Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(pandre @ 2014 10 04, 18:18)
ar galima senaja akcija atgaivinti? Klausiu neipareigojanciai...Mane pacia pakeista darbo vieta absoliuciai uzgoze, surijo...laiko net vizijoms nelieka..na, jausmams, o ne vizijoms, nes tik is ju jos kila. gal pabandom? tik viena vieninteli zodeli/ tema mestelk, ir gal kada nors ka nors sukurpsiu..pabandysiu..idomu suzinoti ar dar kazkas rusena manyje susije su fotografija, ar vien tik ''ta'' realybe? Zinai pati, kad visos mano gerybes kilo tik vykdant mokytojos uzduotis. Geras tas isipareigojimo ir atsakomybes santykis  smile.gif


laisvai smile.gif 4u.gif
parašysiu rytoj arba poryt skaipu smile.gif
Atsakyti
Smagu, kad atsiranda naujų darbų konkursams smile.gif

QUOTE(sayonara @ 2014 10 03, 13:39)
tema diskusijai. kas konkursuose turi būti svarbiau - nuotrauką sukurti duotam pavadinimui, ar pavadinimą suteikti kokiai nors nuotraukai?

Tikrai dėmesio vertas komentaras. Ačiū, Say.

Manau, konkursus mes ir darom ir dalyvaujam tam, kad išsijudintume, pastūmėtume save pamąstyti, pamatyti, paieškoti, pagalvoti, paeksperimentuoti, padiskutuoti.. Tokiuose iššūkiuose sau ir gimsta kažkas naujo... atsiranda vėl noras kurti bigsmile.gif

Kalbant apie save, tai pastebiu, kad kai tik prisiverčiu save įgyvendinti kokią fotografinę idėją, vis vien kažkas pavyksta, o jei nepavyksta, tai bent yra peno pamąstymams, pasitaisymams, pakartojimams... Net jei iš pradžių esi visiškai tuščia galva, bandai vienaip, kitaip, trečiaip, kol kokia nors scena, emocija, nuotaika užkabina, kurią nori toliau tobulinti iki išryškėjusios darbo procese vizijos. Kartais planuoji vieną, imi daryti, gaunasi kitaip, bet vis tiek rezultate turi naują darbą, kuriuo džiaugiesi.. (kurį laiką biggrin.gif ).

QUOTE(pandre @ 2014 10 04, 20:18)
Zinai pati, kad visos mano gerybes kilo tik vykdant mokytojos uzduotis. Geras tas isipareigojimo ir atsakomybes santykis  smile.gif

Va kaip vietoj tavo mintys smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o la la la: 06 spalio 2014 - 08:35
toks manasis "tas rudens jausmas"...

user posted image
Atsakyti
uhu mamagute - NEREALU!!!! smile.gif
Atsakyti
Aš eksperimentuoju su rudeniu. Kas ilgiau šiame forume žino, kad kartais mėgstu tokį stiliuką.
Norėjau nuotraukose sujungti nerealų pasaulį su realiuoju. Norėjau, kad vaizdas būtų statiškas ir tuo pačiu dinamiškas. Turėjau rūbus indiško stiliaus, tad mano visa esybė norėjo padaryt kažką priešingo jam. Kritika, pastabos visada laukiami.

Turėjo būti labiau fashion sitlius, bet gavosi labiau fine art g.gif bet kadangi reikėjo padaryt ale mados fotografiją maištingą, be taisyklių..kitokią, tai leidau sau eskpreimentuoti

user posted image

user posted image

user posted image

padėkite man išrinkti kadrą tam rudens jausmui, nes trijų juk nepateiksiu konkursui ax.gif

didesnės foto mano flickr: čia


mamagute, gražus kadras, toks tikras rudeniškas..su rūku ir kaimiškas labai. Man prie širdies, primena vaiksytę. Čiut mažesnio grūdo norėtūsi dangaus plote, bet čia juosta kai suprantu, tai nelabai jo sumažinsi. Įsitraukiau į "mėgstamas" flickr mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 07 spalio 2014 - 12:47
QUOTE(Alabama @ 2014 10 02, 11:25)
Na suduks su nuotaikom, su noru kazka daryt, o norisi tik est, miegot ir verkt.

Kažkaip praleidau šias eilutes... console.gif, bet įdomus turėtų būti kadras su tokiu pavadinimu rolleyes.gif

mamagute, gotte, smagu sulaukti nuotraukų konkursui bigsmile.gif Šaunuolės wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o la la la: 07 spalio 2014 - 16:20
QUOTE(Mangute @ 2014 10 07, 11:26)
uhu mamagute  smile.gif


smile.gif

QUOTE(gotte @ 2014 10 07, 13:30)
* Kas ilgiau šiame forume žino, kad kartais mėgstu tokį stiliuką.

**mamagute, gražus kadras, toks tikras rudeniškas..su rūku ir kaimiškas labai. Man prie širdies, primena vaiksytę. Čiut mažesnio grūdo norėtūsi dangaus plote, bet čia juosta kai suprantu, tai nelabai jo sumažinsi.


* aha, pažįstamas stilius smile.gif Man antroji foto akį traukia- drabužis lyg rodo, kad mergina kartu su paukščiais, bet visa jos povyza- visiška priešingybė- tokia nepajudinama, lyg sakytų, kad neskraidysiu kartu... Kaip suprantu, paukščiai su sluoksniu pridėti. Ar taip realybėj būna? biggrin.gif

** taip, kaimiškas ir su juosta. Smagu, kad patiko smile.gif

Atsakyti
Gal pagelbėsite? Nesigauna man į Flickr įkelti foto į Rudenio konkursą?
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2014 10 08, 12:45)
Gal pagelbėsite? Nesigauna man į Flickr įkelti foto į Rudenio konkursą?


nukopink fotkės savo photostreame adresą ir įkelk į laužtinius skliaustus flickr'o temoj
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2014 10 08, 14:27)
nukopink fotkės savo photostreame adresą ir įkelk į laužtinius skliaustus flickr'o temoj

Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(o la la la @ 2014 09 09, 13:09)
"TAS RUDENS JAUSMAS". Fotografuokite spalvas, rudenį, perteikite nuotraukose tai, ką JUMS reišia ruduo, ką jaučiate. (Vienam tai - vaiko pirma klasė - pzv., kitam - vasaros ilgesys pvz., trečiam - pageltęs medis pvz. ar rūke skendinti alėja pvz.)
Nėra apribojimų saviraiškos priemonėm, būkit kūrybingi smile.gif
Terminas -mėnesiukas (spalio 9 d.) 4u.gif

Reikalavimas - dedam naujas, ne archyvines nuotraukas smile.gif Stebim šviesą, kompoziciją, stengiamės pagauti jausmą smile.gif
Tema Flickr

Pažadu PRIZĄ smile.gif [/b]

Liko 1 diena smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o la la la: 08 spalio 2014 - 15:00
O ruduo tik įsisiūbuoja... rolleyes.gif
Atsakyti