Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(saigha @ 2014 10 03, 07:34)
Valio ! Pirmas žvilgsnis jau yra - netgi ne vienas toje pačioje nuotraukoje...



kodėl pirmas? ax.gif Manau, kad antras smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagute: 03 spalio 2014 - 07:33
QUOTE(LuoBa @ 2014 10 02, 23:26)
Zinau, kad nesu atsikaicius namu darbu, ir ne del to, kad nezinau, kas F, Iso ir islaikymas, zinau. Ir kaip teve musu. Tiesiog, tiek kartu buvo pasakyta, nea, nesureguota ir tai ne Jusu, o mano kalte.  Ir vis gryztu, prie ju, nes labiausia uz viska erzina, nebaigti darbai. Bet rodau, nuotrauka, konkursui, nes fotografuodama, galvojau paie konkursa smile.gif neleisit dalyvaut, tiek to smile.gif bet bandyt, nors ir "nelegaliai" galima smile.gif

Rudens Jausmui smile.gif


nekomentuodama plačiau ir nepasisakydama apie pačią foto, atsietą nuo pavadinimo ir konkurso, noriu paklausti - kuo ši nuotrauka Tau pačiai primena rudens jausmą? Ar ji galėtų būti vasaros jausmu ar pavasario jausmu, o gal skausmu? ilgesiu? ramybe? meile? artumu? dvejone? atsisveikinimu? susitikimu? šeima visais metų laikais ir pan.?

tema diskusijai. kas konkursuose turi būti svarbiau - nuotrauką sukurti duotam pavadinimui, ar pavadinimą suteikti kokiai nors nuotraukai?
Atsakyti
QUOTE(pagieza2 @ 2014 10 02, 14:40)
kažkada jau klausiau - sakė apie tai "seniau" buvo rašyta, matyt beskaitinėjant senesnes temas pražiopsojau  g.gif kas čia vyksta ir ar dar tebevyksta?  blush2.gif  biggrin.gif  4u.gif

rudens pradžia išties nieko gero nežadanti  doh.gif bet mes dar čia! sėdim tyliai ir laukiam geresnių dienų  ax.gif


apie tai ne kartą rašyta, gal per seniai, todėl nepamatei. kai kurios senbuvės turi "mokinių" iš naujesnių merginų, su jomis individualiai bendrauja fotografijos klausimais.

čia nenuolatinis, neprivalomas ir savanoriškas dalykas buvo, tuo momentu taip susidėjo ir išėjo.
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2014 10 03, 08:32)
kodėl pirmas? ax.gif Manau, kad antras smile.gif


žodžius atsiimu:D
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 10 03, 12:58)
apie tai ne kartą rašyta, gal per seniai, todėl nepamatei. kai kurios senbuvės turi "mokinių" iš naujesnių merginų, su jomis individualiai bendrauja fotografijos klausimais.

čia nenuolatinis, neprivalomas ir savanoriškas dalykas buvo, tuo momentu taip susidėjo ir išėjo.


supratau smile.gif kai vieną dieną atsiskaitysiu visus ND, galbūt ir aš sulauksiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pagieza2 @ 2014 10 03, 16:53)
supratau  smile.gif kai vieną dieną atsiskaitysiu visus ND, galbūt ir aš sulauksiu  ax.gif


nežinau, ar bus kita "akcija", bet jeigu bus, galėsi kreiptis ir bandyti individualiai mokytis.
Atsakyti
Sveiki, aš visiška žaliuokėsmile.gif nusipirkau Nikon3200, bet jis labai lėtai fokusuoja, nuotraukos išplaukę, gamyklinių nustatymų nekeičiau, ką reikia pakeisti?
Noriu pakeisti ISO, bet jis "prasukus pro AUTO režimą" vėl "nusinulina... maximum sensitivity ir minimum speed negaliu pakeisti, nes "this option is not available at current settings or in the camera's current state", kas čia yra?...
Atsakyti
QUOTE(lajswe @ 2014 10 04, 08:59)
Sveiki, aš visiška žaliuokėsmile.gif nusipirkau Nikon3200, bet jis labai lėtai fokusuoja, nuotraukos išplaukę, gamyklinių nustatymų nekeičiau, ką reikia pakeisti?
Noriu pakeisti ISO, bet jis "prasukus pro AUTO režimą" vėl "nusinulina... maximum sensitivity ir minimum speed negaliu pakeisti, nes "this option is not available at current settings or in the camera's current state", kas čia yra?...

Skaityti instrukcija ir ja zinoti kaip Teve musu.
Atsakyti
QUOTE
Hytka, ar susikūrei Flicker acountą? LAUKIU 4u.gif Norim Tave pakviesti pas Yvette mokytis fotorgafijos, gauname ten užduotis ir jas darome, komentuojame, plepam šiaip niekalus, dalinamės atvirukais ir t.t. ax.gif


Čia nagrinėjant senesnes temas radau, ir niekaip aš nerandu Yvette, nors tu ką... išsiregistravo? pasikeitė vardą? nesislėpkit, kur jūs ten esat? biggrin.gif

o taip smalsu pamatyt apie ką ten plepat...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pagieza2: 04 spalio 2014 - 17:21
QUOTE(pagieza2 @ 2014 10 04, 17:19)
Čia nagrinėjant senesnes temas radau, ir niekaip aš nerandu Yvette, nors tu ką... išsiregistravo? pasikeitė vardą?  nesislėpkit, kur jūs ten esat?  biggrin.gif

o taip smalsu pamatyt apie ką ten plepat...


jeigu žmogus išsiregistravo, tai tikriausiai reiškia, kad jis nenori, jog kas nors matytų, ką ir su kuo jis plepa, ar ne? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 10 04, 18:45)
jeigu žmogus išsiregistravo, tai tikriausiai reiškia, kad jis nenori, jog kas nors matytų, ką ir su kuo jis plepa, ar ne? smile.gif


tikrai taip, bet aš nesu tikra ar išsiregistravo, ar aš tiesiog praleidau ir nerandu tarp narių, tai ir atėjau čia paklausti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 10 03, 12:58)
čia nenuolatinis, neprivalomas ir savanoriškas dalykas buvo, tuo momentu taip susidėjo ir išėjo.



QUOTE(sayonara @ 2014 10 03, 17:56)
nežinau, ar bus kita "akcija", bet jeigu bus, galėsi kreiptis ir bandyti individualiai mokytis.


ar galima senaja akcija atgaivinti? Klausiu neipareigojanciai...Mane pacia pakeista darbo vieta absoliuciai uzgoze, surijo...laiko net vizijoms nelieka..na, jausmams, o ne vizijoms, nes tik is ju jos kila. gal pabandom? tik viena vieninteli zodeli/ tema mestelk, ir gal kada nors ka nors sukurpsiu..pabandysiu..idomu suzinoti ar dar kazkas rusena manyje susije su fotografija, ar vien tik ''ta'' realybe? Zinai pati, kad visos mano gerybes kilo tik vykdant mokytojos uzduotis. Geras tas isipareigojimo ir atsakomybes santykis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pandre: 04 spalio 2014 - 18:19