Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(sayonara @ 2014 05 01, 17:35)
labas,

aš prisiduoti atėjau - dar neišsiunčiau mainų foto. ją turiu, ji atspausdinta, bet mano kompas beveik mėnesį buvo remonte, o jame gulėjo foto, kurią norėjau siųsti, todėl ir neišsiunčiau tos, kuri atspausdinta. jei niekas nenulinčiuos, norėčiau siųsti foto, kurią norėčiau siųsti, o ne tą, kurią tiesiog turėjau po ranka. labai nemuškit, o jei mušit, nu ką - kentėsiu smile.gif

Jei siusi man, tai tikrai nemusiu biggrin.gif

Idomu, o dar daug negaviusiu foto yra? ax.gif
Jau radau flickre, kad tik kelios negavusios smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gizzy: 01 gegužės 2014 - 21:01
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2014 05 01, 18:47)
nežinau.. aš tiesiog šimtą metų prisijungus, kompas įsiminęs ir apskritai niekada nereikėjo prisijunginėti. Bet kartą pabandžiau jungtis iš kito kompo, ir va meta klausimus kažkokius... tai pabandžiau su kitomis naršyklėmis- tas pats.. paskaičiau forumus, tai daug kas su tokia problema susidurę, bet kaip ir sprendimo neradau.. manau kol esu prisijungus, kol netyčia niekas nepaspaudė sing out, eikia išsitrint , ir naują kurti. Kito varianto nesugalvoju..  verysad.gif  verysad.gif

tai patarimas turinčioms flickr.. pažiūrėkite yahoo paskyroj kokius esat "security questions" nusistačiusios (jie registruojantis buvo privalomi), ir užsirašykit kur nors. Nes anksčiau ar vėliau išmes tuos klausimus jungiantis kada nors ir Jums


O pasikeisti slaptažodžžio neina?
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2014 05 01, 20:58)
O pasikeisti slaptažodžžio neina?


neina, nes neleidžia prisijungti smile.gif suvedus slaptažodį, prašo tų durnų klausimų doh.gif o flickras pas mane pokolkas prijungtas, bet ten keisti nieko negalima, nes viskas per yahoo ten eina. O prie yahoo neduoda prisijungt, ir toks durnas uždaras ratas gaunasi doh.gif
atradau kur emeilą jiem galima nusiųst (nes kitur helpas buvo tik skambutis į canadą biggrin.gif ), tai jau atrašė, kad padės, tai susirašinėjam smile.gif tikiuosi išspręs problemą, nes panaršius forumuose, tai čia ne man vienai taip nutiko doh.gif
Atsakyti
Atsėjau milijoną kartų arsiprašyti Sea girl, šiandien paskutinioji diena kai turėjom sulaukti mainų foto. Labai nesmagiai jaučiuosi , labai. Išsiunčiau pakartotinai siuntinuką, tikiuosi, kad dabar viskas bus gerai, tik, kad nespėjau laiku, man labai nesmagu.
Atsakyti
QUOTE(erikamaja @ 2014 05 01, 21:38)
Atsėjau milijoną kartų arsiprašyti Sea girl, šiandien paskutinioji diena kai turėjom sulaukti mainų foto. Labai nesmagiai jaučiuosi , labai. Išsiunčiau pakartotinai siuntinuką, tikiuosi, kad dabar viskas bus gerai, tik, kad nespėjau laiku, man labai nesmagu.

Nu ot kokia biggrin.gif Kam sugadinai siurpriza man biggrin.gif Neatsiprasinek nes zinau kaip buna ir man paciai buvo.... As koretei dovanele siunciau du kartus...nuejo i Lietuva pirma karta, prasivoliojo Kauno paste, parejo pas mane, prasivoliojo menesi musu miestelio paste, turbut vos ne po 3 men. gryzo pas mane... Kai issiunciau antra karta nukeliavo sekmingai.
Taigis neatsiprasinek, labai lauksiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2014 05 01, 22:04)
neina, nes neleidžia prisijungti smile.gif suvedus slaptažodį, prašo tų durnų klausimų  doh.gif  o flickras pas mane pokolkas prijungtas, bet ten keisti nieko negalima, nes viskas per yahoo ten eina. O prie yahoo neduoda prisijungt, ir toks durnas uždaras ratas gaunasi  doh.gif
atradau kur emeilą jiem galima nusiųst (nes kitur helpas buvo tik skambutis į canadą  biggrin.gif  ), tai  jau atrašė, kad padės, tai susirašinėjam  smile.gif tikiuosi išspręs problemą, nes panaršius forumuose, tai čia ne man vienai taip nutiko  doh.gif


Aaa.. galvojau, kad kai esi prisijungus per kitur gal eina pakeisti. Tai gerai, kad yra kas padės mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2014 05 02, 06:29)
Aaa.. galvojau, kad kai esi prisijungus per kitur gal eina pakeisti. Tai gerai, kad yra kas padės  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


psio, viską sutvarkė, turėsiu savo flickrą ramiai toliau thumbup.gif

pasirodo pati kalta, nes registruojantis reikėjo nurodyti kokį nors dar kitą ne yahoo emeilą, tai būtų visus duomenis ten atsiuntę doh.gif tai dabar įvedė, ir visą info gavau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(efo @ 2014 05 01, 11:46)
laukiu jūsų teismo



pažastis čia bene kontrastingiausias taškas šioje foto. Tai dėmesys ten ir krypsta....
be to, su apdirbimu kažkas negerai.. oda visa į mėlynumą
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2014 05 02, 10:12)
pažastis čia bene kontrastingiausias taškas šioje foto. Tai dėmesys ten ir krypsta....
be to, su apdirbimu kažkas negerai.. oda visa į mėlynumą


o man kaklas kliuva, tokia kaip žąsies oda g.gif
Atsakyti
Sveikos,

noriu paprašyti paslaugos smile.gif Žinau, kad šioje temoje keičiatės atvirutėmis smile.gif Man reikalingos 5 atvirutės merginų bėgimo konkursui. Tai bus prizai. Jei galėtumėte man parduoti savo atvirutes arba fotografijas, kurias galėčiau atspausdinti, būčiau dėkinga smile.gif Dėl kainos ir kt. tarkimės per až smile.gif Labai lauksiu pasiūlymų.

Konkursas neoficialus, tai ne komercija. Tikslas - kuo daugiau gerų emocijų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vetra127 @ 2014 05 01, 11:56)
Sveikutės smile.gif Nuomonių  biggrin.gif :



hm.. toks sunkiai komentuotinas kadras .. medis toks didelis, niekur nebėga, nelaksto, šakų tiek daug turi, nejau pati tiki, kad čia radai pačią gražiausią to medžio šakelę, ir sufokusavai, sukomponavai geriausiai kaip tik gali? man atrodo, kad galėtum ir geriau smile.gif
voratinklis.. jis toks.. manau visai nevertas dėmesio, kad jį fotografuot. Jis čia labiau darko tos šakelės estinį vaizdą, nei grožio priduoda
Papildyta:
QUOTE(virdzzinija @ 2014 04 29, 21:31)
Kažko ramuma  smile.gif

įkeliu paskutnį savo projektą  smile.gif  kam įdomu  smile.gif

https://www.flickr.c...02/14047172861/


nu va, dabar rodo smile.gif

yra tikrai gražių kadrų, bet nepyk, su apdirbimu persistengta. Photoshopą +/- visi naudoja, bet reikia pasistengti rasti tą aukso viduriuką, ir neperspausti. Nes dabar viskas taip nusintetinta, kad net akys raibsta. Turėk originalus saugiai padėtus, persirgsi visų šitų pribumbasų liga, tada akys atsivers, ir sutvarkysi skoningai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erikamaja @ 2014 05 01, 21:38)
Atsėjau milijoną kartų arsiprašyti Sea girl, šiandien paskutinioji diena kai turėjom sulaukti mainų foto. Labai nesmagiai jaučiuosi , labai. Išsiunčiau pakartotinai siuntinuką, tikiuosi, kad dabar viskas bus gerai, tik, kad nespėjau laiku, man labai nesmagu.

Kam išsidavei? biggrin.gif Man reikėjo rašyti. tongue.gif
Atsakyti