Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Virdzinija, jei nori komentaru, buk gera pakeisk nuotrauku statusa mirksiukas.gif i public, nes dabar kaip suprantu vieni priklauso family,kiti friends grupems,tad nevisi mato tavo foto
Atsakyti
QUOTE(Aster @ 2014 05 02, 09:25)
Sveikos,

noriu paprašyti paslaugos smile.gif Žinau, kad šioje temoje keičiatės atvirutėmis smile.gif Man reikalingos 5 atvirutės merginų bėgimo konkursui. Tai bus prizai. Jei galėtumėte man parduoti savo atvirutes arba fotografijas, kurias galėčiau atspausdinti, būčiau dėkinga smile.gif Dėl kainos ir kt. tarkimės per až smile.gif Labai lauksiu pasiūlymų.

Konkursas neoficialus, tai ne komercija. Tikslas - kuo daugiau gerų emocijų smile.gif


siunčiame pagrinde ne savo atvirukus, o kur nors pirktus.

manau, kad paprasčiau ir Tau būtų nupirkti atvirukus, ypač, kai reikalingas nedidelis kiekis. Jeigu yra vos vos daugiau pinigų, galima Fotomenininkų sąjungos atvirukų rinkinius padovanoti - jų yra įvairių ir nebrangių. bus solidžiau, negu vienas atvirukas.
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2014 05 02, 10:12)
pažastis čia bene kontrastingiausias taškas šioje foto. Tai dėmesys ten ir krypsta....
be to, su apdirbimu kažkas negerai.. oda visa į mėlynumą



QUOTE(Mangute @ 2014 05 02, 10:21)
o man kaklas kliuva, tokia kaip žąsies oda  g.gif


ačiū, kad nepatingėjot pakomentuot biggrin.gif

o aš tuo tarpu bandau taisyti klaidas.. smoke.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(efo @ 2014 05 02, 12:15)
ačiū, kad nepatingėjot pakomentuot biggrin.gif

o aš tuo tarpu bandau taisyti klaidas..  smoke.gif




oho, šaunuolė, žymiai geriau thumbup.gif

bet ranka kliūva.. jos arba reikėjo, arba nereikėjo.. šiuo atvėju norėtųsi matyti visą plaštaką įkomponuotą smile.gif
Atsakyti
Labas,

ačiū Miraval už nuotraukytę, deja įdėti negaliu, nes neprisijungiu prie flickr doh.gif Gal pati pasirodys, ačiū labai wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lunameja @ 2014 05 02, 11:19)
Virdzinija, jei nori komentaru, buk gera pakeisk nuotrauku statusa  mirksiukas.gif i public, nes dabar kaip suprantu vieni priklauso family,kiti friends grupems,tad nevisi mato tavo foto


supratau smile.gif jau...

Dekui uz komentarus smile.gif
Atsakyti
O komentuoti neleidžia... doh.gif
Nesuprantu tokių filtravimų. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2014 05 02, 18:11)
O komentuoti neleidžia...  doh.gif
Nesuprantu tokių filtravimų.  unsure.gif


biggrin.gif siaube , ten kai sukeli reikia viska atskirai po viena nuotrauka zymet doh.gif zodziu pamirstu as vis doh.gif specialiai nieko nefiltruoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2014 05 02, 12:27)
oho, šaunuolė, žymiai geriau  thumbup.gif

bet ranka kliūva.. jos arba reikėjo, arba nereikėjo.. šiuo atvėju norėtųsi matyti visą plaštaką įkomponuotą smile.gif


Sutinku, kad geriau, nes pažastis, švelniai tariant, buvo itin neestetiška.
Kita vertus, efo, man susidaro įspūdis, kad, užuot ieškojusi savęs, savo braižo, piešinio, savo pasaulio, tu tiesiog bandai pakartoti kažką tokio, ką kažkur kažkada matei. Ir dėl to (matyt) neišvengi dirbtinumo, pritempimų. Imkim kad ir paskutinį variantą. Su tais vartymais reikėtų elgtis pakankamai atsargiai. Ne visur jie tinka, ne visur grakščiai apsiverčia. Ir man atrodo - svarbiausia - tavo pačios vidus nesivartė vartant nuotrauką. Tiesiog užgulei PS, pasukiojai aukštyn-žemyn, kairėn-dešinėn, a, kitoniška, na ir liuks, nešu SM prisiekusiesiems. Deja. Man, tarkim, toksai suvartymas nepasiteisina, nes (ypač darbe, kur turiu pusiau neįgalų kompą) atrodė, kad demonstruoji kažkokį sporto neragavusį pilvą su nežmoniškai ištįsusia bamba ir alyvos geibena (vietoj figos lapelio?). Tokiems kadrams nekenktų precizika, kurios tavajam bandyme nematau. Toks pakankamai ūkiškas spragtelėjimas su kažkokia pretenzija. O, spėju, siekta vis tik poetikos ar pan.

***

Opšra, hau du ju du? smile.gif

***

Virdzzinija, Tu, matyt, kažko prispaudusi savo paskyroje, man niekad nereikia nieko nufiltruoti, nebent toks būtų siekinys. Gal kažkur esi patupdžiusi kokią nelemtą varnelę?

***

Vetra127, nėra ką pridurti prie svajonės mūsų komentaro, jam pritariu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 02 gegužės 2014 - 18:31
QUOTE(Iks @ 2014 05 02, 19:30)

Virdzzinija, Tu, matyt,  kažko prispaudusi savo paskyroje, man niekad nereikia nieko nufiltruoti, nebent toks būtų siekinys. Gal kažkur esi patupdžiusi kokią nelemtą varnelę?




va kaip ,na man kiekviena karta reikia zymet,komentarams,publikavimui ir t.t. einu nagrineti,dekui ,o tai as vis su savo 0 atmintim vargstu..

Iks auksas tu 4u.gif 4u.gif 4u.gif ACIU
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virdzzinija: 02 gegužės 2014 - 19:34
QUOTE(Iks)

Opšra,  hau du ju du? smile.gif


Ol rait.
Skęstu apmąstymuose, kad gal man reikėtų visgi ties rašymu apsistoti, ne fotkinimu...
Truputį juokauju, truputį ir ne.

O hau du ju du? smile.gif
Atsakyti
Virdzzinija, smile.gif

Opšra, aš, kaip ir Tu, skęstu apmąstymuose, ar tik Tu neskęsti juose biggrin.gif Tai va, Neskęsk. Dar paaiškės, kad jūra ši iki kelių biggrin.gif Jei išgąsdinau kartais su savo grasinimais muštruoti, tai atsigąsdink biggrin.gif Nubraukus juokelius, normali Tavo pradžia. Prašau suteikti tetoms džiaugsmo išvysti, kas bus toliau cool.gif Pasilieku laukti prie žydrųjų ekranų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 02 gegužės 2014 - 20:43