Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Iks @ 2014 05 02, 20:42)
Opšra, aš, kaip ir Tu, skęstu apmąstymuose, ar tik Tu neskęsti juose biggrin.gif  Tai va, Neskęsk. Dar paaiškės, kad jūra ši iki kelių biggrin.gif Jei išgąsdinau kartais su savo grasinimais muštruoti, tai atsigąsdink biggrin.gif Nubraukus juokelius, normali Tavo pradžia. Prašau suteikti tetoms džiaugsmo išvysti, kas bus toliau cool.gif Pasilieku laukti prie žydrųjų ekranų.

Neišgąsdinai, tikrai ne smile.gif Man kažkoks stebuklas, kad štai yra daug protingesnių už mane žmonių, kurie va laukia manęs (manęs - kvailo viščiuko!!!) prie savo žydrųjų, kad kreipia dėmesį į visą tą briedą, kurį keliu, kad tiki, jog iš manęs kažkas gali užaugti, ir visai neblogo, ir tada - žinai gi, kaip būna - pasidaro baisu nuvilti (gal ne pats tinkamiausias žodis, kokie čia gali būti nuvylimai kažkokioj internetinėj erdvėj, kur niekas nieko niekam neprivalo ir taip toliau, ir panašiai, bet turbūt supranti, ką šituo žodžiu noriu pasakyti), tada norisi sau užsikelti kartelę labai aukštai, bandyti iššokti aukščiau bambos, o nė velnio nesišoka, tada pasijaučiu pačią save nuvylus, ir toks kvailas užburtas chamiako ratas sukasi.
Bet nieko, išsisuksiu, argi prastas iš manęs žiurkėnas? biggrin.gif
Atsakyti
Opšra, jei įdėmiai studijavai archyvus, turbūt ne kartą užtaikei ant dažnai čia cituojamos frazės "fotografija neprivalo kelti vien tik teigiamas emocijas blablabla". Tai va. Gali sukelti tą patį nusivylimą. Kad ir. Na bet niekai. Tetos tam pasiruošusios biggrin.gif , dėl jų gali būti rami. Jei įsivaizduotum, kiek dar tų kartelių teks kilnoti, už paširdžių susigriebtum biggrin.gif Bet tame ir visas cinkas. Pasiskolinsiu iš alabamos - vaikytis tolstančius horizontus smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2014 05 02, 21:52)
Man kažkoks stebuklas, kad štai yra daug protingesnių už mane žmonių, kurie va laukia manęs (manęs - kvailo viščiuko!!!) prie savo žydrųjų, kad kreipia dėmesį į visą tą briedą, kurį keliu, kad tiki, jog iš manęs kažkas gali užaugti, ir visai neblogo, ir tada - žinai gi, kaip būna - pasidaro baisu nuvilti (gal ne pats tinkamiausias žodis, kokie čia gali būti nuvylimai kažkokioj internetinėj erdvėj, kur niekas nieko niekam neprivalo ir taip toliau, ir panašiai, bet turbūt supranti, ką šituo žodžiu noriu pasakyti), tada norisi sau užsikelti kartelę labai aukštai, bandyti iššokti aukščiau bambos, o nė velnio nesišoka,



Same on me. Tik su Say buvo. Bet tai didesnis siekis su didesnemis pastangomis. Rezultatas po to griztamasis. Indelis i save didesnis. Ale atsakomybes jausmas ir pamastymai "kazi ar sugebu" dazni...
Atsakyti
pandre, mokomės toliau?
mano merginos ką tik vieną užduotį baigė, tai galiu Tau tą pačią duoti ar kitą galvoti.
Atsakyti
Say, duok ir man kokią užduotį blush2.gif

visada malonu, jei sukritikuosit wink.gif

user posted image
Atsakyti
Aš ką tik iš pašto dėžutės atsinešiau dramblį! smile.gif Su balionu!
Je t'aime, ačiūūūūūūūūūūūūūū!
Jau pats vokas gali laisvai pretenduoti į atviruką. Ir "tik apsauginis popierius" - t.p. rolleyes.gif Kaip smagu gauti specialiai tau paties siuntėjo kurtą atviruką. Neišpasakytas jausmas. Šviesus ir balioninis. Aš lai-min-ga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 05 03, 10:40)
pandre, mokomės toliau?
mano merginos ką tik vieną užduotį baigė, tai galiu Tau tą pačią duoti ar kitą galvoti.


Su malonumu, Say! laukiu uzduoties Skype ar kur kitur, kur Tau patogiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pandre @ 2014 05 03, 11:49)
Su malonumu, Say! laukiu uzduoties Skype ar kur kitur, kur Tau patogiau  smile.gif


ok, pamaitinsiu šeimyną ir vakarop parašysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 05 03, 12:05)
Aš ką tik iš pašto dėžutės atsinešiau dramblį! smile.gif Su balionu!
Je t'aime, ačiūūūūūūūūūūūūūū!
Jau pats vokas gali laisvai pretenduoti į atviruką. Ir "tik apsauginis popierius" - t.p. rolleyes.gif Kaip smagu gauti specialiai tau paties siuntėjo kurtą atviruką. Neišpasakytas jausmas. Šviesus ir balioninis. Aš lai-min-ga wub.gif

vaje, nesitikejau, kad taip greit gausi, anakart gal savaite atvirukai keliavo biggrin.gif o man taip gera buna piest tuos atvirukus, kai ju nedaug buna, tada iskrapstau iki detaliu. labai tobula tada, kai reikia atsiribot nuo visokiu neigiamu dalyku, suveikia kaip meditacija. et, ir dar kokio grazumo vakaras buvo, kai piesiau sita ir dar kelis atvirukus, mano stalas priesais langa stovi, pries akis - saulelydis, kambarys visas istirpes toj sviesoj, vanduo, akvarele, darbinis, bet malonus chaosas. kate minkstom letenelem ateina karts nuo karto, uzlipa ant stalo paziuret, ka as ten su tais teptukais, tusinukais veikiu biggrin.gif pats atviruku siuntimo procesas man jau dziaugsma teikia, o jeigu dar adresatas laimiiiingas... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(je t'aime @ 2014 05 03, 16:23)
vaje, nesitikejau, kad taip greit gausi, anakart gal savaite atvirukai keliavo biggrin.gif o man taip gera buna piest tuos atvirukus, kai ju nedaug buna, tada iskrapstau iki detaliu. labai tobula tada, kai reikia atsiribot nuo visokiu neigiamu dalyku, suveikia kaip meditacija. et, ir dar kokio grazumo vakaras buvo, kai piesiau sita ir dar kelis atvirukus, mano stalas priesais langa stovi, pries akis - saulelydis, kambarys visas istirpes toj sviesoj, vanduo, akvarele, darbinis, bet malonus chaosas. kate minkstom letenelem ateina karts nuo karto, uzlipa ant stalo paziuret, ka as ten su tais teptukais, tusinukais veikiu biggrin.gif pats atviruku siuntimo procesas man jau dziaugsma teikia, o jeigu dar adresatas laimiiiingas... smile.gif


Taip skaniai parašei, kad tiesiog gundo įsibrauti nekviestam į tavo namus wub.gif Šaunu, kad netingi užsiimti, kiekvienam išskirtinai rankų darbo gamybos atviruką padaryti! smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo efo: 03 gegužės 2014 - 15:41
QUOTE(sayonara @ 2014 05 03, 09:40)
pandre, mokomės toliau?
mano merginos ką tik vieną užduotį baigė, tai galiu Tau tą pačią duoti ar kitą galvoti.

o mane paklydelę priimtum blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(je t'aime @ 2014 05 03, 15:23)
(...) saulelydis, kambarys visas istirpes toj sviesoj, vanduo, akvarele, darbinis, bet malonus chaosas. kate minkstom letenelem ateina karts nuo karto, uzlipa ant stalo paziuret, ka as ten su tais teptukais, tusinukais veikiu biggrin.gif (...)


Dabar aišku, kodėl tuo drambliu taip domėjosi mano labrakadabra biggrin.gif (šuo) - užuodė saulėlydį ir minkštas letenėles smile.gif
Atsakyti