atskrido mazyte grazi feja wub.gif Stai ji https://www.flickr.c...s-31271323@N02/ wub.gif
Labai aciu, Erika, uz nuostabia fotografija, laiskuti ir grazuolius delikacius ranku darbelius wub.gif Kaip gera gauti lauktuviu is Gimtines...Aciuuuu wub.gif heart.gif


Atsakyti
Liko vargšiukė airv. unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
sveikos,

Norėčiau pasigirti, galiu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2014 05 08, 11:45)
sveikos,

Norėčiau pasigirti, galiu?  blush2.gif


Labas smile.gif
Žinoma, kad gali biggrin.gif
Labai smalsu pasidarė ax.gif
Atsakyti
Vakar mane priėmė į Tauragės fotografų klubą "Fotojūra" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2014 05 08, 11:04)
Liko vargšiukė airv.  unsure.gif  biggrin.gif


blush2.gif jau paruoštas paketukas, reikia tik rasti dieną, kai galėsiu prisitaikyti prie nuostabiai lanksčių pašto darbo valandų biggrin.gif
Atsakyti